Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Bruben
Reactions:

Re: Transferi

Post by Bruben » Mon Feb 15, 2021 7:16 pm

Složila se itekako ozbiljna ofenzivna linija. Teško je dugoročno gledano procjeniti tko će tu imati prednost nad kim. Dolaskom Santinija i Gyurcsa dobijamo kvalitetne opcije prema naprijed za širinu, a ujedno i igrače koji, vjerujem, jednako kvalitetno mogu odigrati kao i trenutne prve opcije, ako ne i bolje.
Last edited by Bruben on Mon Feb 15, 2021 7:21 pm, edited 1 time in total.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Feb 15, 2021 7:18 pm

odlican potez bjelice
Last edited by ramzes3 on Mon Feb 15, 2021 7:23 pm, edited 1 time in total.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Feb 15, 2021 7:19 pm

Gyurcso je odličan igrač, stvarno očekujem dosta od njega.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

MrLule
Reactions:

Post by MrLule » Mon Feb 15, 2021 7:19 pm

Kempes wrote:
Mon Feb 15, 2021 6:45 pm
Maverick wrote:
Mon Feb 15, 2021 6:28 pm
Tominho wrote:
Mon Feb 15, 2021 6:24 pm

Chebarenko do Kleinheislera koji odigrava dupli pas sa Gyrocusom i daje na drugu stranu do Kadziora :mrgreen:
"Čebarenko do Klajnhaslera koji odigrava dupli pas sa Điroćuzom i daje na drugu stranu do Kadžiora."

Jesam dobro preveo? :lol:
...koji nabacuje u 16-erac gdje se najbolje u gužvi snalazi HOLZHAUSER i poentira za povećanje 4:0 gostujuće ekipe pred prepunom neutješnom rujevicom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
nije zabavno.. i dalje imam traumu od te austrijske majmunčine

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Mon Feb 15, 2021 7:23 pm

e sad ce i bohar morat malo stisnut jer madjar nece sjedit prekizenih ruku

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Mon Feb 15, 2021 7:23 pm

Kad bi barem nekako upecali i Caktaša tamo na ljeto. Vidio sam da se tamo na njihovom forumu dosta on spominje u kontekstu nas. Pa ono...ostavljam tu mogućnost otvorenom. Imam neki feeling da stvarno pregovaramo s njim. Dok god se ne obistini da je potpisao novi ugovor ili otišao u drugi klub, imat ću takav feeling

A i previše su srali po Gyurcsu aka Đuri. Samo znaju srati po igračima. I tući ih... Čim malo krene loše, odmah su igrači krivi. Možda da ih puste na miru malo, možda bi i igrali dobro. Ali to je njihov problem. Imaju oni tamo sigurno dobrih igrača koji bi bila pojačanja kroz godinu dvije. Ali nesposobna struka ih uništi. Ako im možemo ukrasti nekog igrača, neka.. Bjelica i struka sigurno bi znali što rade
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

PB12 | BPTV

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Mon Feb 15, 2021 7:26 pm

Ivan23HR wrote:
Mon Feb 15, 2021 7:23 pm
Kad bi barem nekako upecali i Caktaša tamo na ljeto. Vidio sam da se tamo na njihovom forumu dosta on spominje u kontekstu nas. Pa ono...ostavljam tu mogućnost otvorenom. Imam neki feeling da stvarno pregovaramo s njim. Dok god se ne obistini da je potpisao novi ugovor ili otišao u drugi klub, imat ću takav feeling

A i previše su srali po Gyurcsu aka Đuri. Samo znaju srati po igračima. I tući ih... Čim malo krene loše, odmah su igrači krivi. Možda da ih puste na miru malo, možda bi i igrali dobro. Ali to je njihov problem. Imaju oni tamo sigurno dobrih igrača koji bi bila pojačanja kroz godinu dvije. Ali nesposobna struka ih uništi. Ako im možemo ukrasti nekog igrača, neka.. Bjelica i struka sigurno bi znali što rade
Uf to bi bilo odlično maznit im Cakija :cool:

Yey
Reactions:

Post by Yey » Mon Feb 15, 2021 7:42 pm

Vrlo dobar je Đuro. Baš ono pravo krilo koje može igrati na obje strane, ali lijeva mu je draža (Bohar uozbilji se :mrgreen: ).
Nije mu baš najdraža stvar na svijetu igrat obranu i zna biti sebičan, ali to nije nešto što se ne može promijenit.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Feb 15, 2021 7:51 pm

Da ne prtljam oko prezimena, reci cu da mi se Adam uvijek cinio kao dobar krilni napadac. Izrazito brz, kvalitetnog suta, ajmo reci kao skromnija verzija Orsica. No, dobro i Orsic je bio skromnija verzija samog sebe dok nije dosao kod Bjelka. Ocekujem jako lijepe partije od njega. Dobrodosao :sal:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Mon Feb 15, 2021 7:56 pm

Odlično, baš sam zadovoljan. Gyurcso će kod nas proigrati.
Žao mi je što više neću imati kome u hajduku vikati : kurva anyad

Post Reply