Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
nemesis
Reactions:

Re: Transferi

Post by nemesis » Thu Jun 24, 2010 2:48 pm

Kempes wrote:ovako, ne mislim da je Bušić neka ekstra klasa, osobno sam samo konstatirao da je potpisao za S.Belupo, što već svi znaju, ali ipak mislim da u onom totalno razjebanom hajduku nije imao neku previše dobru priliku dokazati svoje kvalitete, i da će imati puno bolju priliku u s. belupu, kada je već on tema.
malta wrote:de prekinite više.uzjebali ste se oko nekog glupana bušića, poljaka i takvih panjeva. pa ti da valjaju u svojim godinama uspjeli bi vani a ne bili slobodni igrači kojih su se klubovi odrekli.
a koji su se klubovi njih odrekli? tu zaista nema pravila. olića su se odrekli i nantes, inter milano, i hertha i svi su rekli da nije dovoljno dobar, hertha ga je htjela poslati na posudbu u usrani leipzig ili chemnitz tako nešto. nije li se i standard odrekao vukojevića, pa ipak je prvotimac u dynamu iz kieva? šimunić nije prošao probu u dinamu, runje nije branio 2 utakmice za hajduk, pršo nije bio dovoljno dobar ni u pazinki. saša papac nije prošao probu u Osijeku, danas je Glasgow Rangersima. mogao bi se sjetiti još primjera. zaista nema pravila. općenito je glupo tako procjenivati igrače.

jer, izaberite dovoljno poštenog trenera, kvalitetnog, stabilnog, izaberite klub koji nema kretena za direktora ili predsjednika, koji ima budžet od 10-12 milijuna kuna godišnje. mogu sastaviti sada tim od svih otpisanih igrača hnla i borio bi se za 2 mjesto.

tomić - labudović - rogulj - šerić - jertec - grgurović - husić - poljak - posavec - bušić - golubović. i ima tu još varijacija, kada bi se još bolje skoncentrirao sastavio bi još bolji tim.

i angelotti je davno otpisao inzaghija.
:ave:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Kapitalac
Reactions:

Post by Kapitalac » Thu Jun 24, 2010 2:58 pm

malta wrote:de prekinite više.uzjebali ste se oko nekog glupana bušića, poljaka i takvih panjeva. pa ti da valjaju u svojim godinama uspjeli bi vani a ne bili slobodni igrači kojih su se klubovi odrekli.
svi ste se povampirili ko da ne znam šta.oprostite al meni je to sve nasilno malo...
i da...jebo vas više bazen u drinovcima...toliko od mene
:bravo: Bušić u 25 tekmi zabio 1 gol. Taj je gori od Barišića i Nikšića. Koliko se sjećam Milardović je bio višak u Osijeku tako da nije nikakvo pojačanje. Bagarić nije igrao 2 godine. Slično kao Pelaić. Poljak je prošlu sezonu odigrao 15 minuta. Nemojmo imati dvostruke krtiterije. S jedne strane pljujemo dovođenje Pelaića i Smoje, jer nisu igrali, a s druge strane svršavamo na dovođenje igrača koji su zadnju sezonu svi zajedno zabili 1 gol i u prosjeku igrali svaku 5. utakmicu.
Što se bazena tiče, isto tako se pričalo da je 30 000E poklona Mamića Glavašu kapara za Vidu. To je bila gotova stvar.
Čak su se neki na ovom forumu poistovjetili sa vrlim novinarom Židakom. :toilet:

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Thu Jun 24, 2010 3:28 pm

ajde ljudi, bojite se kluba kojem su milardović, bagarić te najbolji golman bosanske lige pojačanja :lol:

nadam se da računate kada smo već kod love od vide na to da je podosta od te cifre otišlo na isplatu dugova (npr. todor 500,000kn)

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Thu Jun 24, 2010 5:49 pm

bratić je bio na posudbi.

sad kad iskaže svoj neupitni talent...to će bit krasno.
kud ga nije stavio za direktora unikoma il nešto, šta je nas tu došo smarat.

tomo
Reactions:

Post by tomo » Thu Jun 24, 2010 5:52 pm

a jeste sigurni da je taj decko bubalo toko los da bi radije da pranjic igra nego on. Ja bi najradje causica i smoju kao stoperski par ali kartoni i ozljede su glavni problemi stopera.
Ako je jeftin neka njega,ak ne valja nece igrat

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Thu Jun 24, 2010 5:59 pm

tomo on ima 32 godine.
on nije došao igrati. došao je pokupit lovu dok je rod na vlasti i dobro. :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Thu Jun 24, 2010 6:03 pm

Dalaj wrote:tomo on ima 32 godine.
on nije došao igrati. došao je pokupit lovu dok je rod na vlasti i dobro. :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
IZROD !!! :rotfl:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

tomo
Reactions:

Post by tomo » Thu Jun 24, 2010 6:15 pm

a bas na tom ugovoru moze uzet veliku lovu. Pa uzeli su od vide u dinamu veliku paru. Pa od vrtica pa od unikoma..pa jos od knezevica pa opet od vide u bayer...
Takve stvari se rade puno pametnije i skrivenije...
Uz bazen treba i saunu izgradit pa ce sigurno otic i pusic i milicevic u dinamo

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Jun 24, 2010 6:16 pm

e jebem ga ja ako bušić nezabije više od deset golova u hnl pa ljubojević da je igrao cjelu sezonu zabio bi isto 10-15 golova bušić je igrač kakav nama nedostaje....nekažem da je idealan ali mislim da bi bio pojačanje ...od svih slavenovih pojačanja on mi jedino tako izgleda ali sam više da se dovede jedan kvalitetni vezni i dosta za jesen .....

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Thu Jun 24, 2010 6:21 pm

tomo wrote:a bas na tom ugovoru moze uzet veliku lovu. Pa uzeli su od vide u dinamu veliku paru. Pa od vrtica pa od unikoma..pa jos od knezevica pa opet od vide u bayer...
Takve stvari se rade puno pametnije i skrivenije...
Uz bazen treba i saunu izgradit pa ce sigurno otic i pusic i milicevic u dinamo

ne razumijem što si napisao.
majkemi
ja se šalim s igračem koji je 6 godina bio na posudbi i sad je iznenada vraćen da pojača konkurenciju :rotfl:
to kako se preziva nema nikakve veze s povratkom njegovim.

Post Reply