Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Transferi

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Sep 23, 2020 12:56 pm

Dobrodošao, Damjan Bohar! :fan: :sal:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

zos
Reactions:

Post by zos » Wed Sep 23, 2020 1:27 pm

Bravo Bjelica za sve do sada!! Damjane, trpaj otpatke, kod nas ce ih biti :D

laskedemaki
Reactions:

Post by laskedemaki » Wed Sep 23, 2020 1:30 pm

Već mi se sviđa ovako ko lik, na prvu se čini kao se da nije neki kreten nadobudni kao što nažalost često znaju biti
Svuda ćemo pšenicu posijat! :k:

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Wed Sep 23, 2020 1:40 pm

laskedemaki wrote:
Wed Sep 23, 2020 1:30 pm
Već mi se sviđa ovako ko lik, na prvu se čini kao se da nije neki kreten nadobudni kao što nažalost često znaju biti
Možda će se činit da ga previše hvalimo al mi izgleda kao da Bjelica i na taj segment poprilično pazi prilikom kupovine.. Sumnjam da bi on kupio recimo Mancea , baš zbog njegovog teškog karaktera.. :party:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Sep 23, 2020 1:43 pm

skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Wed Sep 23, 2020 1:57 pm

Ali ovo mi se možda najviše sviđa; kada se najavi da se očekuje još jedno pojačanje i kada ga otprilike možemo očekivati ako se postigne dogovor o transferu, a ne da sve visi u zraku i da svi nagađaju dolazi li netko, koju poziciju bi igrao itd., a na kraju ništa ne bude. To je stav koji ulijeva povjerenje u trenera i ljude oko njega jer kao što je najavljeno tako i naprave.

Sjetite se samo kako smo izgledali kao levati kada je Meštar tjednima najavljivao novog trenera, a na kraju ništa i ostane Kule.

Erdinger
Reactions:

Post by Erdinger » Wed Sep 23, 2020 3:10 pm

Najjace je bilo kada ga je novinar pitao kako to da je dosao u Osijek, a on ni pet ni sest:" postoje ponude i postoje prave ponude. Za mene je bila samo jedna PRAVA ponuda." :cool:

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Sep 23, 2020 4:50 pm

Navijači Hoffenheima, baš i ne misle da im treba još jedan stoper.
Koliko vidim u rosteru imaju 8 stopera, od toga 7 skupljih od Majstora po Transfermarktu.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Sep 23, 2020 4:53 pm

Erdinger wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:10 pm
Najjace je bilo kada ga je novinar pitao kako to da je dosao u Osijek, a on ni pet ni sest:" postoje ponude i postoje prave ponude. Za mene je bila samo jedna PRAVA ponuda." :cool:
jako sam zadovoljan s ovim transferom. davno smo vodili rasprave ovdje, ma gjde ćeš dovesti ovoga ili moš mislit kako možeš dovesti onoga. igrača na tržištu ima jaaako puno. kvalitetnih igrača ima čak i više nego kvalitetnih klubova. postoje vrlo dobri i odlični igrači koji uopće nisu razvikani i oko kojih ne postoji hajp pa se mogu dovesti za sasvim razumne novce.

naravno, niti jedan igrač neće doći sam od sebe, tako da svaka čast Bjelici na obavljenom poslu. dečko se stvarno čini karakteran igrač, djeluje inteligentno čak kontam da će taj jednog dana sigurno biti i nogometni trener.

fina se ekipa slaže, stvarno se pametno radi. osim što je Jurčević dobio pretpoziv sigurno će biti više pod radarom jer je i Bohar tu.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Sep 23, 2020 5:05 pm

Bome, odjeknuo ovaj transfer poprilično. Čak se i na Reddit-u pojavila tema da je Bohar potpisao za nas, a lik se neki pita kako je moguće da si Osijek može priuštit Bjelicu i njega :)

https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... post_title
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply