Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
moa2
Reactions:

Re: Transferi

Post by moa2 » Wed Sep 23, 2020 5:07 pm

Pitanje: jel zna netko koji je status Jerrya Mbakogua, vidim da se zadnjih dana po Leedsovim forumima spominje kao mogući transfer. Jel on još uvijek Osijekov igrač?

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Sep 23, 2020 5:08 pm

JohnnyCash82 wrote:
Wed Sep 23, 2020 5:05 pm
Bome, odjeknuo ovaj transfer poprilično. Čak se i na Reddit-u pojavila tema da je Bohar potpisao za nas, a lik se neki pita kako je moguće da si Osijek može priuštit Bjelicu i njega :)

https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... post_title
https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... &context=3

:blush: :blush: :blush: :blush:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Sep 23, 2020 5:11 pm

Image

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Sep 23, 2020 5:14 pm

Erdinger wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:10 pm
Najjace je bilo kada ga je novinar pitao kako to da je dosao u Osijek, a on ni pet ni sest:" postoje ponude i postoje prave ponude. Za mene je bila samo jedna PRAVA ponuda." :cool:
- Morate znati: Imate ponude i pravu ponudu. Mediji često pretjeruju u tim stvarima. Osijek je bio jedina prava ponuda za mene, kad sam se čuo s trenerom, kada mi je objasnio što očekuje od mene i koji su mu planovi, odmah sam dao do znanja klubu da želim doći tu - priznao je Bohar.

- Kada trener kao što je Nenad Bjelica iznese planove koje klub ima, to je bilo ono zašto sam odlučio doći u Osijek. Naravno, idemo iz utakmice u utakmicu i skupljat ćemo bodove - kaže Damjan.
:bravo: :fan: :love: :cheer: :wave: :sal: :k:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Sep 23, 2020 5:34 pm

Šime wrote:
Wed Sep 23, 2020 5:14 pm
Erdinger wrote:
Wed Sep 23, 2020 3:10 pm
Najjace je bilo kada ga je novinar pitao kako to da je dosao u Osijek, a on ni pet ni sest:" postoje ponude i postoje prave ponude. Za mene je bila samo jedna PRAVA ponuda." :cool:
- Morate znati: Imate ponude i pravu ponudu. Mediji često pretjeruju u tim stvarima. Osijek je bio jedina prava ponuda za mene, kad sam se čuo s trenerom, kada mi je objasnio što očekuje od mene i koji su mu planovi, odmah sam dao do znanja klubu da želim doći tu - priznao je Bohar.

- Kada trener kao što je Nenad Bjelica iznese planove koje klub ima, to je bilo ono zašto sam odlučio doći u Osijek. Naravno, idemo iz utakmice u utakmicu i skupljat ćemo bodove - kaže Damjan.
:bravo: :fan: :love: :cheer: :wave: :sal: :k:
Uz dužno poštovanje Aci i Marinu Skenderu, nekako sumnjam da bi se Bohar odlučio doći kod nas da nema Bjelice. Što ti znači imati respektabilnog trenera na klupi, pa k tome još i sportskog, sve u jednom.

Siguran sam da je i Kek, ukoliko ga je Bohar pitao za savjet rekao da dođe bez razmišljanja.

Nije to više onaj Osijek s upitnom strukom, koja je u dosta slučajeva bila prepreka u dovođenju nekih igrača. Ambicioznom igraču se ne ide kod osrednjih ili loših trenera, bez obzira na pare.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Sep 23, 2020 5:35 pm

moa2 wrote:
Wed Sep 23, 2020 5:07 pm
Pitanje: jel zna netko koji je status Jerrya Mbakogua, vidim da se zadnjih dana po Leedsovim forumima spominje kao mogući transfer. Jel on još uvijek Osijekov igrač?
Leeds? Leeds iz engleske, taj leeds?

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Wed Sep 23, 2020 5:38 pm

moa2 wrote:
To je tweet iz 2018.g

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Sep 23, 2020 5:39 pm

russell wrote:
Wed Sep 23, 2020 5:35 pm
moa2 wrote:
Leeds? Leeds iz engleske, taj leeds?
De nemoj..... Jerry kod Bielse? :sm:
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Wed Sep 23, 2020 5:41 pm

moa2 wrote:

Auuuuu lega, potjerao si DeLoreana u krivu godinu :nono:
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Sep 23, 2020 5:43 pm

Centarhalf wrote:
Wed Sep 23, 2020 5:41 pm
moa2 wrote:

Auuuuu lega, potjerao si DeLoreana u krivu godinu :nono:
Ma znam da su ga prije par godina htjeli dovesti, ali nije mogao dobiti radnu dozvoli. Zato mi je čudno da ga opet spominju, jedino ako u međuvremenu nije dobio talijansko državljanstvo. Raskinuli smo ugovor s njim, jel tako? Zašto ga još drže na Transfermarktu u rosteru, nije mi jasno

Post Reply