Transferi

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Kempes
Reactions:

Re: Transferi

Post by Kempes » Thu Dec 03, 2020 12:56 pm

ma traže 10 miliooona starih dinara republike srpske krajine:

Image
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Thu Dec 03, 2020 1:36 pm

Kempes wrote:
Thu Dec 03, 2020 12:56 pm

Image
Ako je tako onda ja častim

Image

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Dec 03, 2020 1:39 pm

Rocky031 wrote:
Thu Dec 03, 2020 1:36 pm
Kempes wrote:
Thu Dec 03, 2020 12:56 pm

Image
Ako je tako onda ja častim

Image
pa ti i Caktaša moš odma kupit...

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Thu Dec 03, 2020 1:46 pm

Image
Evo ako ponestane!!!

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Thu Dec 03, 2020 2:06 pm

Znači u odnosu na sve ove silne nule, ja sam sirotinja...
IMG-20201203-WA0006.jpg
IMG-20201203-WA0006.jpg (213.33 KiB) Viewed 534 times

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Dec 03, 2020 2:26 pm

NK Osijek - Jarun wrote:
Thu Dec 03, 2020 2:06 pm
Znači u odnosu na sve ove silne nule, ja sam sirotinja...

IMG-20201203-WA0006.jpg
za dom spremni imaju malo nula, a za bežaniju spremni puno nula :tongue:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Dec 03, 2020 2:49 pm

Šime
Reactions:

Post by Šime » Thu Dec 03, 2020 3:05 pm

moa2 wrote:
Thu Dec 03, 2020 12:44 pm
Lik ima ugovor s BSK-om do 31.5.2021, zašto bi itko išao plaćati 1M EUR... Ovi su stvarno tupasti u sportskima
Tako je: Contract expires: May 31, 2021
Na zimu bi ga se moglo bespla potpisati, ali on je na STV u Punom pogotku rekao Eto mi se nismo uspjeli dogovoriti(što bih ja sghvatio da su se klubovi dogovorili, ali on nije)...

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sat Dec 05, 2020 11:28 pm

Marko Dabro o interesu NK Osijek za njega.

Dabro je impresivnim golgeterskim učinkom privukao pažnju šire nogometne javnosti, a posljedično i nekih prvoligaških klubova. Posljednjih tjedana naveliko se pisalo o interesu Osijeka za 23-godišnjeg napadača. Logično, Bijelo Brdo nije daleko od Osijeka, Dabro je Nenadu Bijelci praktički ispred nosa.

''Pregovarali jesmo u finišu posljednjeg prijelaznog roka, ali nismo se uspjeli dogovoriti. Zasad. Ne znam što će biti nazimu'', kaže nam Dabro smirenim glasom, u kojem se osjeća da je zadovoljan na trenutačnoj adresi.

Kružile su priče da BSK traži milijuna eura?

''Ma ne, to je netko ispalio bez pokrića. Nisam razgovarao s vodstvom kluba, ne znam što su tražili, ali mislim da je to dezinformacija.''

Imamo informaciju da niste bili zadovoljni uvjetima koje vam je ponudio Osijek.

''Ne bih ulazio u detalje, ali mogu reći da se jednostavno nismo našli. Nije to bila ponuda koja mi je odgovarala.''

Neki će reći da puno riskirate što niste prihvatili.

''Mnogi su mi to rekli. Kao, tko zna što će biti na proljeće, teško da možeš igrati u ovakvoj formi, možeš se i ozlijediti… Ja razmišljam potpuno drukčije. Donedavno sam mislio kako bi bilo sjajno da postignem 25 golova, sada mislim da bih mogao probiti granicu od 30 golova u sezoni.

Kad govorimo o riziku, s obzirom na to što ste prošli u karijeri, možda je doista veći rizik prihvatiti ponudu Osijeka, koja očito nije bila bogzna kakva, a onda prosjediti polusezonu na klupi. Jasno je da vam nitko ne može jamčiti da ćete igrati. Osijek se bori za prvaka i teško da će minutaža biti bajna.

'''To je i moje razmišljanje. Naravno da mi godi ponuda Osijeka, kluba koji se strašno digao i sada puca na naslov. Naravno da bi bilo sjajno raditi sa stručnjakom kao što je Nenad Bjelica, ali postoje i otegotne okolnosti. Konačno sam dobio šansu igrati u kontinuitetu, postižem golove i svaki dan napredujem. Imamo dobru momčad i sve mi odgovara. Teško je to sada sve napustiti da bih otišao u potpunu neizvjesnost. U godinama sam kada sljedeća šansa možda više neće stići. Mišljenja sam da mi je bolje malo pričekati i nastaviti se razvijati. Da sam bio zadovoljan s onim što su mi u Osijeku ponudili, možda bih i prelomio. Ovako mislim da nema previše smisla. Kažem, vidjet ćemo što će biti u zimskom prijelaznom roku.''

Trener BSK-a je Tomislav Steinbrückner, bivši igrač i trener Osijeka. Jeste li razgovarali s njim o mogućem transferu u Osijek, je li vam dao pokoji savjet?

''Jesmo, razgovarali smo u nekoliko navrata. Naš trener ima veliko iskustvo, a i dobro poznaje Osijek i sve u vezi s klubom. Pozorno sam ga poslušao i uvažio njegovo mišljenje. Nije bio nikakav presing, samo smo prijateljski razgovarali.''
Steinbrückner se jako dobro poznaje s Bjelicom, sigurno ga je iscrpno upoznao s vašim kvalitetama i mogućnostima. Jeste li s trenerom o tome razgovarali?

''Nismo se toga doticali. Ne znam što je rekao Bjelici, ako su uopće razgovarali. Međutim, nema tu forsiranja; ili će me netko uzeti zato što misli da sam kvalitetan igrač ili me neće uzeti bez obzira na to tko je s kime dobar. I to je to.''
Ali nije loše da Bjelica zna sve o vama. Da Osječani u vama ne vide potencijal, ne bi ni došlo do razgovora.

''Da, to je logičan zaključak. Ali Osijek ima svoju politiku, oni najbolje znaju što i koga žele. Ne želim ništa prejudicirati.''

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Dec 06, 2020 11:20 am

Jel ima istine u tome da koketiramo s Caktašem ili je to teža budalaština?
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply