Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
marioart
Reactions:

Re: Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Post by marioart » Sun Dec 22, 2019 11:34 am

bijelo-plavi1988 wrote:
Sat Dec 21, 2019 11:48 pm
marioart wrote:
Sat Dec 21, 2019 10:00 pm
egoskop wrote:
Sat Dec 21, 2019 3:31 pm
Ivan Leko dobio pedalu u Al-Ainu.
Nije li sam dao ostavku jer ide u hajduk?
Tudor isto ide u Hajduk.
Idu svi pomoci da obrane drugo mjesto
ria ria hungaria.
:love:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Dec 29, 2019 5:47 pm

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/533038/ ... mrcHcgG0Bg

Robert Prosinečki vraća se u Tursku i preuzima klub koji je već vodio
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Feb 08, 2020 5:29 pm

žao mi je, ali Kulešević mora otići.

ulazak u utakmicu je bio sramotan. igrači su se pogledavali i nisu imali pojma što treba raditi.
govorim o utakmici PRIJE NEGO ŠTO JE LOPA ISKLJUČEN.

a) trener i stručni stožer nisu dali jasne instrukcije kako se treba igrati na postavljenu obranu, s čim imamo problem CIJELU SEZONU

ILI

b) dali su, ali igrače boli kurac što trener i stručni stožer govore

rješenje a) stožer nema stvarno pojma kako ni nakon pola godine igrati na postavljenu obranu i protiv zatvorene formacije

rješenje b) treba trener koji će ulijevat strahopoštovanje igračima koji neće onda igrati neke svoje privatne utakmice i sami slagati akcije iz guzice koje su naučili na tjelesnom dok su igrali za 6b a protiv 6c. jedan bivši nogometaš, koji je igrao u 80ima, mi je jednom rekao, sanjali smo trenera i ono što nam je crtao jer su nas u snu bolile kosti od treniranja.

a ovo više nije problem ni Kuleta, ni Skendera... očito su im se kite digle toliko visoko da su si sami mogli popušiti kad su čuli da im treba doći trener iz panini albuma, a čije su sličice lijepili sebi na jaja.

zato su i odigrali onu onakvu utakmicu protiv belupa i dobili 4:0 u gostima.

individualna kvaliteta je tu, ovi igrači inkera su jebeni klauni, treba trener koji će iz njih izvući maksimum, Kule možda zna, možda nezna, onako metiljav (a čovjek je takav karakterom, jbg, nemožeš ga kriviti) neće iz njih to izvući niti razbit nekome nešto o glavu kada sjedi na ušima ili ne želi shvatiti koji mu je zadatak na terenu.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sat Feb 08, 2020 5:39 pm

golman--
Kempes wrote:
Sat Feb 08, 2020 5:29 pm
žao mi je, ali Kulešević mora otići.

ulazak u utakmicu je bio sramotan. igrači su se pogledavali i nisu imali pojma što treba raditi.
govorim o utakmici PRIJE NEGO ŠTO JE LOPA ISKLJUČEN.

a) trener i stručni stožer nisu dali jasne instrukcije kako se treba igrati na postavljenu obranu, s čim imamo problem CIJELU SEZONU

ILI

b) dali su, ali igrače boli kurac što trener i stručni stožer govore

rješenje a) stožer nema stvarno pojma kako ni nakon pola godine igrati na postavljenu obranu i protiv zatvorene formacije

rješenje b) treba trener koji će ulijevat strahopoštovanje igračima koji neće onda igrati neke svoje privatne utakmice i sami slagati akcije iz guzice koje su naučili na tjelesnom dok su igrali za 6b a protiv 6c. jedan bivši nogometaš, koji je igrao u 80ima, mi je jednom rekao, sanjali smo trenera i ono što nam je crtao jer su nas u snu bolile kosti od treniranja.

a ovo više nije problem ni Kuleta, ni Skendera... očito su im se kite digle toliko visoko da su si sami mogli popušiti kad su čuli da im treba doći trener iz panini albuma, a čije su sličice lijepili sebi na jaja.

zato su i odigrali onu onakvu utakmicu protiv belupa i dobili 4:0 u gostima.

individualna kvaliteta je tu, ovi igrači inkera su jebeni klauni, treba trener koji će iz njih izvući maksimum, Kule možda zna, možda nezna, onako metiljav (a čovjek je takav karakterom, jbg, nemožeš ga kriviti) neće iz njih to izvući niti razbit nekome nešto o glavu kada sjedi na ušima ili ne želi shvatiti koji mu je zadatak na terenu.
Sad to pises? Koji si ti lik. On nije smio ni doci!!!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Feb 08, 2020 5:44 pm

pa napisao sam mu ovdje da ne stavlja Lopu
jbg. lijepo sam rekao...
:mrgreen:

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sat Feb 08, 2020 6:02 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Sat Feb 08, 2020 5:39 pm
Taman sam to htio napisati. Otkriva čovjek toplu vodu, a popljuvao sve na forumu jer je 90% ljudi tvrdilo da on NE SMIJE bit trajno rješenje.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Feb 08, 2020 6:08 pm

Maverick wrote:
Sat Feb 08, 2020 6:02 pm
Harry_Mata_Harry wrote:
Sat Feb 08, 2020 5:39 pm
Taman sam to htio napisati. Otkriva čovjek toplu vodu, a popljuvao sve na forumu jer je 90% ljudi tvrdilo da on NE SMIJE bit trajno rješenje.
a jesam li igdje napisao da mu dajem beskonačan kredit?
jesam napisao da više nema gubljenja bodova protiv nogometnih prcmoljaka.
jesam. sad me ne zanima što je lopa dobio crveni.
krediti su potrošenii i da, i dalje kontam da protiv izravnih konkurenata to nemora biti loše, jer kada se netko nadigrava i igra nogomet, a ne krkljuž i bunker, mi igramo bolje.
rekao sam da nađu recept kako igrati protiv nogometnih antitalenata, oni nisu. to je to.
krediti su potrošeni.

i da nemislim da Kule nezna, da nema pojma itd. što je vaš glavni argument ovdje, reći kako je netko neznalica. moj argumenti su objašnjeni. nemaju respekt igrača, a neće imati nitko dok ih ne nagazi na treningu i ne potjera one koji ne žele raditi ono što im se govori. ok, ako je i to neznanje, onda neznaju. onda smo na istoj valnoj duljini.

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sat Feb 08, 2020 6:11 pm

Šta imaš uopće pisati o "treneru" koji protiv Intera kući uvede Gutija u prvih 11 a izbaci Manceea ili Ndockyta.
Koji od hit igrača Bočkaja pravi novog Šoršu.

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Feb 08, 2020 6:20 pm

citam i ne vjerujem

znaci danas smo popusili bodove iskljucivo zbog nekvalitete najslabije karike. ova dva zuta kartona nisu apsolutno niti jednu osobu na stadionu iznenadila

kule nema izbora nego stavit plja i lopu u prvi sastav jer jednostavno nema boljih. ako neko misli da juniori mogu to odradit, ne mogu

krenulo se dobro, napadacki. svi osim trojca u zadnjoj liniji su samo gledali kako napast.

i kad je lopa napravio svoje standardne gluposti nismo stali napadat.

decki su se borili ko zmajevi, koliko tko ima kvalitete al su se borili svi.

nismo se ni u jednom trenutku povukli i isli smo na pobjedu doslovno cijelu utakmicu.

guti se vidi da nije kvaliteta koja nam je potrebna za prvi tim al i snjim smo uspjeli ne primit gol sa igracem manje

ovu utakmicu je odlucila ogromna greska najslabijeg igraca. kule je to uspio izvuc pa nije ni toliko puno trebalo da dodjemo i do pobjede

moras bit zbilja lik da ides prozivat trenera nakon ove tekme

problem se zna. zna se vec 2 godine. problem je veza, nadam se da uprava ovako dugo trazi jer zbilja trazi pojacanje. sa grezdom su napravili bogovski poso. taj decko je 2x bolji tehnicar od bilo kojeg naseg igraca a doveden je za kikiriki

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sat Feb 08, 2020 6:22 pm

Tominho wrote:
Sat Feb 08, 2020 6:11 pm
Šta imaš uopće pisati o "treneru" koji protiv Intera kući uvede Gutija u prvih 11 a izbaci Manceea ili Ndockyta.
Koji od hit igrača Bočkaja pravi novog Šoršu.
nije on Gutia (koji je odigrao čisto ok) stavio umjesto Mancea, nego umjesto Škorića.
Lopu je stavio umjesto Mancea.

Post Reply