Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
nemesis
Reactions:

Re: Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Post by nemesis » Mon Jul 26, 2010 11:04 am

pa naravno da treba smjenit štacu,ja sam prije par dana dok je karačić dao otkaz odma napiso da bi bilo dobro da ga vrate u Osijek
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Kapitalac
Reactions:

Post by Kapitalac » Mon Jul 26, 2010 11:10 am

Karačić!

BOBIKA
Reactions:

Post by BOBIKA » Mon Jul 26, 2010 2:36 pm

JEL KARAČIČ BIO KADA SE PUSTILO HAJDUKU

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Mon Jul 26, 2010 4:36 pm

Cico

tomo
Reactions:

Post by tomo » Mon Jul 26, 2010 9:41 pm

karacic ili Scoria

zoki
Reactions:

Post by zoki » Thu Jul 29, 2010 11:49 pm

o jebemteživote :anger: kad se trener pouzda u jebeno nadahnuće i želju za dokazivanjem, onda znaš da je taktika (da štaco, postoji nešto što se zove taktika a to nije samo jebena formacija, za koju ne znamo koju igramo do početka drugog poluvremena) i njegovo trenersko znanje, blago rečeno, u kurcu :fuckno:

šta on očekuje, da mi istru, zadar, lokomotivu, HD dobivamo na želju za dokazivanjem? pa njih boli kurac za te utakmice, zašto, zato što ih ne gledaju raznorazni skauti, samo neki tamo jebivjetri na tribinama koji svašta viču. i psuju čak, i skaču. jebo to.

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Fri Jul 30, 2010 7:30 am

Pita novinar Lukačevića što im je trener rekao na poluvremenu u Vinkovcima. Kaže ovaj nešto tipa da budu strpljivi i da će gol doći. :dknow:Vrstan strateg, ne znam jel ima još koga u Vinkovcima da nam javi jel došao gol :tongue: Živo me zanimaju njegove "obzervacije" jučerašnje igre Hajduka, ako je uopće pogledao utakmicu...

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Jul 30, 2010 8:24 am

Lufus wrote:Pita novinar Lukačevića što im je trener rekao na poluvremenu u Vinkovcima. Kaže ovaj nešto tipa da budu strpljivi i da će gol doći. :dknow:Vrstan strateg, ne znam jel ima još koga u Vinkovcima da nam javi jel došao gol :tongue: Živo me zanimaju njegove "obzervacije" jučerašnje igre Hajduka, ako je uopće pogledao utakmicu...
O Bože! :dknow:
:toilet:

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Fri Jul 30, 2010 11:33 am

malo previše on igra managera

malih234
Reactions:

Post by malih234 » Fri Jul 30, 2010 11:39 am

Kempes wrote:Na stranu ovi igrači koji su kakvi su takvi su, nisu nešto, ali se može puuunooo više izvući iz njih nego što to Štaco čini. Da su svi naši u Cibaliji i da ih trenira Mršić, a ovi iz Cibalije u Osijeku i da ih trenira Štaco...

Bilo bi 12:0 za Cibaliju, a ne 3:0.

Znači, čak i da Štaco ne dobije otkaz do utakmice s Hajdukom, mora se puno toga promjeniti da Osijek krene prema gore (prema Europi) i da samim time Štaco ostane. Znači, bilo da Štaco ode sada ili malo kasnije, izvjesno je ili jedno ili drugo, koga bi ste stavili za trenera i zašto.

Moj stav:
Štimac ili Jurčić.
Kriterij:
Dovoljno su karakterni da mogu krurcem po čelu lupiti svakoga tko ne želi i ne može shvatiti neke stvari, a da ga se prethodno ne lupi kurcem po čelu.

ili jednostavnije rečeno
netko tko ima muda, da može se izderat i lupit šakom po stolu.

kada bi doveli nekog scoriju ili dalića ili što ja znam koga, a Mircea Lucescua ili Felixa Magatha sigurno neće dovesti, onda smo na istome. Karačić isto nije neki mudonja, ali barem bolje "ulazi" u utakmicu.

Onaj savjet Alispahiću da pazi na butinu, da voli izaći s gola... :ave:
Karačić je definitivno analitičniji nego Štaco

slažem se s tobom Jurčić...
Bijelo plav
Sve vijesti o NK Osijeku na blogu http://www.nk-os.bloger.hr i forumu http://www.nkosijek.freeforums.org!

Post Reply