Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Suri
Reactions:

Re: Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Post by Suri » Thu Nov 28, 2019 9:52 pm

Tominho wrote:
Thu Nov 28, 2019 8:48 pm
Pročitao sam sve što pišete, i za i protiv.
Shvaćam obje "strane " al kontam da za bolju kombimaciju kvalitete/marketinga/imena love nemamo.
Dakle ili Kule/domaći trener ili maximum Žuti
Da. Čini se da je tako. Iako bih volio da barem probamo pregovarati s nekim tko ima trofej iz Austrije ili Poljske, čini mi se da nam je trenutno Prosinečki "best buy".

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Nov 29, 2019 8:14 am

bushwacker wrote:
Thu Nov 28, 2019 8:03 pm
Ma ja nisam za njega,Prosinečkog, ne čini mi se kao neka kvaliteta za rang kome stremimo,bar mi navijači.
A gledao sam puno njegovih ekipa,od CZ pa do Azera ,BiH...
A i nije mi nikada jasna ta priča da je on najzaslužniji za uspjeh i igru repke pod Bilićem.
Otkud je to uopće krenulo, sa čime se to može dokazati?
Na koji način to argumentirati,ne sjećam se da je ikada ijedan igrač tako nešto izjavio,iako prihvaćam ako sam u krivu pa se uspije naći neki takav npr Modrićev citat.
Pokušavam iskopati članak ili video ali ne mogu ga naći trenutno, stavit ću ovdje popodne ako pronađem. Uglavnom u nekoliko intervjua, po emisijama za vrijeme eura i u novinama (tad se jos nisu toliko čitali portali na netu pa možda zato i ne mogu naći) je Niko Kovač više puta izjavio kako najveće zasluge idu velikom motivatoru i stručnjaku Prosinečkom, Bilić je par puta izjavio i zajebavao se u stilu "kad god ja nešto pogriješim on me ispravio i hvala ti Roberte na tome" plus ovako od ljudi sam čuo koji poznaju neke poslovne ljude iz tvrtki koje su u ono vrijeme bili sponzori HNS-a istu priču...Tak da, nemoj odmah optuživati ako ne možeš u staru naći dokaze.
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

zos
Reactions:

Post by zos » Fri Nov 29, 2019 12:05 pm

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Fri Nov 29, 2019 12:10 pm

zos wrote:
Fri Nov 29, 2019 12:05 pm
To je taj :D

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 85024.html
Idealan. Nek povede i Raketu sa sobom :D
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Fri Nov 29, 2019 4:42 pm

Kakvo je njegovo zdravstveno stanje?

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Fri Nov 29, 2019 9:26 pm

Zovu žutog Azeri umjesto Jurčevića

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Fri Nov 29, 2019 10:12 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Fri Nov 29, 2019 8:14 am
bushwacker wrote:
Thu Nov 28, 2019 8:03 pm
Ma ja nisam za njega,Prosinečkog, ne čini mi se kao neka kvaliteta za rang kome stremimo,bar mi navijači.
A gledao sam puno njegovih ekipa,od CZ pa do Azera ,BiH...
A i nije mi nikada jasna ta priča da je on najzaslužniji za uspjeh i igru repke pod Bilićem.
Otkud je to uopće krenulo, sa čime se to može dokazati?
Na koji način to argumentirati,ne sjećam se da je ikada ijedan igrač tako nešto izjavio,iako prihvaćam ako sam u krivu pa se uspije naći neki takav npr Modrićev citat.
Pokušavam iskopati članak ili video ali ne mogu ga naći trenutno, stavit ću ovdje popodne ako pronađem. Uglavnom u nekoliko intervjua, po emisijama za vrijeme eura i u novinama (tad se jos nisu toliko čitali portali na netu pa možda zato i ne mogu naći) je Niko Kovač više puta izjavio kako najveće zasluge idu velikom motivatoru i stručnjaku Prosinečkom, Bilić je par puta izjavio i zajebavao se u stilu "kad god ja nešto pogriješim on me ispravio i hvala ti Roberte na tome" plus ovako od ljudi sam čuo koji poznaju neke poslovne ljude iz tvrtki koje su u ono vrijeme bili sponzori HNS-a istu priču...Tak da, nemoj odmah optuživati ako ne možeš u staru naći dokaze.

I?
Očito nisi uspio iskopati neki dokaz,čini mi se da je i to više bila neka urbana legenda,da je za igru repke tih godina zaslužan Prosinečki,od strane nekog njemu nastrojenog novinara ili slično.
Mislim,nemam ja ništa protiv njega osobno,boli me k.. i za njega i za njegova dva omiljena kluba,koji su dva usput rečeno najnegativnija kluba na ovim prostorima ikada,ali sam nekako mišljenja da je on neki tip trenera starog kova npr kao Pamić ili Jurčić koji ne bi bio u stanju unaprijediti našu igru.
I to govorim zato što sam pratio kako igrači poput Džeke,Pjanića i sličnih BiH zvijezda igraju pod njim.
Ali čak i ako dođe sigurno ću mu dati priliku kao što ću dati bilo kome koga dovedu.
Jebiga ionako nemamo pravo glasa pri izboru trenera pa se ne vrijedi ni nešto posebno ljutiti na njihov izbor.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

marioart
Reactions:

Post by marioart » Sat Nov 30, 2019 9:11 am

Eto Meštar u svome tradicionalnom proseru u SN kaže da ne tražimo trenera... sretno robiju u azerbejdzanu..

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Nov 30, 2019 9:13 am

marioart wrote:
Sat Nov 30, 2019 9:11 am
Eto Meštar u svome tradicionalnom proseru u SN kaže da ne tražimo trenera... sretno robiju u azerbejdzanu..
Ali bi ga mogli traziti uskoro :crash:
Nekako se bojim ove dvije utakmice, a posebno one u srijedu u kupu. Nadam se da grijesim kao i puno puta do sada :mrgreen:
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sat Nov 30, 2019 9:29 am

Nisam za Kuleta al evo ako dobije sve do kraja pa nek mu daju sansu ebo ih on.
Al poznavajuci nas klub nema sanse da mi dobijemo sve do kraja, kiks je neminovan.
Tako da, ocekujem potragu definitivno. Iako jedan kiks za Mestra nece biti dovoljan za potragu nego dva po meni.
Ti si ljubav najveća... :k:

Post Reply