Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
russell
Reactions:

Re: Tko treba biti novi trener Nk Osijek?

Post by russell » Sun Aug 15, 2010 2:06 pm

karačić trener,skoro pa gotova stvar

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Sun Aug 15, 2010 2:13 pm

Ako dovedu Karacica znaci da uprava ostaje

Imucni jesu, no cinjenica je da dokle god se klub ne privatizira mora biti u sprezi sa politikom, osim ne napraviti od njega udrugu gradjana kao Dinamo...trenutni uvjeti privatizacije su neprihvatljivi jer su pisani i radjeni po nalogu HDZa i Dr Ive kako bi opstao Hajduk...tako da je komplicuranije nego mozete zamisliti

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Sun Aug 15, 2010 2:15 pm

Kara vrati se i karaj sve ostale! :ave:
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Sun Aug 15, 2010 2:19 pm

Kempes wrote:
Pa ovako, on je otišao kada se vraćala glavaševa garnitura, tako mi se čini da se pripremao teren za dolazak Šuška i navijači nisu više ni mislili na Karačića već na Šuška, druga stvar je što su navijači kasnije tražili Šuškov odlazak, i ja sam osobno tada ostao sablažnjen s time, i nisam mogao vjerovati da ga tjeraju, a razlog je kao bio, nešto tipa da ga plaćaju da gura dedaja, milardovića ono ovo...

oni s dobrim pamćenjem se sjećaju da je Šušak s tom pobjedom proti Hajduka se popeo na 3 mjesto tablice, na kraju smo završili 5 ili 6.

još se sjećam da sam se na kohortinom forumu svađao zašto budale traže smjenu Šuška, ono ovo.
Vi ste totalno pomiješali događaje. Karačić je otišao 2004., on je bio trener u sezoni 2003/2004. predsjednik je tada bio Maršić, a gradonačelnik Kramarić, Glavaš je još uvijek bio Sanaderov veliki prijatelj i nakon Karačića je došao Stjepan Čordaš. Kasnije 2005. su bili lokalni izbori...nakon kojih je postavljena ta HDSSB-ova garnitura, a otjeran je Čordaš. Prvo je kao trener bio zaposlen Steinbruckner, nedugo nakon toga je Glavaš doveo svog prijatelja Šuška.

I čak dvojica ste napisali kako je Karačić otišao 2005., a nitko to nije demantirao?? Kolektivna lobotomija? :tongue:

Dakle još jednom, razlog za Karačićevom smjenom ostaje nepoznat.
Može pitanje za one, ako vas sada ima tu, a koji ste glasno izvikivali "Šušak odlazi", kako vam se sviđa Zagreb na ljestvici, s tim igračima koje ima? Baš me zanima da li Osijeku treba Jurendić, Abdurahimi, možda je onaj zagrebački Jugović bolji od našeg osječkog?
Osobno doveo bih svu trojicu. Teško je reći koji je Jugović bolji, to ti je kao da pitaš je li bolja marka Nuke ili Admidas. :rotfl:
Vladimir Jugović je doktor za obojicu. :tongue:
ZORAN ZEKIĆ - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!

tomo
Reactions:

Post by tomo » Sun Aug 15, 2010 2:32 pm

hihmih wrote:
LUDI-OS wrote:
Hehe

Nije na meni, ali 3 gospodarstvenika i 2 bivsa igraca...
jesu li dovoljno imućni da budu neovisni :D
ne vidim u Osijeku i okolici 3 imucna gospodarstvenika zaiteresirana za nogometni klub :dknow:

tomo
Reactions:

Post by tomo » Sun Aug 15, 2010 2:34 pm

de LUDI nemoj biti kao ALen Petrovic pa šiljit te fore da ne smijes reci imena jer ce nam ih netko preoteti. fino kazes imena imi znamo. ovo je forum navijaca :sal:

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Sun Aug 15, 2010 2:35 pm

Kempes wrote:
ma moguće, ja sam tako pročitao ovdje i imalo mi je smisla. vjeruj mi da mi je zlo od mijenjana trenera. više mi niš nije bitno, nego da Osijek konačno bude među prva 3 na kraju sezone.
Vjeruj mi, jako dobro pamtim, makar ne uzimam za zlo, često mi zna smetati kada se tako činjenice iskrive.
I meni je muka od mijenjaja trenera, još uvijek mi je žao što je Ilija otišao. Ja bih volio bilo kome dati priliku da radi 5 godina u kontinuitetu, pa makar sada i Štaci, ali općenito ljudi nisu baš strpljivi jebiga. Nije meni drago što Štaco odlazi, drago mi je što će Karačić doći, Branko mi je kao trener ostao u izvrsnom sjećanju.

Što se tiče Šuška, općenito su bila drukčija vremena, npr. Rijeka je bila super jaka, a ova Uprava je obećavala nerealne ambicije, pa smo i mi htjeli gledati takvo nešto u Gradskom Vrtu. U prvoj sezoni je cilj bio ulazak u Ligu za Prvaka, druga sezona bi trebala biti borba za Kup Uefa, treća borba za prvaka, a četvrta osvajanje prvog mjesta. Kod njega je bio problem, što bi nakon poraza u Čakovcu rekao kako su mu igrači dobro odigrali i ne bi baš nikoga promijenio u idućoj utakmici.

Meni je brko gromovnik bio zakon, nakon što bi odigrali loše on bi bijesnio, prozvao igrače pičkicama i onda promijenio pola momčadi. :tongue:
ZORAN ZEKIĆ - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Sun Aug 15, 2010 2:43 pm

tomo wrote:
hihmih wrote:
LUDI-OS wrote:
Hehe

Nije na meni, ali 3 gospodarstvenika i 2 bivsa igraca...
jesu li dovoljno imućni da budu neovisni :D
ne vidim u Osijeku i okolici 3 imucna gospodarstvenika zaiteresirana za nogometni klub :dknow:
Kako ti zvuci prezime Ergovic? Covjek koji je prije HDSSB dosao sa planom ulaganja od 32 mil € ali uz uvjet da se politika i mafija maknu od lluba...naravno Babanu i Glavi to nije odgovaralo...
Last edited by LUDI-OS on Sun Aug 15, 2010 2:44 pm, edited 1 time in total.

marinkohorta
Reactions:

Post by marinkohorta » Sun Aug 15, 2010 2:44 pm

Karačićevo predstavljanje u ponedjeljak ! http://www.nk-os.bloger.hr/post/kohorta ... 47134.aspx

malih234
Reactions:

Post by malih234 » Sun Aug 15, 2010 2:47 pm

aj bar nest dobro ovaj vikend.. :ave:
Bijelo plav
Sve vijesti o NK Osijeku na blogu http://www.nk-os.bloger.hr i forumu http://www.nkosijek.freeforums.org!

Post Reply