razno

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Post Reply
malta
Reactions:

razno

Post by malta » Wed Dec 22, 2010 1:45 pm

Kako ne bi spamao otvorio sam topic novi za raznorazne stvari.

Kohorta vas sutra poziva na druženje s igračima pa pogledajte najavu

http://www.sib.hr/Nogomet/stand-repreze ... teren.html

Mladjo
Reactions:

Re: razno

Post by Mladjo » Thu Dec 23, 2010 10:41 am

eto možete doći danas u 12 i poručiti igračima sve što vas muči! i ja ću biti tamo pa mi možete platit vopija u superu. :sm:
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

malta
Reactions:

Post by malta » Thu Dec 23, 2010 1:56 pm

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Thu Dec 23, 2010 4:57 pm

Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Sat Jan 28, 2012 7:59 pm

Tri i po milje clanova prije 27 godina. Toliko sad ima posjetitelja u polusezoni

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Feb 29, 2012 2:23 pm

Jučer u Glasu mali članak, valjda da se ni ne vidi :lol: ... Izabrali zamjene za uhičene iz NS Osijek i sad su izabrali poštenjačine :toilet: Boru Ivkovića, drugog ne znam koji je...
:tongue: Tako oni rade na čiščenju mafije iz HR nogometa... :lol:

frnja
Reactions:

Post by frnja » Wed Feb 29, 2012 2:31 pm

Image
Liga 10 četverokružno !! Amen !

srcem do pobjede
Reactions:

Post by srcem do pobjede » Wed Feb 29, 2012 11:50 pm

Šime wrote:Jučer u Glasu mali članak, valjda da se ni ne vidi :lol: ... Izabrali zamjene za uhičene iz NS Osijek i sad su izabrali poštenjačine :toilet: Boru Ivkovića, drugog ne znam koji je...
:tongue: Tako oni rade na čiščenju mafije iz HR nogometa... :lol:
jel moguće :lol: nema šta, veliki poštenjačina :sm:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Jul 25, 2012 5:35 pm

Osjecanin wrote:“Nedugo potom na pripreme u Hercegovinu stigli su igraci Osijeka, njima je tada bio predsjednik Antun Novalic, koji ce kasnije skoncati u zatvoru zbog kriminala”, prica nam Sašin otac Dragan Papac. “Igrali su pripremne utakmice i odmah su htjeli sa Sašom potpisati ugovor. Saša je sa njima autobusom otišao u Osijek, no isto me je vece nazvao i kazao mi kako su ga prevarili. Kada je trebao potpisati ugovor, shvatio je da u njemu ne stoji ono što je dogovoreno. Kazao sam mu da se spakuje, jer ako ga varaju odmah na pocetku, nece nikada biti pošteni prema njemu. Ujutro sam sjeo u u auto i vratio ga kuci.” Saša se vratio u Široki Brijeg u kojem je brzo postao mladi reprezentativac BiH i njen najbolji igrac
Sigurno s Novalićem morao potpisati onaj ugovor o roblju, a ne normalni ugovor s klubom!:lol:

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Jul 25, 2012 11:30 pm

Šime wrote:
Osjecanin wrote:“Nedugo potom na pripreme u Hercegovinu stigli su igraci Osijeka, njima je tada bio predsjednik Antun Novalic, koji ce kasnije skoncati u zatvoru zbog kriminala”, prica nam Sašin otac Dragan Papac. “Igrali su pripremne utakmice i odmah su htjeli sa Sašom potpisati ugovor. Saša je sa njima autobusom otišao u Osijek, no isto me je vece nazvao i kazao mi kako su ga prevarili. Kada je trebao potpisati ugovor, shvatio je da u njemu ne stoji ono što je dogovoreno. Kazao sam mu da se spakuje, jer ako ga varaju odmah na pocetku, nece nikada biti pošteni prema njemu. Ujutro sam sjeo u u auto i vratio ga kuci.” Saša se vratio u Široki Brijeg u kojem je brzo postao mladi reprezentativac BiH i njen najbolji igrac
Sigurno s Novalićem morao potpisati onaj ugovor o roblju, a ne normalni ugovor s klubom!:lol:

a bio ti je dobar kad se krnjila janjetina i tuklo po vinu :sm:

Post Reply