razno

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Istok
Reactions:

Re: razno

Post by Istok » Wed Nov 25, 2020 2:54 pm

golman--
Maverick wrote:
Wed Nov 25, 2020 2:25 pm
Đizuz, što je ovaj voditelj naporan.

Ne zbog stavova, već što se ponaša kao da se pijan nadrogirao. :lol:
Mila majka kakav zna bit :D
:sal: U OVOM GRADU JEDNO IME JE

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Wed Nov 25, 2020 5:01 pm

lokal88 wrote:
Wed Nov 25, 2020 8:10 am
Prolazim kroz Nasice sad, i iz vojarne izlazi 4 busa s tim da je jedan od NK Osijeka haha
Nez sad jel klub onda kupio 1 bus a ove ostale iznajmljuje ili kako
Samo da se pohvalim kako sam i ja danas išao kroz Našice i sreo jednog našeg influensera, road influence :) trubio kao svatovima, sad ne moze reci da nije primijetio :D

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Nov 25, 2020 6:03 pm

Kobe, Kićo, Šnajder, Maki, Maradona, Mustafa ....i mnogi drugi... Fuck you 2020!
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Nov 25, 2020 8:39 pm

Image
Počivao ti nama u miru, najveći svih vremena!

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Thu Nov 26, 2020 1:51 am

Pogledao sad Utakmicu po utakmicu i ovaj Ljubić kao da je isfrustriran bio. Ne znam da li je on (ili Pukšar) u prethodnom podcastu željno iščekivao ovaj derbi, ali ako je to bio Ljubić onda ga je bome jako zapeklo. Dobio sam dojam: "željno iščekujem derbi i kako će se odvijat borba Bjelica vs Mamić, ali u glavi želim da Dinamo pobjedi" ili malo prevedeno: "Dinamo je pobjedio, Osijek je pokazao napredak i želim im sve najbolje u nastavku prvenstva. Samo neka tako nastave. Bjelica radi dobar posao"

Na kraju im Bjelica svima pomrsio planove. Pa onda dođe onakav nadrkan na podcast.

A ako je ono penal, onda SVAKA ruka u 16m MORA biti penal. Bez obzira napucana ili ne, to onda mora biti penal. Pa jbte, šta očekuje da naš igrač odsječe ruku? Ne shvaćam ni njega, ni šugavi hns što su kaznili suca.

Osijek ih počeo sve više peći...
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Nov 26, 2020 9:52 am

Ivan23HR wrote:
Thu Nov 26, 2020 1:51 am
Pogledao sad Utakmicu po utakmicu i ovaj Ljubić kao da je isfrustriran bio. Ne znam da li je on (ili Pukšar) u prethodnom podcastu željno iščekivao ovaj derbi, ali ako je to bio Ljubić onda ga je bome jako zapeklo. Dobio sam dojam: "željno iščekujem derbi i kako će se odvijat borba Bjelica vs Mamić, ali u glavi želim da Dinamo pobjedi" ili malo prevedeno: "Dinamo je pobjedio, Osijek je pokazao napredak i želim im sve najbolje u nastavku prvenstva. Samo neka tako nastave. Bjelica radi dobar posao"

Na kraju im Bjelica svima pomrsio planove. Pa onda dođe onakav nadrkan na podcast.

A ako je ono penal, onda SVAKA ruka u 16m MORA biti penal. Bez obzira napucana ili ne, to onda mora biti penal. Pa jbte, šta očekuje da naš igrač odsječe ruku? Ne shvaćam ni njega, ni šugavi hns što su kaznili suca.

Osijek ih počeo sve više peći...
Pa nije Duje sudio za nas nego za Hajduk da stigne dinamo ,ovdje je Dinamo kolateralna žrtva :sm:

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Thu Nov 26, 2020 1:01 pm

https://arenacloudtv.com arene su krenule sa mobilnom aplikacijom, prva tri mjeseca je free, a nakon toga paket sa svim arenama 5 eura, pa tko nema trenutno arene i ne želi na t-com ima sada dosta dobru opciju za hnl.
Image

Istok
Reactions:

Post by Istok » Thu Nov 26, 2020 2:46 pm

Snupix wrote:
Thu Nov 26, 2020 1:01 pm
https://arenacloudtv.com arene su krenule sa mobilnom aplikacijom, prva tri mjeseca je free, a nakon toga paket sa svim arenama 5 eura, pa tko nema trenutno arene i ne želi na t-com ima sada dosta dobru opciju za hnl.
Jel tko probao? Uopće ne dolazi onaj SMS aktivacijski kod.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Nov 26, 2020 2:48 pm

Istok wrote:
Thu Nov 26, 2020 2:46 pm
Snupix wrote:
Kod mene sve ok,spas sad od subote kad se birtije zatvore za nas koji nemamo Arene

Istok
Reactions:

Post by Istok » Thu Nov 26, 2020 2:51 pm

mariox wrote:
Thu Nov 26, 2020 2:48 pm
Istok wrote:
Thu Nov 26, 2020 2:46 pm
Snupix wrote:
Kod mene sve ok,spas sad od subote kad se birtije zatvore za nas koji nemamo Arene
Ne znam. Nisam stavio kvačicu da me dave sa svojim anketama i sl. Možda je do toga :dknow:

Post Reply