razno

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
k_u_k_a
Reactions:

Re: razno

Post by k_u_k_a » Wed Jan 20, 2021 10:13 pm

Kad smo vec kod Vukovara, vjerovatno svi znate sto se dogodilo.
I onda dode Glas i napise ovo:

https://www.glas-slavonije.hr/454330/8/ ... -policajca

:toilet:
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

zos
Reactions:

Post by zos » Thu Jan 21, 2021 1:51 am

Last edited by zos on Thu Jan 21, 2021 8:30 pm, edited 1 time in total.

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Thu Jan 21, 2021 12:43 pm

Snupix wrote:
Wed Jan 20, 2021 10:05 pm
Jesu to opet bile neke pizadrije po gradu?Prvo se cuo vatromet , a kada sam se vraco kuc kod zatvora policija zaustavila pun kombi zg tablica.
https://sib.net.hr/vijesti/osijek/39673 ... -uvredama/

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Sat Jan 23, 2021 9:23 am

Pod hitno se trebaju organizirat sve navijacke skupine i otic im tamo jebat majku svima po redu, di god zive cetnici sve preorat...kad nas bude 10000 na ulici u jednom glasu da znaju, ovo je Hrvatska, ovo je hrvatski grad! Mi smo hrvati, ujedinjeni kad je najteze a takvo nas je vrijeme upravo snaslo..pa nece nas grupica miseva iz 90ih koja su tek izasla iz jaja provocirat i vrsit svoje srpske ideale...

Kad krenemo gorit ce nebo i zemlja
BOG I HRVATI

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Jan 23, 2021 11:32 am

Koliko posto je dobio HDZ na lokalnim izborima

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sat Jan 23, 2021 11:50 am

lokal88 wrote:
Sat Jan 23, 2021 9:23 am
Pod hitno se trebaju organizirat sve navijacke skupine i otic im tamo jebat majku svima po redu, di god zive cetnici sve preorat...kad nas bude 10000 na ulici u jednom glasu da znaju, ovo je Hrvatska, ovo je hrvatski grad! Mi smo hrvati, ujedinjeni kad je najteze a takvo nas je vrijeme upravo snaslo..pa nece nas grupica miseva iz 90ih koja su tek izasla iz jaja provocirat i vrsit svoje srpske ideale...

Kad krenemo gorit ce nebo i zemlja
BOG I HRVATI
Uopce nemam namjeru ići u Vukovar zastupati nekakvo svehrvatstvo da bi me isti ti Hrvati iz Vukovara za par dana čekali na autoputu s lopatama i krampovima...
neka sami sada vode svoje bitke , tko im jebe mater glupu... ako se treba dati podrška Hrvatima u Vukovaru onda da, ali bbb ne podržavam ni u kojem slučaju... sorry @vu80 da se tiče tebe ili nekog "neutralnog", išao bih bez razmišljanja, ovako ne...

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sat Jan 23, 2021 1:38 pm

Ma sve jasno...

Meni je osobno to sve malo teže komentirati....sin mi je 14, navecer bude vani, ono malo mi je muka svega. Prije par mjeseci klinca od 13 su zaustavili u sred bijela dana neka 2 idiota, polupijana i verbalno ga napala (usput klinac je nosio NK OS majicu).

Ne jebe mene to što se bbb i grobari mlate...(iako nedaj bože sa 40g da se upuštam u slično)....mene jebe da policajac u stanici cipelari dečka iz navijačkih i nacionalnih pobuda)....

Sjecate se prije par godina kad su pretukli i vadili pištolj na Tomislava Šandora (dinamovac, ne bbb) neke delije ovdje i kad su pucali na auto (u kojem mi je brat bio)....ta trojica su dobili par sati dobrotvornog rada...

Lik koji je prošli 18.11. Zapalio HR zastavu nije niti procesuiran iako je priveden...dobio prekršajnu...

Nedaj bože da mi netko dijete dirne, i tu ne mislim kad se klinci potuku zbog necega, nego u gore navedenom kontekstu......jako sam miroljubiv i liberalan...ali...

Ps. Ne smetaju mene srbi...nego idioti koji su djecu 2000godište naucili da mrze...Netreba ovdje doci 10000 navijaca i praviti sranja jedan dan...država jednostavno ne poduzima ništa u 365 dana...to je problem

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sat Jan 23, 2021 1:55 pm

vu80 wrote:
Sat Jan 23, 2021 1:38 pm
Ma sve jasno...

Meni je osobno to sve malo teže komentirati....sin mi je 14, navecer bude vani, ono malo mi je muka svega. Prije par mjeseci klinca od 13 su zaustavili u sred bijela dana neka 2 idiota, polupijana i verbalno ga napala (usput klinac je nosio NK OS majicu).

Ne jebe mene to što se bbb i grobari mlate...(iako nedaj bože sa 40g da se upuštam u slično)....mene jebe da policajac u stanici cipelari dečka iz navijačkih i nacionalnih pobuda)....

Sjecate se prije par godina kad su pretukli i vadili pištolj na Tomislava Šandora (dinamovac, ne bbb) neke delije ovdje i kad su pucali na auto (u kojem mi je brat bio)....ta trojica su dobili par sati dobrotvornog rada...

Lik koji je prošli 18.11. Zapalio HR zastavu nije niti procesuiran iako je priveden...dobio prekršajnu...

Nedaj bože da mi netko dijete dirne, i tu ne mislim kad se klinci potuku zbog necega, nego u gore navedenom kontekstu......jako sam miroljubiv i liberalan...ali...

Ps. Ne smetaju mene srbi...nego idioti koji su djecu 2000godište naucili da mrze...Netreba ovdje doci 10000 navijaca i praviti sranja jedan dan...država jednostavno ne poduzima ništa u 365 dana...to je problem
Moj je 15-16, ide već s kohortom, ići će sutra na utakmicu i neki bbb iz Vu će ga vijati lopatom po autoputu...
Nije da volim srbe, mislim da su i neki aktivni članovi foruma svjedočili mojoj "ljubavi" sa istima :sm: , ali trenutno veći Pik imam na bbb iz vu nego na delije...

Ovaj drugi dio Boldano , napali ga Srbi ili "naši" , nije bitno u cijeloj priči ali me bas zanima...

Malo samoreklame, Dok sam studirao 2009-2010 u Vu riješio sam 1 Uf i jedan grobarski šal u wc-u faksa :party: ali bez posljedica po moju akademsku budućnost :sm:

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Sat Jan 23, 2021 2:08 pm

I jedan također važan podatak: to su uvezeni Delije i Grobari.

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sat Jan 23, 2021 5:11 pm

Zrile, grobari ga napali.....

Ovo ostalo sto si napisao....sve je to meni jasno.

Ma da se ne ganjaju sa srbima (tj navijacima snone strane dunava)..ganjali bi se sa drugim hr. navijacima....ma ja cak nekako podsvjesno mogu shvatiti taj "ultras" dio... mene puni toga drugog a opet poveznog živcira i nervira...

Nisam se htio ukljucivati u temu...samo se nerviram...

Ps. LegaLega nisu to sve uvezeni..bude toga ali ovo su lokalni i iz sela

Post Reply