razno

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
ramzes3
Reactions:

Re: razno

Post by ramzes3 » Sun Jun 30, 2019 8:28 pm

gledam malo di je onaj Santarcangelo, nama poznatiji kao mestrovicev drugi klub

od kako su ga talijani izvarali i izbacili iz lige, izgleda da je odustao od tog kluba jer je i u ovoj sezoni klub opet pao u jos jedan rang nize

vjerojatno i bolje za osijek, prema medijima u te talijane je mestrovic ulupao nekih 10 mil kn

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Sat Jul 13, 2019 4:07 pm

Vjerojatno su neki vidjeli da je danas dokumentarac o Dinamovom proljeću u Europi na HNTVu.

Ovu ideju već neko vrijeme planiram iznijet, ali nikako da to napravim. Dakle, mi radimo na nečem jedinstvenom u HR nogometu. Na stranu Rijeka. Imaju stadion, ali to je više kamp stadion nego nešto više. Mi ćemo prvi u Hrvatskoj imati stadion dostojan viceprvaka svijeta. Moje mišljenje je da bi trebali uključiti apsolutno sve u ovaj veliki događaj i napraviti film o našem klubu i time dostojno obilježiti otvaranje stadiona.
Šampanjac, vatromet, druženja... će se brzo zaboraviti i past će u drugi plan. To s vremenom izblijedi. Videozapisi ne izblijeđuju nikada. Jednom ih napraviš i buduće generacije ih mogu gledati.

Jedino nisam siguran odakle bi priča počinjala. Nisam stara garda i nisam bio u starijoj povijesti Osijeka. Moja prva tekma je bila protiv Slavija 2000. godine.

Film bi izgledao kao recimo dokumentarci o Vukovaru, ratu itd: recimo na početku narator (Miha) započinje priču: "NK Osijek je osnovan 27.2.1947.... ". i nakon toga ide red videa iz prošlosti, red intervjua s gostom, red videa, red intervjua na Gradskom vrtu, red videa, red intervjua na novom stadionu...

Nešto tipa ovog:

Zanimljivo, prvi dokumentarni video koji sam našao je upravo od našeg današnjeg protivnika :)

Trenutno je još prerano za početak snimanja ovako nečega, ali taman je vrijeme za snimanje kratkih videoklipova nastanka novog stadiona.

Ovo je također jedan od većih projekata pa bi trebali ranije razmišljati o tome. Također, nebi tu uključivali samo djelatnike (bivše i sadašnje) kluba nego i radnicima koji su ovaj veliki projekt izgradili. To bi bila i zahvala njima na odlično obavljenom poslu i sudjelovanju u stvaranju nove povijesti kluba.

Kad razmišljam o imenima u filmu stvarno me ispunjava nekom pozitivnom energijom:
- vlasnici Lorincz Meszaros i Ivan Meštrović
- Alen Petrović i Marin Skender
- sadašnji trener Dino Skender
- bivši trener Zoran Zekić - zahvala na svemu što je učinio u 3 godine
- Miha
- sadašnji i bivši igrači Osijeka
- Kohorta
- dio filma odvojiti i na kratke intervjue sa radnicima na gradilištu. Ti dijelovi bi se ubacili u dio filma tijekom gradnje stadiona
...

Nisam siguran koliko bi ovaj film trajao jer stvarno puno toga bi se moralo uključiti u film. Možda nebi stalo u 90 minuta, ali nije naodmet i da traje 2x 90 minuta (mini serija)

O imenu filma sam također razmišljao i najviše mi se dopalo: Ponos grada. Neko drugo ime npr.: NK Osijek, ponos grada.

Stvarno bi volio da ovakav jedan film nastane, ali ja sam samo običan navijač i nisam toliko blizu kluba. Copy paste ću i na stranicu kluba. Možda im zapne za oko

Ponos grada :sal:
Image
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2021

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Mon Jul 22, 2019 8:04 pm

Jel ima HNTV mozda live stream preko neta

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Mon Jul 22, 2019 8:34 pm

lokal88 wrote:
Mon Jul 22, 2019 8:04 pm
Jel ima HNTV mozda live stream preko neta

https://www.oz.com/hntv/signup?returnUrl=%2Fhntv%2Fhome
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Wed Aug 07, 2019 12:03 pm

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2106833

Evo, i Perisic je visak zbog prelaska Intera na formaciju 352. Kako onda ne bi kod nas bili nepotrebni Boban, Abazaj itd :D
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Lufus
Reactions:

Post by Lufus » Sat Aug 24, 2019 9:12 am

Nije pomoglo :mrgreen:

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sun Sep 22, 2019 10:54 pm

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Sep 24, 2019 8:51 pm

Bravo za klub! Trebaju konstantno stavljati ovakve stvari 😀

https://giphy.com/gifs/nkosijek-bockaj- ... LK2vBlTiWZ
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Mon Oct 07, 2019 7:07 pm

Od danas su otvorene prijave za 3.bijelo-plavo prvenstvo.. Dosta vas je već sudjelovalo u prva dva izdanja, znate otprilike o čemu se radi, više o svemu na idućem linku http://sportalo.hr/sprema-se-najbolje-i ... e-birtije/

Prijaviti se možete i ovdje u inbox, samo ostavite ime i prezime :D živjeli :beer: :beer:

EUS
Reactions:

Post by EUS » Sun Oct 13, 2019 12:52 am

by ramzes3 » Sun Jun 30, 2019 8:28 pm
"gledam malo di je onaj Santarcangelo, nama poznatiji kao mestrovicev drugi klub
od kako su ga talijani izvarali i izbacili iz lige, izgleda da je odustao od tog kluba jer je i u ovoj sezoni klub opet pao u jos jedan rang nize
vjerojatno i bolje za osijek, prema medijima u te talijane je mestrovic ulupao nekih 10 mil kn"

Smatram da je šteta da se to sve tako odigralo, jer je riječ o odličnoj ideji. Da je Santarcangelo uspio iz 3. ući u 2. ligu, i fuzionirati se sa Riminijem, to bi bio izvrstan klub u koji bi Osijek mogao posuđivati i kaliti svoje Špoljariće i Kamenare i slične. Ipak je talijanska 2. liga "Izlog" u koji vire skauti znatno bogatijih klubova i to je mogao biti veliki vjetar u leđa NK Osijeku. Nadam se da to nije završena priča već da će ova ideja zaživjeti, u bilo kojem oblike, jer zaista ima razloga za to. Ako bi trener za kojim Meštrović trenutno traga bio poznato talijansko ime, to bi mogao biti djelić mozaika...
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Post Reply