Članci o NK Osijeku

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
malta
Reactions:

Re: Članci o NK Osijeku

Post by malta » Thu Aug 20, 2009 7:32 am

baš sam to krenio napisati.
gadi mi se uvlakanstvo kelera.on kao da je dio uprave a ne novinar
ako jedan židak malo malo razapne dinamo, hajduk je na tapeti 24 sata na dan, a o nk osijeku nikad lošeg komentara

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Thu Aug 20, 2009 12:15 pm

DA APSOLUTNO TAKO...KELER JE NEČIJA UVLAKUŠA
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Thu Aug 20, 2009 1:10 pm

Gledaj, stoper nam treba apsolutno a ovo za defanzivnog veznog. A ne znam što reći. Gledajući tko je sve to igrao, Todorčev, Jugović, Vida, Gavrić, Pušić..., ispada da ih imamo na bacanje, ali realno gledajuči, jedino za Todorčeva možemo reći da pravi DMF.

zvik
Reactions:

Post by zvik » Sat Aug 22, 2009 10:58 am

Danas naslov u Glasu:

Valjda će, peta, biti sreća!

nakon procitanog naslova ladno sam zatvorio novine jer ako na ovu utakmicu idu valjda na pobjedu....

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Aug 24, 2009 12:30 pm

po meni danas jedan poprilicno sramotan clanak u glasu o kohortinim prosvjedima,uzasno koliko licemjera i ispraznih intelektualnih natpisa na jednom mjesu,uzasno sam se razocarao,ima u jednoj pjesmi kaze:"sto udarci su nizi,sve su vam drazi.." tak mi to izgleda

mariox
Reactions:

Post by mariox » Mon Aug 24, 2009 1:25 pm

[quote="russell"]po meni danas jedan poprilicno sramotan clanak u glasu o kohortinim prosvjedima,uzasno koliko licemjera i ispraznih intelektualnih natpisa na jednom mjesu,uzasno sam se razocarao,ima u jednoj pjesmi kaze:"sto udarci su nizi,sve su vam drazi.." tak mi to izgleda[/quot

pa keler je koliko se meni cini uvijek bio "rezimski" novinar pise kako vlast kaze a on uzme neku paricu i sve ok sto se njega tice, u biti on svojim clancima nepomaze NK Osijeku jer podilazi strujama u klubu i skriva pravo stanje tj. ublazava stvarnu situaciju u klubu.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Sep 14, 2009 9:27 am

Na Sportnetu u analizi kola:
"Najveći skok
Osijek U prva četiri kola Osječani su skupili samo dva boda i mnogi su neiskusnoj momčadi predviđali grčevitu borbu za opstanak. Ipak, klinci iz Gradskog vrta krenuli su s fantastičnom serijom i jedina su ekipa koja je u posljednja tri kola skupila devet bodova. U zadnjem nastupu deklasirali su Istru sa 3:0 i popeli se na vrlo dobro šesto mjesto, gdje ih gotovo nitko nije vidio prije početka sezone. "

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Sep 15, 2009 9:49 am

Opet analiza na Sportnetu:
"Treća pobjeda Osječana zaredom ne daje mi previše prostora za šale i lagane provokacije. Osijek se evidentno diže i igra sve bolje te se trenutno nalazi na vrlo dobrom šestom mjestu. S druge strane, kada vide su ispred njih Dinamo, Cibalia, Karlovac, Šibenik i Rijeka - sigurno vjeruju kako mogu i više."

Marko
Reactions:

Post by Marko » Fri Nov 13, 2009 1:51 pm

http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_hrv_news

Samo ovaj dio:

Ševčenko ponuđen Osijeku

Tko zna kojim smjerom bi krenula karijera Andreja Ševčenka da u Gradskom vrtu nisu bili škrti i izdvojili 200 tisuća ondašnjih maraka za noge jednog od najboljih svjetskih napadača. Za vrijeme vladavine Antuna Novalića, dvije osobe od njegova posebna povjerenja dobili su zadatak da nabave napadača. Iako im je rumunjski menadžer tada ponudio Ševčenka, ‘talentirani dvojac’ radije se odlučio za Dumitrua Mitua. Bio je nijansu jeftiniji. Kasnije je Milan za njegove usluge platio ‘sitnicu’ od 23 milijuna eura.
:punch:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Nov 15, 2009 12:28 pm

u zadnje vrijeme u glasu izostavljaju clanke o nk osijeku stavit na net :punch: :punch:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Post Reply