NK Osijek d.d.

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Delmat
Reactions:

Re: NK Osijek d.d.

Post by Delmat » Wed Sep 23, 2020 8:24 pm

De ajde prestani lupetati o mamiću i uspoređivati naše vlasnike s njim.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Sep 23, 2020 8:40 pm

Tako je,Meszarosz otkad je došao u Osijek nije napravio niti jedno krivično djelo ili bilo koji nezakonit potez pa mi nije uopće jasno otkud uopće ideja da ga se uspoređuje sa onom pobjeguljom glavatom?
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Wed Sep 23, 2020 8:50 pm

Nažalost, opće je poznato kod nas u hrvatskoj, da čim je netko uspješan, automatski je mafijaš i lopov.
Ponekad se stvarno sramim svog naroda. :(

marioart
Reactions:

Post by marioart » Wed Sep 23, 2020 9:02 pm

SakyOS wrote:
Wed Sep 23, 2020 8:50 pm
Nažalost, opće je poznato kod nas u hrvatskoj, da čim je netko uspješan, automatski je mafijaš i lopov.
nije mafijas... samo je uspjesan gospodarstvenik kao i todoric, kutle, rajic, gucic.... nadajmo se da ce orban dugo jos vladati....

i naravno da ga se ne moze usporedjivati sa mamicem jer je mamic jedan kokosar i klosar u odnosu na njega....
ria ria hungaria.
:love:

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Sep 23, 2020 9:14 pm

marioart wrote:
Wed Sep 23, 2020 9:02 pm
SakyOS wrote:
nije mafijas... samo je uspjesan gospodarstvenik kao i todoric, kutle, rajic, gucic.... nadajmo se da ce orban dugo jos vladati....

i naravno da ga se ne moze usporedjivati sa mamicem jer je mamic jedan kokosar i klosar u odnosu na njega....
A tko ti kaže da on nije uspješan gospodarstvenik poput Jeffa Bezosa ili Billa Gatesa ili da se naknemo od njih i odemo bliže nogometu poput npr Florentina Pereza ili Herberta Hainera?
Ja sam probao nešto pronaći na internetu za taj kriminal za koji ga optužuješ i nisam našao.
A za sve ove koje si nabrojao sam našao,i za todorića i za kutlu i za gucića i za rajića....

Drugim riječima ja neznam na koji se on način obogatio,vjerojatno mu prijateljstvo sa Orbanom nije odmoglo ali ovo su tipične floskule koje slušamo otkad su Meszarosz i partneri ušli u vlasništvo NK Osijeka.
To da ga netko bez ikakvog razloga uspoređuje sa gore navedenim osuđenim lopovima i privrednim kriminalcima mi nije jasno.
Od 2016 godine je u vlasništvu našeg kluba i nije niti sa jednim svojim potezom dao uopće naslutiti da radi neke nezakonite radnje preko tog kluba tako da dok se to ne desi svi koji ga uspoređuju sa Mamićima i sličnima bi trebali konačno zašutiti.

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Wed Sep 23, 2020 9:15 pm

SakyOS wrote:
Predsjedniče ne brini se,obranio sam ja našeg gazdu u postu iznad...

:D :D :D

moa2
Reactions:

Post by moa2 » Wed Sep 23, 2020 9:38 pm

marioart wrote:
SakyOS wrote:

Budumo realni, Mamić je za Mesaroša mali miš. Ovaj je u par godina od seoskog namjesnika Orbanove stranke postao najbogatiji mađar, i član Forbsove liste najbogatijih europljana. S državom uopće nije ugovarao poslove, samo je radio na otvorenom tržištu.
O čemu pričamo. Ponašamo se kao kalabrezi, kad životom brane ndranghetu, a optužuju sicilijance da su mafijaši.

marioart
Reactions:

Post by marioart » Wed Sep 23, 2020 9:39 pm

a gdje sam ja to napisao da je kriminalac i da se kroz klub provode ilegalni potezi? ajde malo citaj sa razumjevanjem...

ako malo proguglas, naci ces da postoje neke sumnje oko tog uspjeha, ali nema cvstih dokaza... mada je stvarno cudno da bas njegove firme dobijaju sve javne radove i izgradnje.... s obzirom na slobodu tiska u Madji, cudno da se i to malo nadje... zato i kazem, nadam se da ce viki jos dugo vladati pa da se neki njihov uskok ne zanima previse za poslove naseg dragog lorinca, koji inace ima vise kesa od Venecuele...

citam i da se bas razvodi, valjda ga nece zena previse oguliti :) ili da nam ne uzme klub u miraz....
ria ria hungaria.

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Wed Sep 23, 2020 9:39 pm

Jbte ja ne mogu vjerovati da ima "navijača" NKOS koji razmišljaju kao ovaj moa... Ajde kad pravednici ili Riječani bljuju optužbe i izmišljotine iz zavisti i nemoći, za sta me boli kuki, ali sta "našim" ljudima bude u glavi kad izjave da nam je Mamić pomagao kupovanjem juniora mi nije jasno... ili kako sada madzari peru ukradenu lovu iz mađarske preko NKOS, ali sto hajdin pere lovu naše države i državnih firmi nikoga ne boli u ovoj državi, nego Mađarska lova sad sve zabrinjava, pa i neke "naše navijače" , to me momentalno izbaci iz takta anger--

marioart
Reactions:

Post by marioart » Wed Sep 23, 2020 9:41 pm

moa2 wrote:
Wed Sep 23, 2020 9:38 pm
marioart wrote:
SakyOS wrote:

Budumo realni, Mamić je za Mesaroša mali miš. Ovaj je u par godina od seoskog namjesnika Orbanove stranke postao najbogatiji mađar, i član Forbsove liste najbogatijih europljana. S državom uopće nije ugovarao poslove, samo je radio na otvorenom tržištu.
O čemu pričamo. Ponašamo se kao kalabrezi, kad životom brane ndranghetu, a optužuju sicilijance da su mafijaši.
pa covjek se javlja na natjecaj i bude najpovoljniji... nekad on, a nekad firme njegovih prijatelja, djece, rodbine..... mozda da ovi iz eurokamena odu na tecaj javljanja na natjecaje pa da se zavrsi farsa sa tom cestom konacno
ria ria hungaria.

Post Reply