NK Osijek d.d.

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Suri
Reactions:

Re: NK Osijek d.d.

Post by Suri » Wed Jan 15, 2020 9:06 am

Trenutno radim u istom uredu sa predsjednikom MNK Osijek Kelmea. Bas cu ga pitati koliki im je budzet sada i koliki je bio u prvoj ligi.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Wed Jan 15, 2020 10:18 am

Suri wrote:
Wed Jan 15, 2020 9:06 am
Trenutno radim u istom uredu sa predsjednikom MNK Osijek Kelmea. Bas cu ga pitati koliki im je budzet sada i koliki je bio u prvoj ligi.
To bi bila zanimljiva informacija.

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Jan 15, 2020 12:12 pm

U prošloj sezoni, kad su ispali iz lige, budžet im je bio 400.000kn. Osim Broda, najmanji u ligi.
Za ovu sezonu ce biti manje, ali jos ne znaju tocan iznos jer je sezona u tijeku, a dugo nisu igrali drugu ligu da bi imali s cim usporediti.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed Jan 15, 2020 12:20 pm

Pa nakon sto se rijesi stadion i kamp, mislim da je to vrlo izvedivo s Mestrove strane, dakle povezat futsal, rukomet, kosarku i žnk, samo sto to nije hrvatski obicaj. Negdje je najnormalnija stvar pa cak i imperativ pomoc lokalnim klubovima, zajednicama...samo da budu poznati i uspjesni u svemu. Dakle kad se kaze npr. Osijek, da svi znaju o pa to je vrhunska sredina, igraju odlican nogomet u europi, super rukomet u ligi izbacili su kojeg reprezentativca itd itd.. ALI ALI nemamo mi taj sklop, no vrijeme ce pokazat

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Wed Jan 15, 2020 12:23 pm

Samo za ozbiljan futsal klub treba ti godišnje oko 100 tisuća eura, a gdje su ostali klubovi ? NK Osijek to ne može izdržat + svoj pogon i svoje ambicije. Mogu se oni udružiti i pomoći marketinški, ali financiranje, jako teško.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Wed Jan 15, 2020 12:32 pm

Osim što mislim da je to jako teško, uz to mislim da je i nepotrebno. Zašto? Zato što to nikog ne zanima. Ja redovno idem na futsal i bude nas 200 najviše i to uglavnom isti oni koje vidim i na istoku. Šta hoću reći? Da nam je futsal u vrhu hrvatske lige opet ga ne bi gledalo više od 500 ljudi. Ista stvar je i s košarkom i rukometom. Jednostavno ljudi ne žele i ne idu na utakmice bilo kojeg sporta. Nije to samo u Osijeku problem...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Poldrugač
Reactions:

Post by Poldrugač » Wed Jan 15, 2020 12:41 pm

Problem je tu puno veći od seniorskog pogona. Sin mi igra za VROS i oni jednostavno nemaju pravih protivnika u cijeloj Slavoniji. Ozbiljne utakmice igraju na prijateljskim u Mađarskoj, Rumunjskoj, Srbiji i BiH te jednom godišnje na državnom prvenstvu. Teško je motivirati djecu da daju svoj maksimum na utakmicama gdje pobjeđuju sa 50-60 razlike.
Vjerujem da je tako i s djecom koja treniraju rukomet i odbojku.

Plusic
Reactions:

Post by Plusic » Wed Jan 15, 2020 2:29 pm

Kad smo kod Vrijednosnica, odličan rezultat su ostvarili pioniri. Iza sebe su ostavili neke respektabilne škole košarke.
https://kkvrijednosniceosijek.hr/wp-con ... upu-01.jpg

https://kkvrijednosniceosijek.hr/mladi- ... rava-kupu/

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Wed Jan 15, 2020 2:38 pm

egoskop wrote:
Wed Jan 15, 2020 12:23 pm
Samo za ozbiljan futsal klub treba ti godišnje oko 100 tisuća eura, a gdje su ostali klubovi ? NK Osijek to ne može izdržat + svoj pogon i svoje ambicije. Mogu se oni udružiti i pomoći marketinški, ali financiranje, jako teško.
Ako se sa 100 tisuća eura može imati ozbiljan futsal klub, onda to i nije velika lova. Ne mislim tu pritom da Nk Osijek to treba financirati. Ili da može.
Ali, znači, možeš imati ozbiljan recimo, futsal klub, za godišnju plaću jednog Osijekovog prvotimca.

Šime
Reactions:

Post by Šime » Wed Jan 15, 2020 7:06 pm

Luka1995 wrote:
Wed Jan 15, 2020 12:32 pm
Osim što mislim da je to jako teško, uz to mislim da je i nepotrebno. Zašto? Zato što to nikog ne zanima. Ja redovno idem na futsal i bude nas 200 najviše i to uglavnom isti oni koje vidim i na istoku. Šta hoću reći? Da nam je futsal u vrhu hrvatske lige opet ga ne bi gledalo više od 500 ljudi. Ista stvar je i s košarkom i rukometom. Jednostavno ljudi ne žele i ne idu na utakmice bilo kojeg sporta. Nije to samo u Osijeku problem...
Mislim da su se ljudi i zasitili borbe za ništa... Da se bori za naslov onda bi i više ljudi to zanimalo. Pogotovo vjerujem kod nas starijih, ono u ex yu su bili plasirani isto u nekoj sredini i sl, a onda pomisliš, aha sad ćemo možda biti nekad prvak(u necemu). A ono kita opet neki prosjek ili ispod toga čak...

Post Reply