bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by mariox » Sat Nov 07, 2020 10:47 pm

Harry_Mata_Harry wrote:
Sat Nov 07, 2020 10:17 pm
Prati li netko malo više Seriu B? Što se događa s Mirkom?
Na stranu sada milijuni koje smo dobili za njega, ne mogu se oteti dojmu da je možda taj transfer bio realiziran u krivo vrijeme. Sumnjam da su novci od Marića preusmjereni u dovođenje Bjelice. Teško da tamo može dobiti dodatan razvoj jer je to Italija, tako da sve sugerira da smo samo htjeli zgrnut pare, ali ja bih tako volio da je taj čovjek dočekao Bjelka na klupi... Strašno.
Isto se odnosi i na Hajru da je bio malo drugačiji u glavi.
Mislim, i bez njih dvojice kidamo, ali...S njima... Ma ne smijem ni zamisliti.
Koliko sam vidio bio na klupi

Erdinger
Reactions:

Post by Erdinger » Sat Nov 07, 2020 11:26 pm

Prebolio je koronu, sad se vraca.

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Thu Nov 12, 2020 10:21 am

Gledam jučer utakmicu reprezentacije u Turskoj, ulazi Čolak u igri, a ja si razmišljam bi li možda Mirko Marić bio tamo na mjestu Čolaka da je ostao u Osijeku. Ili da je možda otišao u neki drugi klub.

Bilo bi glupo i preuranjeno zaključiti da je promašio sa odlaskom u drugu talijansku ligu. Međutim, nekoliko utakmica se odigralo u Seriji B (ako se ne varam šest) i dvije utakmice kupa, a čini mi se da Mirko ima samo dva starta od početka (a i tu je bio zamijenjen), tri ulaska sa klupe po dvadesetak minuta, jednom nije niti ušao, a neke utakmice nije bio u kadru zbog korone. Evo zadnju utakmicu prije par dana ušao je u igru dvadesetak minuta. Da ne govorim da gol još nije zabio!

Opet kažem, glupo bi bilo već sada donositi neke zaključke. Siguran sam da ga je i izbivanje zbog korone udaljilo od prvog sastava. A i ne vjerujem da će ga talijani držati na klupi, ipak je to bio dosta visok transfer. Međutim, mišljenja sam da bi Mirko Marić bio jučer u reprezentaciji da je ostao u Osijeku. Ali, to nikada nećemo znati!

Šime
Reactions:

Post by Šime » Thu Nov 12, 2020 7:26 pm

SamoOsijek wrote:
Thu Nov 12, 2020 10:21 am
Gledam jučer utakmicu reprezentacije u Turskoj, ulazi Čolak u igri, a ja si razmišljam bi li možda Mirko Marić bio tamo na mjestu Čolaka da je ostao u Osijeku. Ili da je možda otišao u neki drugi klub.

Bilo bi glupo i preuranjeno zaključiti da je promašio sa odlaskom u drugu talijansku ligu. Međutim, nekoliko utakmica se odigralo u Seriji B (ako se ne varam šest) i dvije utakmice kupa, a čini mi se da Mirko ima samo dva starta od početka (a i tu je bio zamijenjen), tri ulaska sa klupe po dvadesetak minuta, jednom nije niti ušao, a neke utakmice nije bio u kadru zbog korone. Evo zadnju utakmicu prije par dana ušao je u igru dvadesetak minuta. Da ne govorim da gol još nije zabio!

Opet kažem, glupo bi bilo već sada donositi neke zaključke. Siguran sam da ga je i izbivanje zbog korone udaljilo od prvog sastava. A i ne vjerujem da će ga talijani držati na klupi, ipak je to bio dosta visok transfer. Međutim, mišljenja sam da bi Mirko Marić bio jučer u reprezentaciji da je ostao u Osijeku. Ali, to nikada nećemo znati!
Isto je tako startao i u Osijeku. Valjda mu treba vremena za prilagodbu...

malta
Reactions:

Post by malta » Mon Nov 16, 2020 12:24 pm

Preminuo Ivan Maras bivši trener i skaut Osijeka

Šime
Reactions:

Post by Šime » Tue Nov 17, 2020 6:14 pm

Šutalo upravo zabio za 4:0 U21

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Nov 19, 2020 3:15 pm

MIlović potpisao za Skenderovu Olimpiju.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Fri Nov 20, 2020 7:41 am

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sat Nov 21, 2020 3:45 pm

Mirko Marić prvi gol u seriba B :fan:

Tominho
Reactions: