bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
bokios
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by bokios » Tue Jul 20, 2010 11:47 pm

Rađe u Africi, J. Amerika mi se čini iscjeđena. Igrači su razvikaniji i skuplji a i maltene svaki zapadni klub ima skauta tamo.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Jul 23, 2010 6:21 pm

skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

vbk-k
Reactions:

Post by vbk-k » Fri Jul 23, 2010 7:13 pm

:anger:

tomo
Reactions:

Post by tomo » Fri Jul 23, 2010 7:28 pm

Osijek trenutno u HNL ima najduze trenera (19mj) a iza nas je CIbalia Mršić (18mj)

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sat Jul 24, 2010 11:12 pm

Jurica Vranješ dvije godine u Hajduku
Jurica Vranješ novi je član Hajduka. Bivši reprezentativac koji je imao ugovor u Werderu dogovorio je sve uvjete prijelaza u Hajduk, a početkom sljedećeg tjedna će potpisati ugovor na dvije godine. Ovim činom otvorit će se prostor za transfer Marija Brkljače u Sibir.

jebiga jurice mogao se kuči vratit.....

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Sun Jul 25, 2010 12:29 am

350 000 eura mu je ugovor...kolko naša cijela ekipa ima godišnje ugovore? :D

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Sun Jul 25, 2010 1:34 pm

pa al čovjek je "dao" Osijeku odštetu i neznam zašto bi sad Vranješ bio dužan vratit se u Osijek....pa nije Stjepan Jukić :sm:
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Sun Jul 25, 2010 1:43 pm

rjesili se Cernata, sad dovode novog potrosača novca...lik nema karatker za Hajduk i njega me najmanje strah u Hajduku...da barem zaigra odma u iducem kolu

Dalaj
Reactions:

Post by Dalaj » Sun Jul 25, 2010 2:32 pm

ma nemam ništa protiv njega, nikad me nije tangirao on kao bivši igrač osijeka.
recimo da špehar ili bjelica odu u hajdin nešto činiti i to...e to bi me smetalo.
samo sam htio reći da vranješ s tim svojim prohtjevima od milijardi novaca osijeku ne treba....neka njega i ako mu je san igrat nek igra...svi mi sanjamo i to :drum:
samo balatinac i smoje su pokazali šta bude s tim snovima.

white wereucha
Reactions:

Post by white wereucha » Sun Jul 25, 2010 2:53 pm

Kempes wrote:
a što se jajduka tiče i torcide, pa eto vam pronađite vrhunske produkte jajdukove nogometne škole, božca, šutu, špalja, vukovića, vuškovića, dovedite bulenda bišćevića i sbastijana cimirotiČa i klementa lavriČa.

i još nešto vereuča, pa zar nije hrgović dao dovoljno jajduku tako što je jajduk dobio odštetu od njega od japanaca, zašto ga je torcida maltretirala što je prešao u dinamo iz japana? uostalim nije li jajduk dobio odštetu i za jeličića i srđana mladinića? tuđman je dobro plaćao.[/b]
ovo prvo...uspoređuješ kruške i jabuke,vrijeme kad je u Hajduk mogo doć ko je htio i danas kad je Hajduk zadnja 2 prelazna roka doveo jednog igrača,možda Vranješ bude drugi....

Hrgović je mentalno retardirana osoba(kao npr Mario Tičinović,braća Sharbini),tip koji na svaku kritiku odgovara s tim da mu je ćaća poginuo u ratu,nije njega Torca jebavala jer je otišo u Dinamo(i napravio nam uslugu jer je Strinić dobio šansu),nego zbog izjava koje je davao odlaskom tamo

za Vranješa sam htio reć ovo
on je Osijeku dao odštetu mjerenu u miljunima kuna i glupo mi je sad vađenje nekakvog argumenta "eto NKOS ga stvorio a ide drugdje,nezahvalnik",ne on je svoje dao Osijeku,uostalom šta nisu navijači Osijeka koji su igrali u Osijeku dali tolko Osijeku?kolko je NKOS dobio na račun odštete od npr Skendera?Smoje?kolko će dobit za Kurtovića?frišku figu jel da?
i obzirom se stalno uz Vranješa povlači paralela s Markom Babićem....
Marko Babić je vama heroj jer je navijač Osijeka a Vranješ je ovakav i onakav jer je navijač Hajduka
pa šta se taj veliki navijač Osijeka nije vratio u NKOS?3g kurca ne igra nigdi,jer niste sami pisali da je na pitanje da se vrati u NKOS se izmotavao,šta se sad ovo ljeto nije vratio u NKOS kad ima love?3g ne igra,mogo se vratit,još je mogo odigrat sezonu u NKOS pa otić van(kak već kažeš za Vranješa jel),pa šta se nije vratio onda?ima love,ne igra nigdi,navijač je i to veliki
al ne,bitno da je Vranješ bad guy a Babić je good guy,on kad dođe u Osijek on parkira svoj auto u garažu i ide po gradu biciklom,joj kak simpa momak,pica s dva lica,navijač Osijeka samo na papiru
22.12.1954 - VINKO COCE - 27.10.2013.

Post Reply