bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
gunners
Site Admin
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by gunners » Mon Jun 22, 2009 2:46 pm

Pranjić konačno potpisao za Bayern. :ave:

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Jun 24, 2009 12:30 pm

Ljubojević:
GS: "OSIJEK - Teško razdoblje karijere je iza Gorana Ljubojevića, bivšeg Osijekovog napadača i također bivšeg mladog reprezentativca Hrvatske, kojem su nekad predviđali mnogo uspješniju karijeru negoli je dosad ostvario. Još uvijek aktualni igrač Genka, čini se, već ovoga ljeta, mogao bi napustiti redove belgijskog osvajača Kupa, premda ga ugovor s klubom veže još godinu dana.
- Igrači su već započeli pripreme, a nas nekolicina dobili smo slobodne ruke kako bismo potražili novi klub - pričao je Ljubojević, čiji su problemi počeli prije gotovo dvije godine.

Kobni 11. 10. 2007.
- Nikada neću zaboraviti taj datum - 11.10. 2007. Pukli su mi prednji križni ligamenti i hrskavica, što je najgora stvar koja se mogla dogoditi igraču. Operiran sam kod jednog tamošnjeg liječnika u Genku, na žalost operacija očito nije uspjela. Vratio sam se treninzima negdje u proljeće 2008., ali cijelo vrijeme sam osjetio kako koljeno pleše. Uvjeravali su me da je to više u mojoj glavi, međutim dogodilo se da je ponovno puklo. Cijelo vrijeme sam osjećao da će se to dogoditi. Otišao sam u Antwerpen k jednom vrlo cijenjenom stručnjaku, kojem odlaze i igrači Milana. On mi je, istina, rekao da prethodno liječnik i nije učinio pogrešku, da bi vjerojatno i on sigurno isto postupio, no vjerujem da je ipak riječ o tome da nije htio protiv kolege.
Jedno vrijeme živio je i od belgijske socijalne pomoći.
- U Belgiji je zakon takav da nakon šest mjeseci bolovanja, ako nisi sposoban odrađivati posao na svom radnom mjestu, prelaziš u primanje socijalne pomoći. Tako se valjda štite od dugotrajnih bolovanja, ali to je i mene zakačilo. Naravno, nisam bio socijalni slučaj, ali da je to bilo najteže razdoblje u karijeri, to sigurno. Ono što me jedino držalo osim obitelji je potpora navijača, koji nisu zaboravili ono razdoblje u Genku kada sam igrao i kada smo se borili za naslov prvaka. Kada god sam sjedio na klupi, skandirali su “Ljubo, Ljubo”. Meni je ipak malo neuobičajeno da me navijači vole.

Stao među vratnice
Trebalo je vremena uopće da uđe među konkurenciju za momčad. Ulazio je povremeno, jednom čak i stao među vratnice.
- Tako je ispalo. Igrali smo protiv Standarda, nekoliko minuta nakon što sam ušao u igru, golman nam je dobio crveni, a više nismo imali pravo na zamjenu. Stao sam na gol, čak nešto i obranio, ali sam primio i glup gol.
Dobio je prigodu od početka u zadnjoj utakmici protiv Anderlechta.
- U novinama su napisali podatak kako sam u udarnoj momčadi nakon 588 dana. Nakon godinu i sedam mjeseci! Tu utakmicu doživio sam kao novi početak.
Zdravstveno stanje je O.K., međutim problemi su što drugi klubovi teško angažiraju igrača s tolikom stankom.
- Ne bih sigurno ulazio u igru i dali mi prigodu da imam još problema i ja se stvarno osjećam odlično. Sada mi je valjda prvi put u životu potreban dobar menadžer, koji će uvjeriti neki klub da nemam nikakvih problema. Kontakata ima, javio se i jedan hrvatski prvoligaš, meni je samo bitno naći klub u kojem bih igrao. Naravno, postoji još opcija ostanka u Genku, odraditi ugovor do kraja i pokušati se nametnuti.
Je li se netko možda javio iz Osijeka?
- Nije nitko. A i teško u ovom trenutku da ću se vratiti s obzirom na situaciju. Momčad je jako mlada, pa najstariji igrač je Karlo Primorac, koji ima 25 godina.
Gradski vrt mu je ipak ostao tiha patnja.
- Ma sigurno ću se vratiti u Osijek. Jednoga dana..."

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Jun 24, 2009 1:07 pm

pa kakve mu to ima veze sto je momcad jako mlada mislim glup izgovor da ima love i ponude dosao bi on bez razmisljanja i ono vratice se jednog dana jedini koji su to ucinli su bijelica i spehar a ostale boli kurac kao da nisu iz osijeka ili poceli karjeru u osijeku

malta
Reactions:

Post by malta » Mon Jun 29, 2009 10:00 pm

ajd ak se nekome da nek mi na privat pošalje ime bivšeg igrača i klub u kojem trenutno igra
trebam za nešto
hvala

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Jun 30, 2009 4:16 pm

malta wrote:ajd ak se nekome da nek mi na privat pošalje ime bivšeg igrača i klub u kojem trenutno igra
trebam za nešto
hvala
hvala NIKOME

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Jun 30, 2009 4:21 pm

malta wrote:
malta wrote:ajd ak se nekome da nek mi na privat pošalje ime bivšeg igrača i klub u kojem trenutno igra
trebam za nešto
hvala
hvala NIKOME
evo, koliko znam:
Vojnovič - Slaven
Pranjić - Bayern
Ljubojević -
Galinović - Panathinaikos
Labak, Prišć - NAŠK :blush:
Jukić - Croatia Sesvete
Burcsa - Cibalia
Neretljak - J.Koreja
Tadić - Dinamo
Vranješ - Werder?
V. Babić - Gyor
Pavličić - Fehervar
M. Babić -
Mijatović - LASK
Mikulić - Standard

frnja
Reactions:

Post by frnja » Tue Jun 30, 2009 5:48 pm

Buljat-Hajduk?
Liga 10 četverokružno !! Amen !

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Tue Jun 30, 2009 9:54 pm

Dejan Prijić - La Louviere
Igor Ružak - Virovitica
Ivica Vuka - Karlovac
Marijan Vuka - Medjimurje
Ante Vitaić - RNK Split
Frane Vitaić - Otelul
Anton Dedaj - Istra 1961
Josip Mišić - Međimurje
Hrvoje Bubalo - Međimurje
Mijo Nadj - Međimurje
Vedran Celiščak - Šibenik
Igor Mostarlić - Radnik VG
Vasko Božinovski - Vardar Skopje
Josip Balatinac - Baranja Belje
Romeo Mitrović - Kecskemet
Krešimir Brkić - NK Rudeš
Zsolt Radics - Gyirmot
Mato Neretljak - Omiya Ardija

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Jun 30, 2009 10:08 pm

bjelica je trenutno trener kartena jel?
jel ima još koji trener da je nekada igrao u Osijeku, a da je trener van Osijeka

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Wed Jul 01, 2009 12:10 am

Ivica Kalinić- Šibenik
Stjepan Ćordaš - Samobor
Ivica Grnja - Repka U17

Post Reply