bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
jug2
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by jug2 » Mon Jul 13, 2009 11:19 pm

Osjecanin wrote:Davor Bajsić igra i trenira klince u Australiji. Da u klubu imalo razmišljaju, uspostavili bi s njim suradnju s ciljem da nam on bude skaut za taj kontinent. Našlo bi se dobrih igrača za male novce...
pa mi ni to nemamo :D :D aljo je 50 000 eura bio pa ga nisu tjeli,eto i juka je tu pa nista,govnari su to..
A nekadašnji Armadini prijatelji i saveznici, osječka Kohorta,istresla je standardan pogrdni repertoar na račun Rijeke. Ni jedan nije zabolio kao pjesmica „TRPAJ SIROTINJU!“

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Tue Jul 14, 2009 8:30 am

Zašto bi bili govnari ako nemaju novaca? Ili bi bilo dobro rješenje da potpišu 5-6 ugovora koje će netko drugi morati platiti jer bi oni mogli otići iz kluba nakon skupštine? Ili da svoj eventualni drugi mandat opterete obavezama koje ne mogu izvršavati? Kako ne možete shvatiti da bi bilo odlično da možemo hladno kupovati i isprobavati igrače, dovoditi pojačanja i bahatiti se. Ali ne možemo.

russell
Reactions:

Post by russell » Tue Jul 14, 2009 9:53 am

wlatz wrote:Zašto bi bili govnari ako nemaju novaca? Ili bi bilo dobro rješenje da potpišu 5-6 ugovora koje će netko drugi morati platiti jer bi oni mogli otići iz kluba nakon skupštine? Ili da svoj eventualni drugi mandat opterete obavezama koje ne mogu izvršavati? Kako ne možete shvatiti da bi bilo odlično da možemo hladno kupovati i isprobavati igrače, dovoditi pojačanja i bahatiti se. Ali ne možemo.
ali bas niti jednog?za cijeli njihov prvi mandat?

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Jul 14, 2009 10:09 am

wlatz wrote:Zašto bi bili govnari ako nemaju novaca? Ili bi bilo dobro rješenje da potpišu 5-6 ugovora koje će netko drugi morati platiti jer bi oni mogli otići iz kluba nakon skupštine? Ili da svoj eventualni drugi mandat opterete obavezama koje ne mogu izvršavati? Kako ne možete shvatiti da bi bilo odlično da možemo hladno kupovati i isprobavati igrače, dovoditi pojačanja i bahatiti se. Ali ne možemo.
daj lega zabrijo si nesto covjece,sta ih braniš...DA GOVNA SU :cheer: !!!
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Tue Jul 14, 2009 11:30 am

russell wrote:ali bas niti jednog?za cijeli njihov prvi mandat?
Sezona 05/06:
Vitaić, Smoje, Vuica, David Junior Lopez

Sezona 06/07:
Šolić, Pavličić, Jukić, Mostarlić

Sezona 07/08:
Barišić, Višević, Hrnčević, Todorčev

Samo neki od igrača koje su doveli. A inače, oni su i Skendera doveli, ako se ne varam.

Shvaćam frustriranost nedostatkom kvalitetete ove ekipe koju trenutno imamo, ali probajte barem malo doći u realne okvire i objektivno sagledati situaciju.
nemesis wrote:daj lega zabrijo si nesto covjece,sta ih braniš...DA GOVNA SU :cheer: !!!
Ok, govna su. I? Što dalje? Jel ima netko tko će biti manje govno a da je spreman staviti glavu na panj?

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Jul 14, 2009 2:03 pm

pa stvar je u tome sto ova uprava bas nista neradi eto primjer je uprava od cibalije mozda su i oni govna kao i nasi ali barem NESTO rade ima nekih pojacanja kupili su par iskusnih igraca ,uredjuju stadion a nisu nista bogatiji od nk osijeka :drum:

russell
Reactions:

Post by russell » Tue Jul 14, 2009 7:34 pm

wlatz wrote:
russell wrote:ali bas niti jednog?za cijeli njihov prvi mandat?
Sezona 05/06:
Vitaić, Smoje, Vuica, David Junior Lopez

Sezona 06/07:
Šolić, Pavličić, Jukić, Mostarlić

Sezona 07/08:
Barišić, Višević, Hrnčević, Todorčev
...ovako,od ovih svih igrača tu Jedino je plaćen Šolić i to za smiješno male novce,Barišić nije doveden lega,on je bio na posudbi pa se vratio,to se ne računa,Todorčev je doveden,ali mislim da ćemo se svi složit da se ne ističe kvalitetom,Pavličić,Smoje,Vuica,Jukić,Višević svi više manje se vratili jer nisu našli angažman...a Hrnčevića neću ni komentirat,igrač doveden iz 3.lige ko i onaj Buljan koji je zabio 50 golova u nekoj selendri,a tu nije skupio minute

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Wed Jul 15, 2009 3:06 pm

to mi nije jasno s parama dakle ako ode 6-7 igrača znači da se 6-7 ugovora raskida i gotovo je njima vise ne placaju... sta je s tim novcima.. a to su bili solidni ugovori npr skender i smoje i tako dalje... i nije istina da se za 0 kn ne moze platit nekom novi ugovor sad kad su se rasteretili ovih...

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Wed Jul 15, 2009 3:40 pm

russell wrote:...ovako,od ovih svih igrača tu Jedino je plaćen Šolić i to za smiješno male novce,Barišić nije doveden lega,on je bio na posudbi pa se vratio,to se ne računa,Todorčev je doveden,ali mislim da ćemo se svi složit da se ne ističe kvalitetom,Pavličić,Smoje,Vuica,Jukić,Višević svi više manje se vratili jer nisu našli angažman...a Hrnčevića neću ni komentirat,igrač doveden iz 3.lige ko i onaj Buljan koji je zabio 50 golova u nekoj selendri,a tu nije skupio minute
Ovako... Ne znam koliko dugo pratiš NK Osijek, ali prije 4-5 godina nam je prijetila opasnost ispadanja u županijsku ligu zbog silnih dugovanja. Ako si svjestan te činjenice, valjda bi ti trebalo biti jasno da nam kupovanje igrača i nije prioritet. Smiješno mali novci? Stvarno ne znam što da napišem... Naravno da smo vraćali igrače koje smo mogli, zašto ne? Ako nemaju angažman a nama mogu pomoći? Jeftiniji su od onih sa strane.

Hrnčević je dosta igrao. Čak je bio i odličan, ne znam kako to nisi primjetio?

Prava kvaliteta, ona koja pravi razliku između 3. i 9. mjesta, košta. To si ne možemo priuštiti. Nikako.
RBK wrote:to mi nije jasno s parama dakle ako ode 6-7 igrača znači da se 6-7 ugovora raskida i gotovo je njima vise ne placaju... sta je s tim novcima.. a to su bili solidni ugovori npr skender i smoje i tako dalje... i nije istina da se za 0 kn ne moze platit nekom novi ugovor sad kad su se rasteretili ovih...
Tako je. Samo to nisu novci koji postoje na računu. To su novci koje treba nabaviti da bi se igraču platilo. Sada se neće morati nabavljati. Nije istina da se za 0 kn ne može platiti nekome novi ugovor? Nabroji par igrača koji bi nam bili pojačanje a željeli bi igrati za 0 kn? Evo, ne moraš par, daj mi samo jednoga.

frnja
Reactions:

Post by frnja » Wed Jul 15, 2009 7:56 pm

wlatz wrote: Tako je. Samo to nisu novci koji postoje na računu. To su novci koje treba nabaviti da bi se igraču platilo. Sada se neće morati nabavljati. Nije istina da se za 0 kn ne može platiti nekome novi ugovor? Nabroji par igrača koji bi nam bili pojačanje a željeli bi igrati za 0 kn? Evo, ne moraš par, daj mi samo jednoga.

JA SAM TAJ !!! :fan:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

Post Reply