bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
egoskop
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by egoskop » Mon Dec 30, 2019 5:05 pm

https://www.index.hr/sport/clanak/hrvat ... 44070.aspx

Nadam se da smo ugradili dobar postotak.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Dec 30, 2019 5:47 pm

egoskop wrote:
Mon Dec 30, 2019 5:05 pm
https://www.index.hr/sport/clanak/hrvat ... 44070.aspx

Nadam se da smo ugradili dobar postotak.
ako je ona panjina Strinic mogao potpisat za Milan ,onda bi im Barišić mogao bit extra pojačanje !
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Tue Dec 31, 2019 9:25 am

https://www.24sata.hr/sport/cudesni-bor ... ima-667781

Borna Barišić ove je sezone ostvario 13 asistencija u svim natjecanjima. Najkorisniji je lijevi bek svijeta, najbliže mu je Bešiktašov Caner Erkin s 10 asistencija. Ipak, Borna je tek 83. po vrijednosti na svojoj poziciji
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Suri
Reactions:

Post by Suri » Tue Dec 31, 2019 10:05 am

nemesis wrote:
Tue Dec 31, 2019 9:25 am
https://www.24sata.hr/sport/cudesni-bor ... ima-667781

Borna Barišić ove je sezone ostvario 13 asistencija u svim natjecanjima. Najkorisniji je lijevi bek svijeta, najbliže mu je Bešiktašov Caner Erkin s 10 asistencija. Ipak, Borna je tek 83. po vrijednosti na svojoj poziciji
Mi koji smo ga pratili od početka karijere znali smo njegove kvalitete. Nije mi nikada bio među najomiljenijim igračima, ali uvijek je odlično igrao. Šteta što to nismo uspjeli još bolje unovčiti, ali i ovako smo ga solidno unovčili. Neka gura ovako dobro i dalje, a i u reprezentaciji je od velike koristi. Otočki nogomet je svakako najbolji po njegovoj mjeri. Vjerojatno bi mu bilo i najbolje da ode negdje u Premiership, nakon Glasgowa. Iako ga, koliko vidim, traže u Serie A.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Tue Dec 31, 2019 11:47 am

Mi smo Bornu odlicno unovcili s obzirom na ondasnje stanje u klubu...on je ajmo rec zacetnik neke nove ere gdje je otvorio klubsko "trziste" za sve igrace koji ce odlazit ali i dolazit...svojim igrama u novom klubu nam je dao nesto sto se tesko moze platit. Vratio je ime NK Osijek na tu veliku mapu gdje se nalaze kvalitetni igraci. Kao sto je npr. City zagledao u hajdukov bazen, ili Juve u dinamov tako ce i ostali veliki klubovi zavirit u nas kada vide eto konkretno Bornu na visokom novou. A kad budu zagrizli za Sutala, Zapera...tad smo mi ti koji cemo imat dovoljno slobode za debljanjem cifri kao sto to trenutno radi dinamo, jer tada ni tom mladom igracu nije imerativ samo da se proda kad zna da ce sigurno biti jos boljih ponuda.

Suri
Reactions:

Post by Suri » Tue Dec 31, 2019 1:18 pm

Jedan od rijetkih nasih igraca koji za kojega sam bio siguran da ce zaigrati u reprezentaciji. Cim ode iz Osijeka, naravno. Kod nas ne moze drugacjje. Zapravo mozda i jedini uz Vidu, za kojega sam tako mislio.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Dec 31, 2019 1:25 pm

Ma svaka čast Barišiću na napretku vidi se da radi na sebi ali kod njega je primjer kakvi smo teški ljudi ponekad u čumezu nepotizma ,štela u ovoj državi,ugleda njegovog oca pun kurac je ljudi sralo da igra zbog svoga oca i pljuckalo se ,sralo i kako je ispalo neopravdano neosuđujem nikog ali tu se vidi koliko smo svi zaraženi negativnom koju svi komentiramo ovdje i polako nam ide na živce ,sretno Barišiću i nadam se nekom postotku od transfera.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Tue Dec 31, 2019 1:28 pm

Borna Barišić je sa 13 asistencija u ovome trenutku najbolji asistent na svojoj poziciji na svijetu!

Steven Gerrard: "Znali smo da može igrati nogomet na ovoj razini. Ipak je riječ o reprezentativcu Hrvatske. Bio je u velikoj formi i u Osijeku kada smo ga skautirali prošle godine, uvjerili smo se na svoje oči kakav je igrač u dvije utakmice koje je igrao protiv nas."

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Tue Dec 31, 2019 5:18 pm

Samo da podsjetim da se i njemu spominjalo majku i gađalo ga se sunčanim naočalama u Austriji :tongue:

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Tue Dec 31, 2019 7:12 pm

sympathizer wrote:
Tue Dec 31, 2019 5:18 pm
Samo da podsjetim da se i njemu spominjalo majku i gađalo ga se sunčanim naočalama u Austriji :tongue:
Redovito. Znam ih masu koji su srali po njemu dok je pruzao odlicne igre. Najveci smo si neprijatelji mi sami. Em sto nas malo postuje svoje em sto je sve puno prodanih dusa.
Jako mi je drago zbog njega i iskreno meni nas najjaci lijevi bek ikada. I od Bakira!
Ti si ljubav najveća... :k:

Post Reply