bivši igrači NK Osijeka

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Kempes
Reactions:

Re: bivši igrači NK Osijeka

Post by Kempes » Thu Jan 09, 2020 10:41 pm

mariox wrote:
Thu Jan 09, 2020 10:03 pm
Mišić izjavio u SN da bi volio da Rijeka bude druga na kraju prvenstva :roll: opet naš igrač :oops: a mi kao iskorak da napravimo kao misli da samo trebali više napravit dosad.
igra u pravoslavnoj grčkoj za usrani paok, naravno da su mu u krvi klubovi kao partizan, rijeka i sl...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Thu Jan 09, 2020 10:57 pm

Od takvih poput Mišića i njemu sličnima niti ne očekujem da govore nekakve hvalospjeve o nama. Njega konkretno veže mnogo više uspjeha s Rijekom nego s nama, jebiga.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Jan 10, 2020 8:18 am

Kempes wrote:
Thu Jan 09, 2020 10:41 pm
mariox wrote:
Thu Jan 09, 2020 10:03 pm
Mišić izjavio u SN da bi volio da Rijeka bude druga na kraju prvenstva :roll: opet naš igrač :oops: a mi kao iskorak da napravimo kao misli da samo trebali više napravit dosad.
igra u pravoslavnoj grčkoj za usrani paok, naravno da su mu u krvi klubovi kao partizan, rijeka i sl...
Tebe baš pate krvna zrnca, vjeroispovijesti itd... 😂

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Jan 10, 2020 2:40 pm

Dugi potpisao za Botosani
Image

zos
Reactions:

Post by zos » Sun Jan 12, 2020 11:33 am

zos
Reactions:

Post by zos » Mon Jan 13, 2020 10:44 am

https://slobodnadalmacija.hr/sport/hajd ... g-suigraca
Zoran Arsenić – stoper je i branič u Jagielloniji baš poput Runje, a čini se u povoljnijoj situaciji da ga Hajduk dovede. Ne bi bio toliko skup. Kepčija je dobro upoznat s njim, radi se o mladiću koji je svojedobno napustio Osijek imajući u džepu ponudu iz Poljske. Pamtimo kako ga je Osijek stavio sa strane jer Arsenić nije htio produžit s Osijekom, imajući za to ljeto 2017. već dogovor s Poljacima. Nije to bila Jagiellonia nego Wisla iz Krakowa gdje se zadržao do lanjskog siječnja. Zbog financijskih dugovanja jednostrano je raskinuo ugovor s klubom iz Krakowa te preselio u društvu Jagiellonije koja ga je objeručke prigrlila. Da bude Runjin suigrač. Najbolje da oba stopera Jagiellonije presele u Poljud!? Naravno, to nije realno. Arsenić je već iskusan, navršio je 25, rođen 2. lipnja 1994. godine u Osijeku. Sad mu se pruža prilika da se domaćoj sceni vrati u dresu Hajduka, nakon dvije i pol godine Poljske.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Tue Jan 14, 2020 8:01 pm

Botosani - Paksi 2:1 (prijateljska)
Dugi zabio oba.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Thu Jan 16, 2020 10:10 am

"Posljednjih sam godina tamo radio s mlađim dobnim kategorijama ne videći više mogućnost dobivanja nove seniorske prigode iako sam, iz plejade trenera, jedan od malobrojnih s najvišom stručnom spremom, a i iza sebe sam imao određene rezultate te stečeno dvadesetogodišnje iskustvo rada sa svim kategorijama nogometaša na više adresa različitoga potencijala. Prelomio sam i odlučio sigurnost Gradskog vrta zamijeniti izazovom u Bijelom Brdu gdje ću pokušati napraviti što je više moguće kako bi svi bili zadovoljni i profitirali. Da ne vjerujem u sebe, sigurno se ne bih odlučio na taj korak, naročito jer su preda mnom tek najbolje, odnosno najzrelije trenerske godine"

http://www.glas-slavonije.hr/421644/6/U ... e-bio-jaci

Suri
Reactions:

Post by Suri » Thu Jan 16, 2020 11:15 am

'Fala qurtzu da u klubu koji puca na vrh prve lige nije dovoljno imati samo najvišu stručnu spremu da bi bio trener seniora. Možda u Interu ili Varaždinu da, ali u klubovima iz vrha to bi prije svega trebali biti rezultati i iskustvo.
Nemam ništa protiv njega i drago mi je da je ambiciozan, ali on se ipak nema pravo ljutiti što nije prvi trener. Jedino mu mogu priznati ako misli da je bolji od Kuleševića, ali ni jedan ni drugi tu ne bi trebali biti treneri seniora.
No to ne nači da u nekoj budućnosti on to neće biti. Neka radi sada s BSKom pa preuze nekog slabijeg prvoligaša, eventualno skupi nešto iskustva u Europi pa onda neka dođe. Zašto bi mu NK Osijek bio kickstarter u karijeri? Meni je toga preko glave više.

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Thu Jan 16, 2020 11:29 am

Pa Staco je solidno dugo vodio seniore Osijeka i sigurno po tom pitanju ima vise iskustva od Skendera i Kuleta zajedno. Po cemu je Dino zasluzio priliku prije njega, ili Kule? Bauljamo s tim trenerima jos od Zekica, ne znamo sto trazimo ni zelimo, proglasavaju se kojekakvi Fergusoni i Rouxi bez pokrica i normalno da se Staco u tom svemu osjetio pomalo sikaniran. Jer njegov Osijek je u besparici igrao odlican nogomet i za mene je on dokazaniji strucnjak i od Skendera i od Kuleta. Sretno mu bilo u BSK-u.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Post Reply