Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: Igrači

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Sep 03, 2019 11:46 am

Novinari iz Zagreba i NK Osijek...Žalosno ali skoro isto kao i novinari iz Osijeka (čast izuzecima) i NK Osijek. Nedavno na moru imao priliku pričati s likom koji je inače dalmoš, al odrastao je u Zagrebu...
Komentiramo nešto oko HNL-a i spomenem ja tekmu Osijek - Hajduk koja se taman igrala dan-dva ranije. I pričam kako sam gledao tekmu u kafiću udaljenom 28km od mjesta gdje sam ljetovao (u tom mjestu nema ni kafića ni trgovine), okružen navijačima Hajduka i to nisam htio nositi nikakva obilježja Osijeka bez obzira što su uglavnom bili penzioneri itd itd...
Kaže lik "Ma daaj, koji Osijek, pa nitko ne doživljava Osijek, da si nosio obilježja ne bi oni ni primjetili čija su...Uostalom mi dalmatinci volimo Slavonce jer su nas primili kad je gore bilo bogato a sad je obrnuto...Nosi bilo gdje majicu Osijeka, vjeruj mi nitko ti neće ništa jer Osijek je svima simpatičan jer se trudi ali je činjenica to kaj niko ne zna ni jednog igrača Osijeka...kak se zove onaj kaj je benzu razjebal?"........

Tako da me uopće ne čudi što naovinari iz Zagreba je jebu NK Osijek 2%. A tužno je to da i ovi lokalni isto bolje znaju Olma, Hajrovića, Livakovića i ekipu od Lope, Žapera, Pilja... :crash:
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Tue Sep 03, 2019 12:03 pm

polako to ide, ako se ovako nastavi doce stvari na svoje mjesto

lijepo je armada porucila hajduku. 100 godina ste sutili od kradja okretali glavu, drzavnim sponzorstvima gradili slavu...

hajdin 100 godina gradi slavu, mi tek 3.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Tue Sep 03, 2019 12:23 pm

za početak neka na presicama NE ODGOVARAJU NA PITANJA NOVINARA KOJI NISU PRISUTNI!

to je za sada dovoljno...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

SamoOsijek
Reactions:

Post by SamoOsijek » Tue Sep 03, 2019 12:26 pm

Prije nego što gledamo na nacionalnu televiziju i neke novinare iz Zagreba, mora se poboljšati novinarstvo u Osijeku.
Mi moramo stvoriti novinare sa autoritetom u osječkoj nogometnoj i navijačkoj javnosti, nekoga koji će znati kritizirati loše stvari u klubu i novinara sa stavom. Mi to nemamo. Mi imamo izvjestitelje iz Gradskog vrta koji su većinom klupski apologete i glasnogovornici. Mi nemamo Zdravka Reića, Pecija, Židaka, Rivettija,...

Evo jedno razmišljanje. Ja se ne sjećam od vremena Zekića i evo sada Skendera gotovo niti jednog neugodnog (kritički nastrojenog) pitanja na pressicama za trenere ili nekoga iz kluba od strane novinara koji prate klub.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Sep 03, 2019 12:50 pm

Mi nemamo novinare koji bi uopće pisali o nama. Što bi oni pisali o nama kad sami o sebi ne pišemo. Ako Keller ne napiše ništa, ništa se i ne događa.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Snupix
Reactions:

Post by Snupix » Tue Sep 03, 2019 12:55 pm

Mene bi bila sramota ,jbt da toliko fulas zid--
Sto se tice sto zapostavljaju klub , to je jer se danasnje novinarstvo svelo da brojis jebene klikove , pa moras radit clickbait naslove . Tako ce biti sve dok baza navijaca ne poveca ( drago mi je da se oko toga klub trudi ).
Image

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Tue Sep 03, 2019 3:46 pm

Lokalni novinari tj. Glasovi novinari su svi od reda navijači hajdina osim Kelera. Čak i ta liović. Boli ih đon za Osijek. Neka samo ajduk dobro gura

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Tue Sep 03, 2019 10:53 pm

Ne svaljujte sve na novinare, sačuvajte koju i za urednike i konzumente sadržaja! Šta vi mislite da jedan nikola patković koji je svaku tekmu na istoku i koji piše odlične članke za jutarnji ne bi pisao o osijeku svaki dan??? Nažalost, osijek još uvijek ne privlači dovoljno tih mrtvih klikova i to je pola mudrosti.
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Sep 04, 2019 7:35 am

Nama treba netko JAK u Sportskima...Iako su te novine vec strasno prosule ugled i prostituizirale se... al ono, tamo su vidljivi samo HajDin i nesto malo Rijeka...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Sep 04, 2019 7:41 am

Mladjo wrote:
Tue Sep 03, 2019 10:53 pm
Ne svaljujte sve na novinare, sačuvajte koju i za urednike i konzumente sadržaja! Šta vi mislite da jedan nikola patković koji je svaku tekmu na istoku i koji piše odlične članke za jutarnji ne bi pisao o osijeku svaki dan??? Nažalost, osijek još uvijek ne privlači dovoljno tih mrtvih klikova i to je pola mudrosti.
A jel ikome zabranjeno pisati o bilo cemu?
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Post Reply