Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
klokan
Reactions:

Re: Igrači

Post by klokan » Tue Dec 22, 2020 1:13 pm

zos wrote:
Tue Dec 22, 2020 1:09 pm
Super je ideja!
Ja bih dodatno predložio proširenje mogućnosti bodovanja. Npr. kada sam davao bodove bilo mi je nekoliko sličnih igrača između kojih mi nikako nije razlika od 2 boda. Pa sam mislio da bi bilo zgodno imati na raspolaganju ukupno 30 bodova (kao i do sad 10, 8, 6, 4, 2), ali da ih se može proizvoljno rasporediti s time da je max ocjena 10). Primjerice, ukoliko smatram da je neki igrač baš odskočio njemu ću dati 10, a iza njega trojac može dobiti po 6 i na kraju netko 2. Tko ne želi komplicirati i dalje može glasati standardno.
Ovo je nešto kompliciraniji, ali puno realniji način ocjenjivanja. S obzirom da nas ima dosta nećemo imati problem "prezgusnutog" konačnog poretka.
Slažem se, i uvedu se ograničenja npr. da od tih 30 bodova nikome ne možeš dati više od 10 i manje od 2. I super.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Tue Dec 22, 2020 3:53 pm

Kao nagradu igracu za lijepu uspomenu bi po meni bilo lijepo da imamo neki "sluzbeni" logo ovog foruma i to ugravirat u recimo neko drvo u obliku nekakve sklupture ili slike za zid. Ali logo mora bit originalan i upecatljiv, da kad bi ga dobio recimo strani igrac da kaze u jebote pa ovo mi nesto znaci za cijeli zivot gdje god idem ide samnom a ne neka pizdarija koju ce ostavit na "tavanu"...
Nisam strucan niti znam u kojem programu bi mogao pokusat slozit nekakav logo, pa ako se nekome svida ideja, moze ili sam pokusat ili nek napise kako tj gdje bi mogao slagat logo. (Tipa bijelo plava birtija)

EUS
Reactions:

Post by EUS » Tue Dec 22, 2020 4:01 pm

Ideja o Igraču godine po izboru članova Bijelo-plavog foruma je izvrsna. Baš izvrsna.
O provedbi treba još brusiti i promišljati kako bi sve bilo na razini
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Cayetano
Reactions:

Post by Cayetano » Tue Dec 22, 2020 4:08 pm

Pivo sa naljepnicom bijelo plavog foruma i kutija vitamina, štaš bolje :D

EUS
Reactions:

Post by EUS » Tue Dec 22, 2020 4:12 pm

Npr treba uputiti nekom osječkom/slavonskom akademskom kiparu uputiti izazov da izradi statuu Nagrade tj kalup za odljev pa se može uvijek od bronce ili neke slitine odliti. To ima dimenziju i umjetničke vrijednosti, što onda govori o ozbiljnosti nagrade

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Tue Dec 22, 2020 4:23 pm

Dok ti kipar to izradi sagradi se Pampas. Za početak je jednostavnije nekakvu plaketu. Tipa s lijeve strane grb Nk Osijek, a s desne nekakav grb bijelo-plavog foruma. Ugravira se ime igrača i posveta.

To se da brzo izraditi i ne bi trebalo biti skupo pa bi među sobom komotno mogli kroz dan-dva skupiti novce. Najviše vremena zapravo uzima osmišljavanje izgleda nagrade. Za nekakve buduće nagrade sam svakako za nekakav kipić, ali za to treba daleko više priprema.

EUS
Reactions:

Post by EUS » Tue Dec 22, 2020 4:44 pm

Ne treba puno vremena za mali kvalitetni kipić. Pa ima par mjeseci do dodjele, uostalom.
To sa plaketom mi je neozbiljno i "neki znak" i ta sva površnost, tako se ne gradi tradicija ozbiljnog kluba i nisam za to.

BirtijaOS
Reactions:

Post by BirtijaOS » Tue Dec 22, 2020 4:55 pm

Definitivno odlična ideja! I meni osobno je nedavno sinula ova slična ideja da za 10 godina stranice nagradimo najbolju ekipu tog perioda.. Malo sam googlao i vidio da jedna firma u Osijeku izrađuje pokale, medalje i slično.. A cijene su prilično pristupačne..

Palac gore za ovu ideju i kako bi rekao nama svima dragi Bandić "idemo delati" :mrgreen:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Tue Dec 22, 2020 8:39 pm

lokal88 wrote:
Tue Dec 22, 2020 3:53 pm
Kao nagradu igracu za lijepu uspomenu bi po meni bilo lijepo da imamo neki "sluzbeni" logo ovog foruma i to ugravirat u recimo neko drvo u obliku nekakve sklupture ili slike za zid. Ali logo mora bit originalan i upecatljiv, da kad bi ga dobio recimo strani igrac da kaze u jebote pa ovo mi nesto znaci za cijeli zivot gdje god idem ide samnom a ne neka pizdarija koju ce ostavit na "tavanu"...
Nisam strucan niti znam u kojem programu bi mogao pokusat slozit nekakav logo, pa ako se nekome svida ideja, moze ili sam pokusat ili nek napise kako tj gdje bi mogao slagat logo. (Tipa bijelo plava birtija)
frnja to može riješiti u Wordu! :lol:

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Tue Dec 22, 2020 9:03 pm

Ja bih nekako išao na neku drugu stranu i pokušao pobjedniku dati nešto što će biti originalno,slavonskog porijekla a da nije klasična medalja ili pokal.
Jer i sami smo svjesni toga da će to igrač izgubiti ili s vremenom odbaciti negdje na tavan
Ja bih pobjedniku dao šokačku jaknu poput ove

https://pletenina-dd.hr/index.php/sokacke-muske-jakne/

S time da bih dao izvesti ime dobitnika,naziv našeg foruma i godinu osvajanja nagrade za igrača godine NK Osijeka,negdje u gornjem kutu .

Mislim da bi to odjeknulo u medijima zbog originalnosti nagrade,a i siguran sam da to igrači ne bi tako lako izgubili.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Post Reply