Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
LuxAnimus
Reactions:

Re: Igrači

Post by LuxAnimus » Sat Jan 16, 2021 4:25 pm

marioart wrote:
Sat Jan 16, 2021 3:58 pm
svi vi znate sta ja hocu reci, samo vam sad ne odgovara pravda...
Ne znam šta se ti toliko čudiš. Bjelica je prije par dana javno rekao da Silva vrijedi 6 milijuna €. Šta misliš da će on sada svima ispričati koliko se Silva (možda) zajebava u klubu i time mu spustiti cijenu? Već je i ovo s Playstationom previše za javnost. I onda naravno da će se 'čuvati i paziti' takvog igrača kojeg se za godinu dana misli prodati za maksimalnu cifru. S druge strane Talys nije ni blizu Silvinog nivoa niti će očito ikada biti. Njega možemo baciti u Osijek 2 da tamo stoji na mjestu

marioart
Reactions:

Post by marioart » Sat Jan 16, 2021 4:46 pm

Da .. vidim ja nesto mi cudno ... a ono surovi kapitalizam ...

Jos mi i neobicno sto se Mamic toliko trudi da protezira svoje, a zapravo je to ok jer je bogat i uspjesan...a mi se tu bunili nesto

Nema veze ... idemo dalje... silva i talys ce se valjda sad malo uozbiljiti ..
ria ria hungaria.
:love:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Sat Jan 16, 2021 5:13 pm

moa2 vrati se, sve ti je oprosteno :sm:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Tonik
Reactions:

Post by Tonik » Sat Jan 16, 2021 5:17 pm

Meni su mamici smetali zbog kriminala sa javnim novcem, smetali su mi zbog usutkavanja oporbe na pokvaren i ilegalan nacin i zbog utaje poreza.

I to je jedino sto mu zamjeram, cak ni utjecaj na repku mu ne zamjeram jer bi to svaki predsjednik kluba trebao pokusati

Nije pravedno nikako da talys i silva imaju isti tretman, bez obzira ak su napravili istu stvar. Jedan je vrijednost kluba u svim segmentima, i igrackom i financijskom, doprinosi klubu na svakodnevnoj bazi na vise polja i normalno da ima vise kredita od nekoga tko je prakticki bespotreban. Ja to ne bi nazvao ni surovim kapitalizmom nego cistom logikom.

Da ja sutra imam svoju firmu, i imam 2 radnika, 1 je vrhunski, donosi mi nove klijente na mjesecnoj bazi, ispunjava svoje obveze kad je potrebno i iznad ocekivanja, ima diplomu sa harvarda i u svakodnevnom poslu mi pomaže i olaksava hrpu, a drugi radnik se eto pojavljuje na poslu, zajebe svaku bitniju odgovornost sto mu dam, zaposlio sam ga sa sss, jos uz to malo malo je bezobrazan i bahat. I sad njih dvojica mi se ne pojave na poslu jedan dan jer su zajedno osli cugati do jutra. Pa normalno da cu ovog prvog na neki nacin zastititi i pokusati nekim blazim mjerama ga motivirati da to ne ponovi. Ovaj drugi ce dobiti momentalni otkaz i posluzit ce mi kao primjer i nacin za stvoriti autoritet u firmi.

S obzirom da sam u ranijim situacijama u zivotu bio na neki nacin vec par puta osobno radnik br 2, nisam se nikad bunio u zivotu, niti sam pozivao na neku nepravdu. Po meni je to cista logika.
Dao bih 100 Pampasa za jednu titulu prvaka Hrvatske!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Jan 16, 2021 5:57 pm

dakle iduci ON ili JA

su silva i talys

marioart
Reactions:

Post by marioart » Sat Jan 16, 2021 8:26 pm

bijelo-plavi1988 wrote:
Sat Jan 16, 2021 5:13 pm
I ja se pitam gdje je ... mjenjam ga ali nisam dovoljno dobar ... on je vjerojatno radnik broj 1 a ja radnik broj 2 ...

Mozda da me se prebaci na tajni dio foruma za kaznu. :mrgreen:
ria ria hungaria.
:love:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sat Jan 16, 2021 8:27 pm

marioart wrote:
Sat Jan 16, 2021 8:26 pm
bijelo-plavi1988 wrote:
Sat Jan 16, 2021 5:13 pm
I ja se pitam gdje je ... mjenjam ga ali nisam dovoljno dobar ... on je vjerojatno radnik broj 1 a ja radnik broj 2 ...

Mozda da me se prebaci na tajni dio foruma za kaznu. :mrgreen:
Molim vas, nemojte. Dobro je ovako. :beer:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Sun Jan 17, 2021 3:54 pm

Znaci Talys otpisan iz kluba! Bome gadno je sjebo
Ti si ljubav najveća... :k:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sun Jan 17, 2021 4:01 pm

Da,projekt kluba,vec 4 godine u klubu,tek 21 godinu,lijevi bek najdeficitarnija pozicija u svijetu nogometa...na njemu smo mogli zaraditi dobre pare,samo da je imao klikera u glavi,nazalost ispostavilo se da ih nema :(
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sun Jan 17, 2021 4:30 pm

hopala

ne vidim da ce za njega neko dat novac. mi si raskid novog ugovora ne budemo priustili. znaci posudba u dvtkta

Post Reply