Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: Igrači

Post by mariox » Thu Feb 11, 2021 11:48 am

drvoznanja wrote:
Thu Feb 11, 2021 11:04 am
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.aspx?id=456046

Osijekova svlačionica doista je svijet u malom. U njoj sjede igrači koji dolaze iz devet zemalja s tri kontinenta. I dok svi ostali imaju nekog sa svog govornog područja, Laszlo nema nikoga pa je zanimljivo čuti s kim se najviše druži iz klupske svlačionice.

- Sa svim dečkima sam u dobrim odnosima. No, najbolji prijatelj mi je Guti s kojim provodim puno vremena i jako često o svemu razgovaramo. On je sjajan prijatelj i odličan igrač. Sretan sam što imamo takav uzajamni odnos - otkrio je Kleinheisler.
Evo neka Bjelica dovede Adama Szalaia riješio napad i društvo Laslu :sm:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Thu Feb 11, 2021 2:56 pm

drvoznanja wrote:

Osijekova svlačionica doista je svijet u malom. U njoj sjede igrači koji dolaze iz devet zemalja s tri kontinenta. I dok svi ostali imaju nekog sa svog govornog područja, Laszlo nema nikoga pa je zanimljivo čuti s kim se najviše druži iz klupske svlačionice.

- Sa svim dečkima sam u dobrim odnosima. No, najbolji prijatelj mi je Guti s kojim provodim puno vremena i jako često o svemu razgovaramo. On je sjajan prijatelj i odličan igrač. Sretan sam što imamo takav uzajamni odnos - otkrio je Kleinheisler.
U Osijeku sam ostao zbog trenera Nenada Bjelice

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Thu Feb 11, 2021 3:56 pm

Šime wrote:
Thu Feb 11, 2021 2:56 pm
drvoznanja wrote:

Da je ostao Dino, Laszlo bi vec odavno dao petama vjetra. Vjerojatno s Kuletom isti slucaj. Jos jedan pokazatelj koliko je vazno imati pravog trenera.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Feb 11, 2021 4:06 pm

JohnnyCash82 wrote:
Thu Feb 11, 2021 3:56 pm
Šime wrote:
Thu Feb 11, 2021 2:56 pm
drvoznanja wrote:

Da je ostao Dino, Laszlo bi vec odavno dao petama vjetra. Vjerojatno s Kuletom isti slucaj. Jos jedan pokazatelj koliko je vazno imati pravog trenera.
interesantno je da je i Guti razmišljao odlasku, tj. da su ga naši htjeli negdje prodati da je ovaj rekao da želi ostati i izboriti se za dres. interesantno je da Bjelica poseže s Gutijem prije nego Carom, protiv belupa je dobio cijelu utakmicu, a i prva je opcija kada zatvara utakmicu. ne bi se iznenadio da eventualno ostane još jednu sezonu ako mu ne predstavlja problem sjediti na klupi. reći ćete da je odbio smanjenje plaće kada su svi pristali, pa bi zbog toga trebao biti u "nemilosti"? pa, sjetite se koje je mišljenje Bjelica imao o smanjenju plaća.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Feb 11, 2021 9:21 pm

Kempes wrote:
Thu Feb 11, 2021 4:06 pm
sjetite se koje je mišljenje Bjelica imao o smanjenju plaća.
mislim da on nije imao problem sa smanjenjem place nego s nacinom kako je to provedeno. u prijevodu nije se slago s izdrkotinama od brace dalton

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sat Feb 13, 2021 10:39 am

https://www.24sata.hr/sport/mierez-za-2 ... eka-745186

Miérez za 24sata: Bog me zvao k sebi kad mi je bilo teško. Svi u mom gradu imaju dres Osijeka!
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Sat Feb 13, 2021 12:50 pm

JohnnyCash82 wrote:
Sat Feb 13, 2021 10:39 am
https://www.24sata.hr/sport/mierez-za-2 ... eka-745186

Miérez za 24sata: Bog me zvao k sebi kad mi je bilo teško. Svi u mom gradu imaju dres Osijeka!
- Mislim samo na sadašnjost i prepustit ću Bogu da odluči gdje bih trebao biti. Meni i mojoj obitelji jako se sviđa Osijek, ali otići ću ili ostati po Božjoj volji - zaključio je simpatični Argentinac.

Ramone pa Božja volja te i dovela ovdje i njegova volja je da ostaneš i dalje nakon ljeta i da uzmeš naslov prvaka s Osijekom ove godine ili nagodinu,a moze i ove i nagodinu :papa:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Feb 15, 2021 2:34 pm

Pogledajte ulogu Santinija recimo u ovom derbiju. + Naravno jebena golčina.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Feb 15, 2021 2:52 pm

egoskop wrote:
Mon Feb 15, 2021 2:34 pm

nemogu se skoncentrirati uopće na njegovu ulogu i gol, jer prvo što sam pomislio jao vidi pun Pampas :D i sad mi to neide nikako iz glave :blush: :blush: :blush: :blush:
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

SakyOS
Reactions:

Post by SakyOS » Mon Feb 15, 2021 5:36 pm

Kempes wrote:
Mon Feb 15, 2021 2:52 pm
egoskop wrote:
Mon Feb 15, 2021 2:34 pm

nemogu se skoncentrirati uopće na njegovu ulogu i gol, jer prvo što sam pomislio jao vidi pun Pampas :D i sad mi to neide nikako iz glave :blush: :blush: :blush: :blush:
Baš sam sad i ja to htio napisati. Kak je lijepo vidjeti i čuti navijače na stadionu. Naježio sam se.

Post Reply