Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Snupix
Reactions:

Re: Igrači

Post by Snupix » Thu Feb 25, 2021 7:26 pm

uff jeben tekst!! :k:
Image

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Feb 25, 2021 7:55 pm

Tablica korigirana jer sam podatke uzimao s TM-a koji naše zadnje dvije utakmice nije unio u Ivušićevu statistiku, kao ni posljednju Livakovićevu
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Thu Feb 25, 2021 7:59 pm

Centarhalf wrote:
Thu Feb 25, 2021 7:55 pm
Tablica korigirana jer sam podatke uzimao s TM-a koji naše zadnje dvije utakmice nije unio u Ivušićevu statistiku, kao ni posljednju Livakovićevu
Petrovic ga je doveo, ne? Imas li informaciju na kojoj je listi bio? A,B,C? :tongue:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Thu Feb 25, 2021 8:01 pm

Bogami, zestoko! :bravo:
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Thu Feb 25, 2021 8:40 pm

@Centarhalf, brate hvala ti. Tko može ostati ravnodušan nakon ovog teksta!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Thu Feb 25, 2021 8:41 pm

jopa332 wrote:
Thu Feb 25, 2021 7:59 pm

Petrovic ga je doveo, ne? Imas li informaciju na kojoj je listi bio? A,B,C? :tongue:
Da doveo ga je, ali je pitanje je li to napravio samoinicijativno ili ... Koliko ja znam mi smo njega doveli kad se skršio Antolovic koji je bio treci golman.

A ja sam u tekstu zajebao, jer Ivusica je u prvih 11 stavio Skender, a ne Zekic.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Šime
Reactions:

Post by Šime » Thu Feb 25, 2021 9:31 pm

Centarhalf wrote:
Thu Feb 25, 2021 7:18 pm
HOĆE LI OVOGA LJETA BITI ISPRAVLJENA JEDNA OD NAJVEĆIH NEPRAVDI VEZANA ZA IGRAČE IZ HNL-a I HRVATSKU NOGOMETNU REPREZENTACIJU ?

Image

Čestitam! :love:

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Thu Feb 25, 2021 10:21 pm

problem nasih najboljih igraca je sto su svoju kvalitetu dokazali samo u hnlu. a konkurenti im se imaju priliku dokazivat u ligi prvaka, ligi petice, europskoj ligi. tu jednostavno klub mora otic na stepenicu vise i pruzit reprezentativnom kadru jače utakmice. na tekmi protiv dinama se vidilo da nasim deckima fali "velikih" utakmica.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Thu Feb 25, 2021 11:00 pm

ramzes3 wrote:
Thu Feb 25, 2021 10:21 pm
problem nasih najboljih igraca je sto su svoju kvalitetu dokazali samo u hnlu. a konkurenti im se imaju priliku dokazivat u ligi prvaka, ligi petice, europskoj ligi. tu jednostavno klub mora otic na stepenicu vise i pruzit reprezentativnom kadru jače utakmice. na tekmi protiv dinama se vidilo da nasim deckima fali "velikih" utakmica.
ovo uopće nije istina i totalni bullshit.

svi dinamovi igrači, ALI SVI, dobiju prvu šansu prije nego što napuste dinamo. mnogi imaju "kredit" i to debeli, gura ih se i guuuuuura u reprezentaciju, odjednom sakupe 20 nastupa bez nekog spešl učinka i onda je GLAVNI argument da se zove te igrače što već IMAJU 20 nastupa za reprezentaciju. gura ih se na mala vrata, odjednom se ustale i više nitko ne pita... naravno, ima tu super igrača koji svojom kvalitetom kasnije svakako opravdaju, ali čak i oni najbolji su dobili šansu puno prije nego su bili na nekoj europskoj ili svjetskoj razini već su s vrmenom rasli, a zašto? zato što preko reprezentacije prodani u jače lige i tamo napredovali, postali vanserijski igrači za HR prilike i tako zatvorili krug.

mogu sada nabrojati 20 igrača koji su postigli karijere samo zato jer su bili dinamovi igrači i lansirani u repku i 20 igrača koji bi bili jednako dobri, ali nikada nisu postali igrači dinama da bi dobili taj "kredit". evo iz ruke, srebrenko posavec, bojan vrućina, leon benko, a što reći o onima koji su osvajali kup uefa kao križanac i tek tada dobili poziv? ja neznam kada bi to "kalibri" tipa jerko leko, schildenfeld, pokrivač, ćorić, haliković, da ne nabrajam... vidjeli reprezentaciju da nisu bili igrači dinama? FAKING ANTOLIĆ, za kojeg je i Pilj Iniesta.

evo ti sada primjer jakića koji toliko očajno igra u HNLu, i sada zbog jedne povratne lopte večeras ga kuju u zvijezde. sada će on vrlo skoro doći na širi popis, naravno da će dobiti priliku u reprezentaciji i u društvu modrića, brozovića, kovačića itd izgledati bolje nego ikada, da će završiti u nekakvom menšengladbahu ili gelzenkirkenu, pa će se špekulirati za 3 sezone da ga oće i minken, do tada će već sakupiti 20 nastupa, nitko neće ni pitati zašto je on tamo, pasti će kakav gol proriv andore, afganistana ili obale slonovače i to je to.

a nije to samo za igrače dinama, tako i na veresiju dobiju šansu i igrači hajduka, pa ponekad ispadne od tog ekperimenta fran tudor, radošević, a ponekad ispadne vlašić ili pašalić. sada vidimo da ta silna opsežna svršavanja oko vlašića u ruskoj ligi više govori o precjenjenim ruskim klubovima i ruskoj ligi nego o njemu, sada je zabio i neki gol za repku... tko više pamti da je prije toga 5 utakmica koje je igrao za repku odlično odigrao ulogu centralnog smetala i odlično odzujao i prozujao svoje vrijeme na terenu? naravno da nitko ne pamti. ustalio se i više nitko ni ne pita.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Thu Feb 25, 2021 11:10 pm

Što je najgore, to se neće nikada promjeniti.

Post Reply