Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
nemesis
Reactions:

Re: Igrači

Post by nemesis » Fri Jan 17, 2020 2:35 pm

Maverick wrote:
Fri Jan 17, 2020 2:32 pm
Neke stvari su točno napisane, loš je u duelima i često ih izbjegava i to me živcira....

Ali koliko možeš biti bezobrazan i napisati da je PRECIJENJEN!?!?

Ništa, svi možete reportati post zbog autorskih prava. Ako naš drug ne može držat snimke na jubitou, zašto bi ovaj neobjektivni klošar to mogao? Još se lijepo vidi logo hr lige.
Ništa, svi možete reportati post zbog autorskih prava.
kako se to radi ?
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Jan 17, 2020 2:36 pm

nemesis wrote:
Fri Jan 17, 2020 2:35 pm
Maverick wrote:
Fri Jan 17, 2020 2:32 pm
Neke stvari su točno napisane, loš je u duelima i često ih izbjegava i to me živcira....

Ali koliko možeš biti bezobrazan i napisati da je PRECIJENJEN!?!?

Ništa, svi možete reportati post zbog autorskih prava. Ako naš drug ne može držat snimke na jubitou, zašto bi ovaj neobjektivni klošar to mogao? Još se lijepo vidi logo hr lige.
Ništa, svi možete reportati post zbog autorskih prava.
kako se to radi ?
Jebiga, sad sam probao. Kako sam shvatio, možeš samo ako je tvoj copyright. Ništa, onda misleading content.

Možda Rajnus zna kako?

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri Jan 17, 2020 2:40 pm

ostavite ga, neka stavlja sta hoce. jos ce sladje na kraju bit drugi u ligi dok nam momcad nosi precijenjeni igraci maric i skoric dok recimo konkurencija na tim mjestima ima napadace od 700 k € place

po meni je samu tezu zajebo. dali maric vrijedi 5 mil €, kome? osijeku u kojem igra i sudjeluje u svakom drugom golu + sto bude najbolji igrac na terenu. u isto vrijeme dok taj osijek lovi kvalifikacije lige prvaka i kup i ono najvaznije, ne ovisi o prodaji igraca. zasto bi ga onda osijek procijenjivo na 3 mil €

primjer sa barisicem. transfermarkt vrijednost 1.8 mil eura. roma nudi 5 mil €. rangers koji je u lovu na titulu i ligu prvaka trazi 15 mil €, navijaci ne daju ispod 20 mil €

sta je tu realno sta je precijenjeno

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Jan 17, 2020 2:55 pm

ne znam sta ste se sad tu raskokodakali... to je njegovo vidjenje koje je potkrijepio statistikom...

cinjenica je da previse prilika promasi, da je slab u duelu, da nema relevantnog ino-iskustva...

precjenjenost ne stoji nikako... vrijedi tocno onoliko koliko netko ponudi za njega... ako mi hocemo 5, a nitko ne nudi vise od 2...onda vrijedi 2... ako dodje netko i da 10... onda vrijedi 10.... to je ionako u domeni pranja novca i dogovora medju igrackim agencijama i klubovima....
moze olmo vrijediti i 300 miliona, kad dinamu ne daju ni 10... znaci vrijedi 10 :cool:

a ovo za prijavljivanje vam je ispod svakog nivoa... pa cak i ispod tovara...

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Jan 17, 2020 3:09 pm

Potkrijepio je statistikom onom koju je htio. Na primjer uzeo je Petkovića za primjer duela, ali ne i golova. Marićevih 5 asistencija je "zaboravio". Sam je smislio tezu da je Marić precijenjen i onda je tražio statistiku koja bi mu to potvrdila. Ne ulazi u duele? ok, radi neke druge stvari, nisu svi napadači isti. Ovo je ružna, bezobrazna i sramotna analiza prvog strijelca hrvatske nogometne lige. Godinama se sralo kako nemamo napadača u hnl-u, sve najbolji strijelci su bili stranci, sad kada ga imamo, sad se opet sere da je loš i precijenjen jer ne ulazi u duele i zabija golove iz penala. Nek se napuši kurca i on i ta njegova kretenska analiza.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Fri Jan 17, 2020 3:13 pm

shvatio je i on da je malo funio sa naslovom

editiro ga je i sada stavio

Je li NAJBOLJI strijelac HNL-a PRECIJENJEN ili PODCIJENJEN ?

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Jan 17, 2020 4:29 pm

statistika je kao bikini ... sve otkriva a nista ne pokazuje...

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Fri Jan 17, 2020 7:06 pm

Koji klošar.

Kaže 35 /38 u zračnim duelima.. malo bolji od prosjeka ali ne možemo reći da je zbog toga iznadprosječan… :black:

a kad njemu odgovara u videu neke statistike gdje je neznam 26 prosjek a Marić ima 23 … onda je to ISPODPROSJEČNO...

znači 3 plus nije iznadprosječno ali 3- je jebeno ispodprosječno :black: :punch:

:sm: :tongue: :black:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Tue Jan 21, 2020 11:50 am

Seltik wrote:
Fri Jan 17, 2020 7:06 pm
Koji klošar.

Kaže 35 /38 u zračnim duelima.. malo bolji od prosjeka ali ne možemo reći da je zbog toga iznadprosječan:black:

a kad njemu odgovara u videu neke statistike gdje je neznam 26 prosjek a Marić ima 23 … onda je to ISPODPROSJEČNO...

znači 3 plus nije iznadprosječno ali 3- je jebeno ispodprosječno :black: :punch:

:sm: :tongue: :black:
:dknow: :dknow: :lol:
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Yey
Reactions:

Post by Yey » Tue Jan 21, 2020 3:48 pm

U zadnje je vrijeme izgleda fora jako uzet sve brojke od igrača, podvući crtu i kao donijet točan zaključak koliko je netko dobar igrač. Ok, brojke nešto govore, ali jedan dobar dio konačne ocjene igrača se nikako ne može izraziti brojkama.
Mi znamo koliko nam znači Marić u igri, u kombinatorici, pas igri, koliko ga se može raznovrsno koristiti u fazi napada i na kraju krajeva koliko njegova pojava na terenu doprinosi igri svih ostalih igrača.

Njega je, kao i npr. Harisa Hajradinovića, bilo dovoljno vidjeti u prve dvije-tri utakmice, 10-ak dodira s loptom i točnih dodavanja da se vidi koliko su to kvalitetni igrači.
Ne trebaju tu neke teške statistike.

Post Reply