Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
JohnnyCash82
Reactions:

Re: Igrači

Post by JohnnyCash82 » Sun Sep 13, 2020 10:48 am

Bio sam skeptičan oko Jugovića kad je došao, pogotovo nakon onih prvih nastupa, međutim iz utakmice u utakmicu je sve bolji. Onaj gol jučer je u maniri rasnog strijelca. Nadam se da će biti zdrav i nastavit ovako igrat, jer ovako kako igra je naš Gerrard.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Sep 13, 2020 10:57 am

Naš Gerrard je naš najbolji igrač zadnjih 4-5 tekmi zaredom.
Ono što nam fali je takva konstanta u svakom redu, stoper u formi, napadč u formi i asistent u formi. E onda nema brige

zrile29
Reactions:

Post by zrile29 » Sun Sep 13, 2020 11:01 am

Tominho wrote:
Sun Sep 13, 2020 10:57 am
Naš Gerrard je naš najbolji igrač zadnjih 4-5 tekmi zaredom.
Ono što nam fali je takva konstanta u svakom redu, stoper u formi, napadč u formi i asistent u formi. E onda nema brige
Nekako mi se čini da bi Mierez mogao biti taj... nisam bas vidio ono sto je Kempi navodio, dok ga sada nisam vidio u akciji... dečko iako ima moju kilažu :sm: pokazuje dobre stvari, mislim da će tek za dva-tri tjedna početi pokazivati sta sve moze...

Ako to nije bio onaj poznati osječki labuđi pjev, prva dva-tri nastupa po svjetskim standardima pa onda utapanje u sivilo... ali tu sad imamo novu komponentu u jednadžbi- Nenad Bjelica :cool:

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Thu Sep 17, 2020 10:32 am

"Bockaj je lud čovjek koji ponekad pijan razbije benzinsku pumpu. Ali kad je motiviran, naravno – nakon Nenada Bjelice – predstavlja najveću opasnost".

Švicarci o Peri :drink: :nono: sut---
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Fri Sep 18, 2020 6:45 am

Ko zna radit gif
Daj napravite gif onog driblinga silve ,petom kroz dvojicu kod gol aut linije

To sto je lik napravio,to je sve...vrh,nema dalje 😱⚽️😎
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Sep 18, 2020 8:15 am

Je li ovo Bjeličinih top 11 u ovoj sezoni kroz određeno vrijeme (ofanzivni 4-1-4-1 koji se moze transformirati u 4-3-3 tijekom utakmice)?

------------------------------Mierez---------------------------

Bohar---------Jugović-------Ndockyt------Bočkaj
---------------------------(pojacanje)-----------------------

Jurčević-----Majstorović------Škorić-------Silva

-------------------------------Ivušić----------------------------

...

Jača klupa: Ježina, Talys, Gutieri, Caro, Grgić, Žaper, Kleinheisler, Pilj, Grezda, Beljo, Erceg...
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Sep 18, 2020 8:17 am

Ndockyt prije Laszla i Žapera? Jeste li vi pri zdravoj pameti?
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Fri Sep 18, 2020 8:26 am

Luka1995 wrote:
Fri Sep 18, 2020 8:17 am
Zaper je unutra 100%, Bjelica ce od njega klasu napraviti! Pa on ga je i u Dinamo zelio dovesti! Za Lasla me uopce ne bi cudilo da ispadne iz sastava, moguce i da bude transferiran.
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Fri Sep 18, 2020 8:33 am

Luka1995 wrote:
Fri Sep 18, 2020 8:17 am
Stavi onda Žapera na (pojačanje).
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Sep 18, 2020 8:46 am

ja se slažem da Ndockyt treba biti prvotimac i da mora igrati u sredini. tko i kada ispada to ne znam. kontam da je u pitanju igrač koji je veći potencijal od svih spomenutih.

ok ne mislim na Žapera je ni nisu ista pozicija. ali da treba pronaći način da Žaper sudjeluje u završnicama akcija, dečko definitivno ima više potencijala kada je bliže golu, čak i ima više osjećaja za zadnji pas od npr. Lacike.

po meni su ovo slatke brige i tko god iznese neki prijedlog ne treba ga pokapat. nitko nije rekao da Pilj mora stati na gol umjesto Ivušića.

uglavnom, nije bitno što ja mislim, Ndockyt će izboriti udarnu 11oricu, Bjelko nije ćorav. Brz s lotpom, brz bez lopte, finta, dribling, brza promjena smjera kretanja, vraćanje u obranu, koliko puta se stigne vratiti i pokrit poziciju nakon izgubljene naše lopte, mislim da ima i dosta oduzetih lopti, tu je za ničije lopte... ok ok, rade to i ostali, ovo zadnje...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Post Reply