Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Slobodna zona
Reactions:

Re: Igrači

Post by Slobodna zona » Sun Sep 20, 2020 10:05 pm

Gledam ja tog dečka dosta dugo. I ne vidim u njemu ništa. Baš ništa. Zato mi je još više krivo jer se toliko forsirao Talys a Marin zapostavio.

Tominho
Reactions:

Post by Tominho » Sun Sep 20, 2020 10:14 pm

EUS wrote:
Sun Sep 20, 2020 9:59 pm
Slobodna zona wrote:
Sun Sep 20, 2020 9:47 pm
Talys je prošlost. Totalni promašaj. :crash:
To je premlad igrač za tako snažne zaključke. Koji panjevi su ga trenirali i kako su ga učili... A na njemu je svo breme te pozicije već dugo vremena. Ima on uz sve greške, i duel, i asistenciju, i snažan je... Mlad je, uz Bjelicu bi mogao napredovati itekako...
Da bar imamo još takvih naših igrača od 21g sa tolko utakmica u nogama i pri tome da je osijek u top4 hnl sve to vrijeme.
Ima grešaka ali isto tako ima i 21g tek

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Sun Sep 20, 2020 10:14 pm

Slobodna zona wrote:
Sun Sep 20, 2020 10:05 pm
Gledam ja tog dečka dosta dugo. I ne vidim ništa. Baš ništa. Zato mi je još više krivo jer se toliko forsirao Talys a Marin zapostavio.
jbg. to je pitanje za sve trenere. Prije revanša s Austriom Zeka je odlučio odmorit udarne snage protiv lokomotive u kranjčevićevoj, a Marin je krenuo od prve minute. Nakon 60 minuta vadi Marina i stavlja Barišića koji je trebao tu odmoriti. To su jedinih sat vremena s prvim sastavom. Kvaka je u tome da kda je trebao dobiti šansu uvijek je bio ozljeđen, pa kada je i Talys slomio ruku opet je bio ozljeđen, kada nije bio ozljeđen u B ekipi nije igrao beka nego u sredini veznog reda.

Marin i Ćosić su odavno trebali odraditi prvoligaške sezone na posudbi, zašto nisu? hajduk šalje igrače u istru, vž, belupo, rijeka u istru, vž, inker prošle sezone... tu je šibenik. Pa eto, mogao je i sada Bjelica reći neka Talys odmori jednu pa da Marin bude zamjena ako ne bude mogao, očito postoji razlog i očito se ne može izboriti na treningu.

Talys je imao dosta dobrih partija, nemojmo se zavaravati. Pa ova na poljudu kada smo ih pobjedili zadnju npr.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Slobodna zona
Reactions:

Post by Slobodna zona » Sun Sep 20, 2020 10:21 pm

Nekad se od drveta ne vidi šuma. Talys je projekt doveden još u juniorskoj dobi u NK Osijek.Neuspješan. Čiji? Nisam ja tu da ispravljam krive Drine i nekome otvaram oči. Dečko nije taj niti će ikada biti. Pod Bjelicom, Mrletom ili nekim trećim.
Last edited by Slobodna zona on Sun Sep 20, 2020 10:27 pm, edited 1 time in total.

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Sun Sep 20, 2020 10:24 pm

Jurčević je iskusnjara i defenzivno puno jači igrač od talysa, a svidjeli su mi se i njegovi centaršutevi od kojih niti jedan nije bio napamet. Doduše, primjetio sam i jednu ozbiljnu manu; spor je ajme majko pa vjerujem da ćemo ih gledati obojicu u nastavku prvenstva, ovisno o kvaliteti protivnika i profilu protivničkih krila
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

malta
Reactions:

Post by malta » Sun Sep 20, 2020 10:36 pm

Kak je Bohar danas odigrao?

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Sep 20, 2020 10:51 pm

malta wrote:
Sun Sep 20, 2020 10:36 pm
Kak je Bohar danas odigrao?
Upravo pogledao sazetak. Dobar
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

JohnnyCash82
Reactions:

Post by JohnnyCash82 » Sun Sep 20, 2020 11:54 pm

Mladjo wrote:
Sun Sep 20, 2020 10:24 pm
Jurčević je iskusnjara i defenzivno puno jači igrač od talysa, a svidjeli su mi se i njegovi centaršutevi od kojih niti jedan nije bio napamet. Doduše, primjetio sam i jednu ozbiljnu manu; spor je ajme majko pa vjerujem da ćemo ih gledati obojicu u nastavku prvenstva, ovisno o kvaliteti protivnika i profilu protivničkih krila
Svidio mi se Jurčević. Ne znam da li je još netko primjetio kako momak dobro i pametno izvodi aute. Baš mi to zapelo za oko. Rekli bi sitnica koja i promakne, ali koja može itekako dobro doći.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Mon Sep 21, 2020 8:13 am

Meni osobno jako bitna stvar... kad je imao loptu nisam se brinuo sta ce sad opet napravit. Jer Talys kad je usao na svaki njegov potez mi bas i nije bilo svejedno...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Sep 21, 2020 5:12 pm

Jel ok sada već napisati da je Bohar pozvan u reprezentaciju Slovenije za Ligu nacija protiv Kosova i Makedonije? :D
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Post Reply