Igrači

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Centarhalf
Reactions:

Re: Igrači

Post by Centarhalf » Fri Oct 23, 2020 12:18 pm

Kempes wrote:
Fri Oct 23, 2020 11:34 am
Centarhalf wrote:
Fri Oct 23, 2020 10:32 am
Nismo mi nikakvi baksuzi, nama ovo nije moglo bolje doci! Bjelica i stozer su dobili vrijeme da prakticki odrade kompletne pripreme s ekipom i uigraju momcad. Sto duze ova pauza potraje, nama rastu sanse da osvojimo naslov vec ove sezone.
da, ovo bi imalo smisla da je npr. istri zaraženo 5 igrača, a da smo mi kompletni...
đaba uigravanje a 7 igrača izvan stroja :-|

Ma ja mislim da je gotovo s igranjem za ovu jesen, i tako i pisem. Pisem da bi bilo super da se sada sve prekine i da nema nista do proljeca, a do proljeca Bjelko ima 3,5 mjeseca da izgradi stroj ...
:sal: VRATIO, VRATIO, NENO SE VRATIOOOOOOOO,
EUROPOOO PAZI SE, OSJEČANI DOLAZEEEEE !!!
:sal:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Oct 23, 2020 12:31 pm

Centarhalf wrote:
Fri Oct 23, 2020 12:18 pm
Kempes wrote:
Fri Oct 23, 2020 11:34 am
Centarhalf wrote:
Fri Oct 23, 2020 10:32 am
Nismo mi nikakvi baksuzi, nama ovo nije moglo bolje doci! Bjelica i stozer su dobili vrijeme da prakticki odrade kompletne pripreme s ekipom i uigraju momcad. Sto duze ova pauza potraje, nama rastu sanse da osvojimo naslov vec ove sezone.
da, ovo bi imalo smisla da je npr. istri zaraženo 5 igrača, a da smo mi kompletni...
đaba uigravanje a 7 igrača izvan stroja :-|

Ma ja mislim da je gotovo s igranjem za ovu jesen, i tako i pisem. Pisem da bi bilo super da se sada sve prekine i da nema nista do proljeca, a do proljeca Bjelko ima 3,5 mjeseca da izgradi stroj ...
ok. svašta je moguće. a ako bi igrali trokružno, to nemora biti loše. dinamo ima 3 sigurna boda manje jer će imati jednu manje utakmicu protiv lokomotive. ista tri boda koji bi oni dobili lako, a za koja se mi moramo pomoćiti, ma kako god ovi bili loši ove godine.
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Fri Oct 23, 2020 12:48 pm

Kempes wrote:
Fri Oct 23, 2020 12:31 pm

ok. svašta je moguće. a ako bi igrali trokružno, to nemora biti loše. dinamo ima 3 sigurna boda manje jer će imati jednu manje utakmicu protiv lokomotive. ista tri boda koji bi oni dobili lako, a za koja se mi moramo pomoćiti, ma kako god ovi bili loši ove godine.
Sve opcije imaju i pluseve i minuse tak da ...

Ak se igra trokruzno, minus je sto imamo manje vremena za nadoknaditi trenutnih 6 bodova minusa , to sto smo u tom trecem krugu gosti Dinamu i sto Dinamo prakticki u tom 3. krugu ima samo jedno teze gostovanje - na Poljudu. Igraju kuci protiv svih ostalih jacih ekipa.

Plusevi su da bi Bjelko imao vremena napraviti jebacku selekciju i pripreme gdje bi uigrao ekipu do maksimuma, i to sto bi mi u 3. krugu bili domacini svim jacim klubovima (Gorica, Rijeka, Hajduk, Lokomotiva, Slaven) osim Dinama.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Fri Oct 23, 2020 12:52 pm

Centarhalf wrote:
Fri Oct 23, 2020 12:48 pm
Kempes wrote:
Fri Oct 23, 2020 12:31 pm

Sve opcije imaju i pluseve i minuse tak da ...

Ak se igra trokruzno, minus je sto imamo manje vremena za nadoknaditi trenutnih 6 bodova minusa , to sto smo u tom trecem krugu gosti Dinamu i sto Dinamo prakticki u tom 3. krugu ima samo jedno teze gostovanje - na Poljudu. Igraju kuci protiv svih ostalih jacih ekipa.

Plusevi su da bi Bjelko imao vremena napraviti jebacku selekciju i pripreme gdje bi uigrao ekipu do maksimuma, i to sto bi mi u 3. krugu bili domacini svim jacim klubovima (Gorica, Rijeka, Hajduk, Lokomotiva, Slaven) osim Dinama.
u tom slučaju bi presudio drugi krug. da je dinamo prosuo bodove protiv vž, a moguće bi da im je isključen onaj šved, i da je gorica kojim slučajem oduzela 2 boda, to bi bilo super. jer dinamo će teško prosut bodove dva put ili tri put portiv istog manjeg kluba.

drugim riječima, svaki bod koji oni prospe je veći gubitak kada se igra u tri kruga, nego s četiri.
ali to je i upozorenje nama
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Oct 23, 2020 1:17 pm

Centarhalf wrote:
Pisem da bi bilo super da se sada sve prekine i da nema nista do proljeca
Stvarno ću svašta ovdje pročitati.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Fri Oct 23, 2020 1:33 pm

Maverick wrote:
Fri Oct 23, 2020 1:17 pm
Centarhalf wrote:
Jebiga, mene zanima rezultat, a ne da svaki vikend gledamo ovo mucenje i drkanje s koronom. Te nema publike, te ima publike, te karantena, te bolestan ovaj, te bolestan onaj, ovi igraju bez 6 igraca protiv Dinama, a protiv nas otkazuju zbog 2, itd.... Ovo trenutno je kaos i natjecanje je na rubu regularnosti.
Iscekujemo da vidimo hoce li se uopce utakmica igrati, a to saznamo 2 dana prije utakmice. Jebes to sve. Nek cekaju proljece, pa da sve bude kako treba!

LegaLega031
Reactions:

Post by LegaLega031 » Fri Oct 23, 2020 1:36 pm

Centarhalf wrote:
Fri Oct 23, 2020 1:33 pm
Maverick wrote:
Centarhalf wrote:
Jebiga, mene zanima rezultat, a ne da svaki vikend gledamo ovo mucenje i drkanje s koronom. Te nema publike, te ima publike, te karantena, te bolestan ovaj, te bolestan onaj, ovi igraju bez 6 igraca protiv Dinama, a protiv nas otkazuju zbog 2, itd.... Ovo trenutno je kaos i natjecanje je na rubu regularnosti.
Iscekujemo da vidimo hoce li se uopce utakmica igrati, a to saznamo 2 dana prije utakmice. Jebes to sve. Nek cekaju proljece, pa da sve bude kako treba!
Mislim da se trebamo pripremiti da više nikad neće biti dopušten cijeli kapacitet... Pa čak ni na Pampasu :crash:

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Fri Oct 23, 2020 1:38 pm

Centarhalf wrote:
Maverick wrote:
Centarhalf wrote:
Na proljeće prvenstvo praktički treba biti gotovo. Nema tu baš nekakvog manevra da se sada stopira za čekanje do proljeća.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Fri Oct 23, 2020 1:57 pm

LegaLega031 wrote:
Fri Oct 23, 2020 1:36 pm
Centarhalf wrote:
Maverick wrote:

Mislim da se trebamo pripremiti da više nikad neće biti dopušten cijeli kapacitet... Pa čak ni na Pampasu :crash:
Čekaj, ovo nije zajebancija?

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Fri Oct 23, 2020 2:20 pm

Kakve su ovo bombe? Ovaj ne bi igrao, ovaj ne bi puštao ljude na Pampas za 2 godine i onda nek neko kaže da je ovo normalno? Ljudi popizdili od mjera svetog stožera.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Post Reply