Zoran Zekić

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
JohnnyCash82
Reactions:

Re: Zoran Zekić

Post by JohnnyCash82 » Fri Mar 16, 2018 11:36 am

U svakom slucaju, totalno smo ispali neozbiljan klub. Od najave pohoda na titulu na pocetku prvenstva, do ispunjavanja svih planova na nacin da ti Hajduk osigura avanturu u europi, a ti se nisi mrdnuo s cetvrte pozicije.
NK Osijek ... It may sound like a vodka bottle that drinks you during an evening stroll in Eastern Europe... PSV-OSIJEK 0:1, OSIJEK-PSV 1:0
Greetings from Gradski Vrt Penitentiary :twisted:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Mar 16, 2018 11:48 am

JohnnyCash82 wrote:
Fri Mar 16, 2018 11:30 am
gunners wrote:
Fri Mar 16, 2018 11:21 am
mariox wrote:
Fri Mar 16, 2018 11:08 am
Nadao sam se su ta vremena o ispunjenju ambicija iza nas tj. ta preskromnost ,ma to je taj usrani naš mentalitet pa jebem mu svake godine ti ambicija mora biti barem kup osvojiti a to ovaj Osijek može ili biti bolji nego prošle sezone a to je treće mjesto ja to ne shvaćam eto sad ćemo se kao seljačka ekipa napaliti na Hajduk a ostale utakmice igrati za kurac jer valjda nije cilj pobjediti Cibaliju,Intera.
Ma mene Zeka podsjeća na kockara koji rikne pare pa se onda na sve načine pokušava vaditi u njegovom slučaju radi gluposti sa rošadama traži dobitnu kombinaciju pa se ukopava sve dublje u blato umjesto da se vrati početku sezone gdje svako radi svoj posao na svojoj poziciji na terenu,kažem nema tu sreće sa njime.
A u isto vrijeme mu uprava uskraćuje premije za manje od 3.mjesta:

"Točnije, to znači kako do daljnjega nogometaši Osijeka ne mogu računati na ekstra-zaradu u slučaju ligaških pobjeda već će premiranje biti isključivo vezano uz plasman na koncu sezone. Postavljeni cilj je bolji plasman nego prošle sezone koju je Osijek završio na četvrtom mjestu"
E, bas toooo! Upravo sam to htio prokomentirati. Netko tu nekog gadno "prca", Zekic Mestra, ili Mestar Zekica!

Ili obojica "prcaju" nas?

Uglavnom sexa na sve strane :mrgreen:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Mar 16, 2018 2:08 pm

Ivan Meštrović: "Mogli smo utući 45 miliona eura odmah i 2 godine zaredom se prošetati ligom, ali ja to ne želim, imat ćemo najbolji stadion i kamp u Hrvatskoj, bit ćemo i sad već jesmo br 1 klub u Hrvatskoj, trener Zoran Zekić u klub je došao kada to nitko nije htio, poslije PSV-a ste svi htjeli da bude doživotni trener NK Osijek, a sada ga mjenjate, nakon par nerješnih rezultata."
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

zoki
Reactions:

Post by zoki » Fri Mar 16, 2018 2:13 pm

Znaci jebat ce nas ohoho... Mogli bi na poluvremenu iz one pracke ispaljivat kutije nekih malo jacih tableta :fuckno: Ako ikoga na tribini i ostane

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Mar 16, 2018 2:17 pm

Istina je da nitko nije htio doci kada je dosao prije dvije i pol godine, istina je da je dobio PSV, istina je i to da sada nije dobro, ali nije ni toliko lose, jer ici ce se opet u Europu, a isto je istina da se i pretjeruje, a najveca istina je da Zekic jedino sam moze otici, otkaz sigurno nece dobiti minimum do 9. mjeseca.
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Fri Mar 16, 2018 2:20 pm

To da nitko nije htio doći su gluposti... U to vrijeme smo, i u onakvom sranju, mogli dovesti trenera njegovog tadašnjeg ranga, koji znamo kakav je bio, kojeg god smo htjeli

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Mar 16, 2018 2:24 pm

3vilP wrote:
Fri Mar 16, 2018 2:20 pm
To da nitko nije htio doći su gluposti... U to vrijeme smo, i u onakvom sranju, mogli dovesti trenera njegovog tadašnjeg ranga, koji znamo kakav je bio, kojeg god smo htjeli
Kao npr. ?
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Mar 16, 2018 2:25 pm

3vilP wrote:
Fri Mar 16, 2018 2:20 pm
U svakom slučaju, vrijeme je da to prestanu spominjati.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Fri Mar 16, 2018 2:38 pm

I nije bas par nerjesenih rezultata, skoro je 6 parova nerjesenih :D ali ako to Mestrovica zadovoljava, losa atmosfera, i sve manje ljudi onda ok. Zato mislim da dobijamo na sve moguce nacine u nedjelju :sm:

A ovo cemo slusati jos dugo:

Dakle na kraju zakljucak, svi koji zele smijeniti Zekica imaju provincijski mentalitet :mrgreen:
Moj Osijek pun je sunca,
uz Dravu miran i tih,
za mene ostat' će uvijek
najljepša pjesma i stih.

Markan
Reactions:

Post by Markan » Fri Mar 16, 2018 3:34 pm

Koja gomila bljuvotina. Pa kad je zekic dosao bila je ista prica da je tolko pun ljubavi za klub i grad tako da ne zeli ic tamo u moldaviju ili koju vec pripizdinu kojima je tiha patnja i koji su mu lizali jaja na sve nacine na koje je htio.

Post Reply