Zoran Zekić

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Plusic
Reactions:

Re: Zoran Zekić

Post by Plusic » Tue Sep 01, 2015 9:01 pm

Bio je u Osijeku neki dan

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Tue Sep 01, 2015 9:24 pm

Još samo Milky fali i cirkus je kompletan!

Želim svu sreću Zekiću no i dalje sam stajališta kako tu trener nije presudan niti kriv nego mi jednostavno imamo jako loš kadar. No svakako od njega očekujem da igrači ala Đolan, Lesjak i Kurtović ne prismrde prvom sastavu.

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Sep 01, 2015 9:43 pm

Treba svaka dva kola mijenjati trenera. Taman toliko svaki uspije držati primadone pod kontrolom...

Šime
Reactions:

Post by Šime » Tue Sep 01, 2015 10:49 pm

malta wrote:Treba svaka dva kola mijenjati trenera. Taman toliko svaki uspije držati primadone pod kontrolom...
Upravo tako, a onda ako im nametne dobar trening - bojkot trenera. Zašto bi oni trebali dobro trenirati, kad mogu primati plaću a da ni ne treniraju?! :sm:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Wed Sep 02, 2015 2:14 pm

Očito je da i kohorta tu mora doprinjet.....
Jebote još bi najbolje bilo da idemo gledati svaki jebeni trening tih pickica i jebat im majku, ja nevidim drugi način ili možda da ih trener javno kažnjava za nezalaganje i kurčenje?
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Mladjo
Reactions:

Post by Mladjo » Wed Sep 02, 2015 4:06 pm

jopa332 wrote:Očito je da i kohorta tu mora doprinjet.....
Jebote još bi najbolje bilo da idemo gledati svaki jebeni trening tih pickica i jebat im majku, ja nevidim drugi način ili možda da ih trener javno kažnjava za nezalaganje i kurčenje?
dobrodošao na forum. bio sam jučer na pressici i pitao valentinu i darinka misli li se na bilo koji način sankcionirati igrače za predstavu u posljednje četiri utakmice kako sve ne bi ispala samo besekova krivnja na što su mi odgovorili da se igrače kažnjava na inicijativu trenera. a treneru dali otkaz...
Üdvözöljük a magyar barátainkat!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Wed Sep 02, 2015 5:15 pm

Ma uostalom, nije problem kažnjavati igrače nakon loših predstava, jer bi sveukupno onda dobili možda 2 plaće... Ovo je sve lakrdija, pa nemožeš smijeniti trenera zato što je s prelošom ekipom kao što je NK Osijek izgubio od Rijeke koji brat bratu ima 10x veći proračun i 100x bolje igrače... Pa kao što sam već i rekao, da dođe jebeni mourinho nebi ništa mogao promjeniti jer jednostavno nema matrijala, a kako će bit matrijala kad uprava nema za biber?! Takva je situacija i u Gradu i u državi...
Kao što sam već rekao, sve je to začarani krug dok ne uđe u klub svježi novac koji bi nešto pokrenio, da se dovedu pošteni igrači koji se mogu nositi s Dinamom, RIjekom, Hajdukom.... Da se našim mladim igračima može dat koja kuna, da žele ostat u svom klubu i igrati za prvu ekipu, da im je to želja od malena da im je to usađeno! A sve ovo krpanje, prodaja dionica i ostale pizdarije je samo skrivanje istine od nas istinskih navijača koji žele dobro svom klubu,a netko drugi tu okreće novce i jebe nas sve u mozak... :toilet: :toilet:
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Tue Sep 15, 2015 11:03 am

Nije tu ni par dana a već ima prigovore, na odnose u klubu, navijače... Tako treba :beer:

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Sep 15, 2015 3:48 pm

Jeben tip. Slušam ga sad kod Spukija. Oprao sve. Nema rukavica i pardona nikome.

spock
Reactions:

Post by spock » Tue Sep 15, 2015 8:32 pm

malta wrote:Jeben tip. Slušam ga sad kod Spukija. Oprao sve. Nema rukavica i pardona nikome.
I treba biti takav,Besek je bio gospodin i nisu ga jebali ni 5%. Prvenstveno treba igrače nartjerati da pišaju krv na treninzima i da daju sve od sebe svaku tekmu, a ne da ih pola traži izmjene u prvoj tekmi nakon dva tjedna pauze!! Zoki,tjeraj ih da travu jedu...
Upravu netreba ni komentirati jer mi uprave nemamo...
Samo hrabro i čvrsto!

Post Reply