Zoran Zekić

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
russell
Reactions:

Re: Zoran Zekić

Post by russell » Wed Sep 16, 2015 2:06 pm

ne, nego je rekao da se ne trebamo bojat i to je istina, a sad ko je kvalitetniji ko ne, to nije ni bila poanta njegovog posta

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Wed Sep 16, 2015 2:10 pm

paperboy706 wrote:
Hoćeš li reći da je Rijeka kojoj niste zapucali u okvir (a ona vama tek tako zabila pet komada) klub s kojim vi možete u istu rečenicu? [WHITE SMILING FACE]
Iz tvojeg upisa proizlazi da ste vi rame uz rame s Dinamom i Hajdukom. Po kojim to mjerilima Osijek može parirati nekome od ova tri kluba?
Malo osjećaja za realnost ne bi štetilo.
Pozdrav....
Što je je, rijeka je dobar klub i ima dugu tradiciju velikog kluba i velikih rezultata.

Image

A i ima vojsku vjernih navijača

Image

mariox
Reactions:

Post by mariox » Wed Sep 16, 2015 2:31 pm

paperboy706 wrote:
Delmat wrote:
paperboy706 wrote:

Što je je, rijeka je dobar klub i ima dugu tradiciju velikog kluba i velikih rezultata.

Image

A i ima vojsku vjernih navijača

Image
Mogao bi ti replicirati fotografijama i novinskim člancima ali nije tema pa neću trolati.
Nego reci mi u čemu ti misliš da ste bolji od Rijeke, pogotovo u zadnje tri godine.
Ajde netrolaj ovdje ,vi ste nam najmanji problem ,tj. beznaćajni ste nam,neinteresantni idi pali tovare na Sportnetu oni se lože na vaša jadranska sranja.

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Wed Sep 16, 2015 2:43 pm

paperboy706 wrote:
Mogao bi ti replicirati fotografijama i novinskim člancima ali nije tema pa neću trolati.
Nego reci mi u čemu ti misliš da ste bolji od Rijeke, pogotovo u zadnje tri godine.
Sam si pokrenuo, ali si jako loš u tome, :papa:

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Oct 21, 2015 10:14 am

šoker, još jedan trener koji ode, dajte nam dovlu

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Wed Oct 21, 2015 10:18 am

Jućer je govorio da zeli raditi s ekipom...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Wed Oct 21, 2015 10:33 am

Ma ne odlazi Zekić ;)
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Wed Oct 21, 2015 11:19 am

Zoran Zekic, trener NK Osijek:" Ne dižem ruke od kluba ni grada u kojem sam rođen, ali mi nije jasno da svi ostali dižete, da grad od 100 tisuća stanovnika ne treba prvoligaša?Ja znam da navijači nisu izgubili vjeru i da traže svoju pravdu, ja navijače nikada nisam još tražio ništa, ali sada ih tražim, ne samo Kohortu, svi koji volite klub dodjite na stadion pa makar svu mržnu usmjerili prema meni, nemojte prema igračima koji nemaju novaca da plate stanarinu, a u petak će poginuti na terenu i ja zajedno snjima!POZIVAM SVE KOJIMA KUCA SRCE ZA NK OSIJEK, DA U PETAK DODJU NA STADION I DAJU SVOJ DOPRINOS, JER JE VAŽNO, MOŽDA I PRESUDNO!!"

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Oct 21, 2015 12:10 pm

ZORAN ZEKIĆ: Nama dođe 300 ljudi na utakmicu i onda nakon par minuta tih 300 nas počne vrijeđati.Što je u ovome gradu sve idealno samo NK Osijek ne valja i igrači ne valjaju, ako je to tako neka se sve slomi onda na ovom klubu.Ja gdje god dođem, samo se priča o NK Osijeku o ničemu drugome i onda nitko ne dođe na utakmicu.
Pa dođite onda 5 -10 tisuća na stadion i onda, molim vas nemojte rezati ovo; j.... mater Zoranu Zekiću.
I odite poslije toga s utakmice i kraj priče usmjerite se na menedajte tim dečkima šansu i podršku oni su kao i ostalih 80 posto populacije u gradu Osijeku čak i u još težoj, ti dečki će igrati nogomet još par godina i onda že biti solcijalni slučajevi, ako se ovako nastavi!

navijac_osijeka
Reactions:

Post by navijac_osijeka » Wed Oct 21, 2015 12:28 pm

Ne znam o čemu on priča, mislim da nitko živ ne krivi niti Zekića niti igrače, a niti su oni uopće previše bitni faktor u cijeloj situaciji.

Oni su isto samo žrtve svega.
ZORAN ZEKIĆ - HEROJ, A NE ZLOČINAC!!

Post Reply