Zoran Zekić

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
bijelo-plavi1988
Reactions:

Re: Zoran Zekić

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Apr 01, 2019 10:29 am

UTAKMICE KOJE SE PAMTE
Eliminacija PSV-a s dvije pobjede u 3. pretkolu Europske lige

Dvije pobjede nad Dinamom u Maksimiru (prva, ujesen 2016., dogodila se nakon 16 godina)

Pobjeda u Koprivnici nakon devet godina

Pobjeda nad Lokomotivom u Gradskom vrtu nakon sedam godina

Prva i jedina pobjeda u Parku mladeži

Pobjeda u Rijeci nakon sedam godina i prva Osijekova na Rujevici

Pobjeda nad Hajdukom na Poljudu nakon deset godina

http://www.glas-slavonije.hr/395070/6/P ... tvaren-san
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Mon Apr 01, 2019 11:28 pm

"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Apr 02, 2019 6:13 am

Bas sam sinoc pomislio da ukoliko Zekic sjedne na klupu Maribora, vrlo vjerovatno sljedeca Perina postaja u karijeri je takodjer Maribor koji bi ga dobio sigurno debelo ispod cijene, a Zekic je najbolje upoznat sa cijelom situacijom. I tako ce njih dvojica "odbacenih" igrati Ligu prvaka, a mi cemo biti poligon za poduke i skupljanje iskustva rodbini i kumovima i drkati se s nikad gorim Hajdukom, Goricama i Lokomotivama, te strepiti hocemo li uopce igrati u Europi nagodinu.

russell
Reactions:

Post by russell » Tue Apr 02, 2019 7:44 am

Dobro je ljudi, ima i Zekic prste u tom perinom ponašanju kao i u tome hoćemo li ili ne igrati Europu. Branio sam ga u 95% slučajeva tu na forumu zajedno s egoskopom kad se pisalo da neki u kući imaju zekiceve oltare, ali ne treba pravit alojzja stepinca od njega sada.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Apr 02, 2019 8:24 am

Ne pravi od njega nitko Stepinca. Ja sam bio isto za to da ode, na kraju krajeva i on sam je cini se odavno shvatio da je najbolje da ode. Problem je sto je postojeci najveci PROBLEM zamaskiran njegovim odlaskom, i slusajuci onu debilanu na preskonferenciji lako je zakljuciti da glavni odgovorni za situaciju u klubu kao najveceg krivca prikazuju Zekica.

To cak nije bilo ni vrhunski odigrano. Onaj teletabis Petrovic je ladno izjavio "mi smo prodali kljucne igrace, ali smo i doveli nove ..." Zekic je valjda kriv sto nema carobni stapic, da krs koji mu je ovaj zasticeni medvjed doveo, nije pretorio u nove Barisice, Grezde, Harise...

Izbor novog trenera je samo slag na tortu svih apsurda, iako nije nimalo neocekivan. (nemam osobno protiv tog covjeka bas nista, i on je najmanje kriv sto je izabran) U klupskoj upravi i na gotovo svim bitnijim pozicijama su sve "moj do moga", a na kormilu je covjek kojem je glavna fora da sa svojim velikim gazdama gleda utakmicu i 80% praznih stolica na stadionu iz jacuzzija uz casu sampanjca ili viskija. Ali lik pravi stadion, spasio je klub od propasti, pa se onda podrazumjeva da moze sa klubom raditi sto zeli i na nacin na koji zeli.

Netko ce mu se klanjati i jesti mu iz ruke jer je nas navijace i simpatizere "dozivotno zaduzio" svojim dobrocinstvima, ali ima i nas kojima se ovo gadi sve vise kako vrijeme odmice i novi potezi se vuku. Na kraju price, ne treba se i ne smije zaboraviti da je on samo biznismen i da ce kad tad na vidjelo isplivati pravi razlozi zbog kojih je on preuzeo klub i odlucio graditi novi stadion. Price o nekakvom njegovom lokalpatriotizmu, ljubavi prema klubu, gradu, itd. - to nek ostavi za nekog drugog. Ali ne cudi da igra na tu kartu s obzirom da je narod u nasem kraju izrazito lokalno-patriotski nastrojen zahvaljujuci godinama trpljenja terora i zanemarivanja od drzavnih vlasti... Mestar zna jako dobro sto radi i zasto radi tako sto radi, a ovce zasad pasu i zadovoljno bleje. Bojim se da ce problemi nastati onog trenutka kada i ovce postanu svjesne sto je Mestar zapravo radio cijelo vrijeme, i zasto je to radio.

russell
Reactions:

Post by russell » Tue Apr 02, 2019 8:37 am

Kakve sad pola ovog što si napisao ima veze s maribor om, lokomotivom i stanjem na tablici. Nit se pričalo nit pisalo o maestru. Nitko njemu ne jede iz ruke, Al s obzirom na se ne priča o tome neću ni ulazit u daljnje rasprave.

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Tue Apr 02, 2019 8:41 am

Mislim da je svima jasno da je problem bio i u (ne)dolasku igraca. Zekic je otisao, no ne ocekujem neko briljirane u igri i to sigurno ne moze ici Skenderu na racun. Racun za Skendera mozemo podvuci na kraju sljedece sezone. Nadam se da ce Skender bolje posloziti i iskoristiti igrace koji su dosli iz B ekipe. Tu imamo odredjenu prednost sa njim jer poznaje najbolje te igrace...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Tue Apr 02, 2019 8:51 am

russell wrote:
Tue Apr 02, 2019 8:37 am
Kakve sad pola ovog što si napisao ima veze s maribor om, lokomotivom i stanjem na tablici. Nit se pričalo nit pisalo o maestru. Nitko njemu ne jede iz ruke, Al s obzirom na se ne priča o tome neću ni ulazit u daljnje rasprave.
Istina, direktno nema sa Zekicem. Ali indirektno ima jer ovaj put je Zekic ispao zrtva politike, sljedeci put ce to biti netko drugi, pa onda netko treci... A glavni odgovorni peru ruke i ne preuzimaju svoj (veci) dio krivice, ali u isto vrijeme na sva usta ispadaju bonboni "ja sam napravio to i to, mi radimo ovo, bit ce ovo".

Sa Zekicem su MORALI otici u ovoj situaciji najmanje i sportski direktor, i sef skaut sluzbe; a Mestrovic je kao predsjednik trebao izaci pred novinare i pojesti govno na nacin da na sebe preuzme krivicu sto je dopustio prodaju kljucnih igraca bez da su bile osigurane adekvatne zamjene. Tada bi sve skupa imalo smisla i on bi jasno svojim postupkom pokazao da je uvidio svoju greski i da je spreman to pocistiti. No umjesto toga na mjesto novog trenera dolazi kum, uprava ostaje u nepromijenjenom sastavu i bajka se nastavlja, a meni kao dugogodisnjem navijacu i simpatizeru kluba, ali i mnogim drugima se spustila roleta i jednostavno takvi potezi ubijaju tu neku volju i tu neku iskru ili zanos vezan za sve ostalo vezano uz klub.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Apr 02, 2019 9:13 am

russell wrote:
Tue Apr 02, 2019 7:44 am
Dobro je ljudi, ima i Zekic prste u tom perinom ponašanju kao i u tome hoćemo li ili ne igrati Europu. Branio sam ga u 95% slučajeva tu na forumu zajedno s egoskopom kad se pisalo da neki u kući imaju zekiceve oltare, ali ne treba pravit alojzja stepinca od njega sada.
Do kraja sezone 90% ljudi će zazivati Zekića nazad. I to isti oni koji su ga do sada tjerali. To je naš mentalitet...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Tue Apr 02, 2019 9:59 am

Jebiga, ova situacija s Mestrom i prijateljima u klubu je ko kad su Keruma pitali zasto stavlja samo prijatelje u Gradske firme i okolo grada kada je bio gradonacelnik, a onda im on reko a koga bi trebo, neprijatelje? Pa naravno da cu stavit prijetelje i ljude kojima vjerujem...
Ista stvar s Mestrom, on ce vas pitat, nisam u Osijeku a stavio sam ljude kojima vjerujem, da stavim ljude kojima ne vjerujem ili?
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

Post Reply