Stadion Gradski vrt

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
k_u_k_a
Reactions:

Re: Stadion Gradski vrt

Post by k_u_k_a » Mon Mar 05, 2018 9:00 pm

Pocelo je!

Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

Lualua
Reactions:

Post by Lualua » Mon Mar 05, 2018 10:16 pm

k_u_k_a wrote:
Mon Mar 05, 2018 9:00 pm
Pocelo je!

Smeće od portala , smeća od ljudi.

Markan
Reactions:

Post by Markan » Mon Mar 05, 2018 10:58 pm

k_u_k_a wrote:
Pocelo je!

Ak taj kurton uvedu na stadion mene on neće vidjeti, a bogami nit moju djecu nit bilo koga na koga mogu imati utjecaj. To je suludo da jedan klub u sprdačini od lige ima rigorozniju kontrolu nego ijedan svjetski aerodrom. To u startu treba polit i zapalit.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Mar 05, 2018 11:07 pm

Markan wrote:
Mon Mar 05, 2018 10:58 pm
k_u_k_a wrote:
Pocelo je!

Ak taj kurton uvedu na stadion mene on neće vidjeti, a bogami nit moju djecu nit bilo koga na koga mogu imati utjecaj. To je suludo da jedan klub u sprdačini od lige ima rigorozniju kontrolu nego ijedan svjetski aerodrom. To u startu treba polit i zapalit.
Neće uvesti to. To je provala onog tovarskog portala n+. Imat ćeš ulaze s čitačem ulaznica, kak' se zovu, jel kentauri ?
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Markan
Reactions:

Post by Markan » Mon Mar 05, 2018 11:13 pm

Nije provala tovarskog portala već jedna od primarnih stvari koju u sklopu programa Stadium Guard ta firma nudi - http://biosecgroup.com/hu/megoldasaink- ... nbiztonsag

Kada je prvi put objavljena ta informacija i kada sam pogledao njihov web to mi je prvo zapelo za oko.

Treba to razjebat i prije nego pomisle na implementaciju, a s obzirom da je za upravu našeg kluba po pitanju sportskog iskustva, filinga i rada prosječni nižerazredni cirkus institucija, ne bi me začudilo da su se oduševili tom opcijom.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Mar 05, 2018 11:20 pm

Markan wrote:
Mon Mar 05, 2018 11:13 pm
Nije provala tovarskog portala već jedna od primarnih stvari koju u sklopu programa Stadium Guard ta firma nudi - http://biosecgroup.com/hu/megoldasaink- ... nbiztonsag

Kada je prvi put objavljena ta informacija i kada sam pogledao njihov web to mi je prvo zapelo za oko.

Treba to razjebat i prije nego pomisle na implementaciju, a s obzirom da je za upravu našeg kluba po pitanju sportskog iskustva, filinga i rada prosječni nižerazredni cirkus institucija, ne bi me začudilo da su se oduševili tom opcijom.
Pa provala je da ce nam to postavit. Oni to imaju u ponudi, ali ne znaci da ce to postavit. Ako je to postavljanje negdje apsolutno nepotrebno to je onda Osijek. Tovari bacili kost i svi se upecali i zapalili.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Markan
Reactions:

Post by Markan » Mon Mar 05, 2018 11:38 pm

Ja ti lijepo kazem da nisam ćuko pa da slinim na tovarske kosti te da oni jos nisu popili svoj hajducki jogurt nakon buđenja kada sam citao Biosecovu stranicu.

Ako imas provjerenu info da toga nece biti, onda ok, ako ne onda dopusti da si uzmem za pravo dizati frku oko tog govna odmah, jer kao sto rekoh, Mestru se kara dize kad moze pricati da kod nas nema tiketa vec se dlanom ulazi na stadion.

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Tue Mar 06, 2018 12:21 am

Naravno da to najviše žulja tovariju kad uglavnom oni rade sranja gdje god stignu. Isto tako najglasnije pljuju i po onom gostujućem kavezu na Rujevici, a zaboravljaju da je upravo njihovo divljanje na Kantridi motiviralo Riječane da se odluče za takvo riješenje. Što se našeg novog stadiona tiče, samo zbog tovara ne bih imao ništa protiv da se gostujući sektor rigoroznije (pa zašto ne i tim skenerima?) osigura jer će ti narkomani kad vide da je netko dobio bolji stadion od njih sigurno krenuti u uništavanje, jednako kao što su radili u Dugopolju.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Mar 06, 2018 12:46 am

Kad razmišljašate o gostujućim navijačima pokušajte se staviti u poziciju da ste vi ti navijači u 18 kola pa ćete vidjeti da nije svejedno kako se odnosiš prema gostujućim navijačima. Kod nas je to posebna priča. Na primjer u Koprivnici su mi tjerali starog da se skida i izuva, a išli s krštenja u Zagrebu i bili u košuljama, pravi huligani...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Mar 06, 2018 6:54 am

Provjereno - obicna rolo vrata... To smo trebali dobiti još za vrijeme Josica al smo izmajmunirali tad da dobijemo licencu bez toga...

E baš, šta kad ti očita venu? Vidi koliko si ladnih maznio prije ili šta? Očita one cipove što su nam ugradili dok smo bili bebe? Jebem ti, netko će saznat da mu tata nije tata? Ili svaki navijač kad ulazi, a ono predstavljanje na video zidu. Itaaaaaa i meksicka zastava zavijori na screenu... Koja vam je kurac ljudi? Neki bi bas htjeli da propadnemo jer eto...

Post Reply