Stadion Gradski vrt

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Tominho
Reactions:

Re: Stadion Gradski vrt

Post by Tominho » Tue Mar 06, 2018 5:53 pm

na daj godisnju nikome, jeftine su i mislim da svatko treba pomoci klubu kupovinom

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Mar 06, 2018 6:09 pm

Mene nikad nitko nije tražio osobnu u Osijeku

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Tue Mar 06, 2018 6:11 pm

wlatz wrote:
Tue Mar 06, 2018 5:32 pm
LUDI-OS wrote:
Tue Mar 06, 2018 5:26 pm
Ne razumijem u cemu je problem da se to bio nesto uvede?

Svatko tko otvorena srca i cistih namjera dolazi na stadion s time nema problem!

Problem mogu imati samo oni koji planiraju bilo kakva sranja i necasne radnje!

A sad lupajte minuse!
Da ti budem iskren, živcira me to traženje osobnih za ulazak na utakmicu. Živim u Zagrebu, imam godišnju. Dođem u Osijek na 5-6 utakmica po sezoni. Rado bih dao nekom svoju godišnju da ide na utakmice kad mene nema. Brat mi živi u Češkoj, ima godišnju, dolazi na još manje utakmica od mene. Bilo bi jako dobro da netko može ulaziti bez straha na naše godišnje.

U New Yorku sam ušao na utakmicu američkog nogometa na ulaznicu na kojoj je pisalo neko sasvim deseto ime, nikakvih problema nije bilo. Na utakmici je bilo 80 tisuća ljudi. Ovdje su stvarno potrebne ovakve mjere na utakmicama na koje dolazi 3-4 tisuće ljudi od kojih je 99,999999% skroz bezopasno? Nekako u to baš i ne vjerujem.
Trebale bi postojati neke godišnje na firme. Ja sam tako ušao na Stamford Bridge, nitko nije ništa pitao.
I klub bi tako mogao nešto zaraditi jer bi firme mogle dijeliti mjesta - ne mislim na one reket-ulaznice kakve su bile prije desetak godina.

malta
Reactions:

Post by malta » Tue Mar 06, 2018 6:48 pm

Mislim da ima al ne ovako u javnoj ponudi

Markan
Reactions:

Post by Markan » Tue Mar 06, 2018 7:14 pm

LUDI-OS wrote:
Tue Mar 06, 2018 5:26 pm
Ne razumijem u cemu je problem da se to bio nesto uvede?

Svatko tko otvorena srca i cistih namjera dolazi na stadion s time nema problem!

Problem mogu imati samo oni koji planiraju bilo kakva sranja i necasne radnje!

A sad lupajte minuse!
Minus je da se sa toliko staza i iskustva na grbi pozivas na necasne radnje i sl. Koliko je generalnih sranja bilo u GV od 91. sa izuzetkom one tekme kada je Vanja izboden? Koliko incidentnih ljudi gledas na tribini koji redovno rade sranja na istoj?

Problem je u tome sto su danas mnoge normalne, ljudske i bezazlene stvari zakonski okarakterizirane kao sranja i necasne namjere. I to iskljucivo na stadionima. U slobodno vrijeme ih sve mozes prakticirati i neces imati problema. Ali na stadionu se isto to kaznjava novcano, zabranama i zatvorom.

Ok, Malta je dobio info da od tog sranja nista. Bogu hvala. Sto se mene tice zavrsena rasprava oko toga.

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Tue Mar 06, 2018 7:31 pm

Da ja ulazem M40€ u nesto vjeruj mi da bi kontrole bile rigorozne, a kome se ne svidja njegov problem

Vec na prvu mi je bilo sumnjivo da je tako sto istina, al da je ja s time nemam problem!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Tue Mar 06, 2018 7:48 pm

Osobno, ne predstavlja mi taj citac (kojeg nece biti) problem. Problem cijelog sustava je što su trenutnoj vlasti u našem savezu navijači višak. Oni bi najradije da navijača niti nema i da se sve utakmice igraju pred praznim stadionima.
Bogu hvala pa ima nas zagriženih i pod tim ne mislim samo na nas navijače Osijeka nego na navijače svih klubova u Hrvatskoj. Treba biti malo lud da pratiš HNL od kojeg te sustavno odgovaraju i koje g sustavno ocrnjuju, i za koji ne postoji realan i normalan odgovor na pitanje zašto uopće pratiš.
I zato svaka čast i onom kibicu iz Pule, Vinkovaca, Varaždina, Zagreba, Splita pa čak i iz Koprivnice koji i dalje idu na utakmice ovog našeg jada jer jedini odgovor zašto idu je ljubav prema svom klubu te pripadnost svom gradu i regiji.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Mar 06, 2018 9:44 pm

Ljudi sa kampom i stadionom ulažu oko 50M eura plus zapošljavaju u klub ,domaće tvrtke koperanti a na Facebooku i ovdje neki samo traže zamjerke te šta če jakuzi pa sad taj sustav provjere pa te ovo ono sve glupost pa šta če pravim navijačima jakuzi jebote kao da je to za nas itd...
Ali vidim da to ludilo nije samo kod nas oni drugi viču za LNG nevalja kao, tamo ne smije elektrana itd.
Pa mi smo kao narod protiv svakog ulaganja i napretka ,pukli smo 100%,Meštre ništa ne čitaj samo gas.

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Tue Mar 06, 2018 9:55 pm

mariox wrote:
Tue Mar 06, 2018 9:44 pm
Ljudi sa kampom i stadionom ulažu oko 50M eura plus zapošljavaju u klub ,domaće tvrtke koperanti a na Facebooku i ovdje neki samo traže zamjerke te šta če jakuzi pa sad taj sustav provjere pa te ovo ono sve glupost pa šta če pravim navijačima jakuzi jebote kao da je to za nas itd...
Ali vidim da to ludilo nije samo kod nas oni drugi viču za LNG nevalja kao, tamo ne smije elektrana itd.
Pa mi smo kao narod protiv svakog ulaganja i napretka ,pukli smo 100%,Meštre ništa ne čitaj samo gas.
Znači ugasiti klub, sve spaliti i dokurca?

mariox
Reactions:

Post by mariox » Tue Mar 06, 2018 10:03 pm

wlatz wrote:
Tue Mar 06, 2018 9:55 pm
mariox wrote:
Tue Mar 06, 2018 9:44 pm
Znači ugasiti klub, sve spaliti i dokurca?
??????

Post Reply