A. Petrović - Aco

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
laskedemaki
Reactions:

Re: A. Petrović - Aco

Post by laskedemaki » Thu Sep 10, 2020 2:59 pm

Mislim da ljudi nisu vidjeli problem u tom koji igrači su dovođeni nego kada su dovođeni. To su i dečki na podcastu 2-3 puta spominjali da uvijek uđemo u prvenstvo "okrnjeni" pa se onda pojačavamo prvih ne znam koliko kola što je preekasno. Da su ti igrači organizirani ranije i da prođu pripreme s ekipom ne bi gubili toliko bodova u prvom dijelu sezone. Sigurno ima i onog da te neko u zadnji trenutak odjebe i ostalo ali lega s tim moraš već ranije računat, pa koji kurac radiš između prijelaznih rokova. Ne kažem da je tako ali ispada da između prijelaznih rokova ladi jaja i onda kad dođe prijelaznih rok odjednom panika, pa nas farbaju tjednima da, da opustite se sutra nam dolazi Ronaldo a najrađe bi se upuco jer ni sami ne znaju šta bi. Možda sam i u krivu, ne znamo šta se događa iza kulisa ali takav dojam je to ostavljalo javnosti i to je stvarno neozbiljno. Kako god, hvala mu na svemu, stvarno je doveo neke igrače koji nam puno znače rezultatski i bi trebali dobit dobru lovu na njima. Sretno mu
Svuda ćemo pšenicu posijat! :k:

marioart
Reactions:

Post by marioart » Thu Sep 10, 2020 3:05 pm

Problem je i sto smo ozbiljnim pojacanjima bili drugi ili treci izbor... nije lako dovesti igraca u hnl koji ima neku opciju za van.. a nam sezona krece dosta rano...

Vidjet cemo kako ce se nas bjelko snaci sa pojacanjima... prednost mu je sto sam sebi dovodi koga hoce, pa ga mozemo onda direktno hvaliti i kuditi na polusezoni
ria ria hungaria.
:love:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Thu Sep 10, 2020 5:12 pm

A nije da cipelarimo covjeka, ali ima svakakvih prica o Alenu, ali da mu je bilo tesko, je, pogotovo nakon dolaska Madjara, svi znaju da imas para, svi se cjenkaju, navijaci ocekuju Messija, a ti trebas izmislit neka ima sto jeftinije... Cinjenica je da ce sada punooooo lakse dovodit igrace kada ih Bjelica kontaktira nego kad je to radio Alen!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

sympathizer
Reactions:

Post by sympathizer » Thu Sep 10, 2020 6:34 pm

Mora mu se priznati da je iskopao Hajradinovića. Ne znam da li je od nas itko ikad ranije čuo za njega. Za Laciku isto bi bio dobar potez obzirom da je došao bespla, ali jbg, prevelika plaća u odnosu na ono što pruža.
Barać, Marić, Mudražija...
Mi smo našoj općini obećanje dali...

NK Osijek - Jarun
Reactions:

Post by NK Osijek - Jarun » Thu Sep 10, 2020 6:49 pm

sympathizer wrote:
Thu Sep 10, 2020 6:34 pm
Mora mu se priznati da je iskopao Hajradinovića. Ne znam da li je od nas itko ikad ranije čuo za njega. Za Laciku isto bi bio dobar potez obzirom da je došao bespla, ali jbg, prevelika plaća u odnosu na ono što pruža.
Barać, Marić, Mudražija...
Ako se ne varam, upravo je Bjelica preporučio Harisa da dođe u Osijek. U to vrijeme je Bjelica bio u Poljskoj i igrali su utakmicu protiv Harisovog kluba pa ga je Bjelko snimio...

Edit: išao sam provjeriti, Lech i Haugesund su igrali u 7/2017 2. kolo kvalifikacija za EU ligu, a Haris nam je došao u 9/2017 pa bi to moglo biti tako. Uostalom možemo pitati Bjelka kad bude gost na potkastu.

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Thu Sep 10, 2020 9:15 pm

Ja mislim da je Bjelica njega htio u Lechu a on se odlucio na Osijek, sad jel ga nakon toga preporucio ili što vec.. :dknow:
Ti si ljubav najveća... :k:

jopa332
Reactions:

Post by jopa332 » Thu Feb 25, 2021 8:03 pm

Sad nakon sto je @Centarhalf objavio ovaj tekst o Ivusicu, i kad sam vidio sliku sa Alenom u tom tekstu, skuzio sam zapravo koliko je Alen pogodio s Ivusicem i Mierezom. U tom trenutku kad ih je on dovodio, trebalo je nac takve igrace i potpisat ih. U neku drugu ruku, imo je i puno promasaja, ali kad je Alen otiso mislim da su mnogi stekli dojam da stalno seremo po njemu, ali za ova dva transfera svaka cast!
"Moj Osijek pun je sunca, uz Dravu miran i tih, za mene ostat' će uvijek najljepša pjesma i stih!"

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Fri Feb 26, 2021 6:37 am

jopa332 wrote:
Thu Feb 25, 2021 8:03 pm
Sad nakon sto je @Centarhalf objavio ovaj tekst o Ivusicu, i kad sam vidio sliku sa Alenom u tom tekstu, skuzio sam zapravo koliko je Alen pogodio s Ivusicem i Mierezom. U tom trenutku kad ih je on dovodio, trebalo je nac takve igrace i potpisat ih. U neku drugu ruku, imo je i puno promasaja, ali kad je Alen otiso mislim da su mnogi stekli dojam da stalno seremo po njemu, ali za ova dva transfera svaka cast!
Ivusic je doveden kao 3. golman... nije njemu Ivusic bio ni u peti za prvi sastav...

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Fri Feb 26, 2021 7:07 am

DiskoVrucica wrote:
Fri Feb 26, 2021 6:37 am

Ivusic je doveden kao 3. golman... nije njemu Ivusic bio ni u peti za prvi sastav...
Neznam bas...i kad je dosao vec je naveliko bilo price o odlasku Malenice. Nije ni onda Ivisic bio za baciti pa ce biti treci golman....mogao je covjek negdje dalje otici da nije postojala nekakva garancija ii obecanje da se strpi i da ce imati priliku boriti se za poziciju 1

DiskoVrucica
Reactions:

Post by DiskoVrucica » Fri Feb 26, 2021 7:14 am

Nije, ali je Santini imao puno bolju poziciju tada... isto je i sa Mierezom... ruku na srce... da nije Bjelice i ove trenutne situacije u klubu, o mogucnosti otkupa Miereza bi se pricalo samo u vicevima... tocno se vidi da su igrace dovodili na vrat na nos... za mene su oni klasicni primjeri uhljeba koji su svoj posao radili 3 mjeseca u godini... napokon se to sada kristalno vidi kad usporedis Bjelicin tim sa pojedincima koji hvala bogu vise nisu u klubu...kako sad odjednom svasta nesto moze brze i transparentnije?

Post Reply