I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
Harry_Mata_Harry
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by Harry_Mata_Harry » Thu Dec 05, 2019 11:26 am

EUS wrote:
Thu Dec 05, 2019 11:06 am
lokal88 wrote:
Wed Dec 04, 2019 4:12 pm
Ispiranje mozga i medijska kontrola, klub na celu ima dona namazana nosa.
Koliko kosta titula sampiona, sve sto gledas je predstava za pranje miliona.
Ljudi prazniji od price drze konce lige, prodali znacenje igre, za kuce i vile

MASKE PADAJU - SMRT MAFIJI
Pa daj pojasni malo, da i drugi nešto saznaju, što si sebičan sa informacijama? Reci nam kakve činjenice...
Stihovi poznate pjesme.
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Thu Dec 05, 2019 11:40 am

bijelo-plavi1988 wrote:
Thu Dec 05, 2019 11:25 am
"Naravno da je Dinamo dobrodosao u nas novi dom, kao i svi ostali klubovi. Jos se nismo culi, ali hvala Bogu da ce se napokon graditi stadion u Zagrebu"
Meni smeta ušupkavanje našeg predsjednika njihovome. A i Šukeru, kad smo već kod ušupkavanja, jer je i to neki dan radio.
Velika je razlika u tome kako je došlo do toga da dinamo igra kod nas svoje utakmice (naravno, pod uvjetom da ikada dođe do toga). Da je on čekao prvo da se uopće izgradi naš stadion, pa onda počne graditni njihov, pa onda da je čekao da ga oni zamole da odigraju ovjde utakmicu. To bi bio čisto poslovni odnos i logično razmišljanje. Ali ovako je preko medija samoinicijativno počeo zvati dinamo u grad prije nego je to i ovima samima to palo na pamet. To je čisto poltronstvo i provincionalizam. TO mi smeta!

Tom analogijom bih ja mogao reći da je isto kad muškarac i žena vode ljubav, i kad netko siluje ženu. Ionako na kraju i jedna i druga situacija završe seksom (ekstreman je primjer, ali je analogija tu). E pa nije isto...

Edit: ne znam kako je na kraju ispalo da citiram bijelo-plavi1988. Post se odnosi na @EUS
Last edited by Suri on Thu Dec 05, 2019 11:47 am, edited 2 times in total.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Thu Dec 05, 2019 11:44 am

Covjek jednostavno vapi za medijskom paznjom i jedva ceka da se nesto prosere.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Thu Dec 05, 2019 3:56 pm

Iako meni se ne sviđa ideja da dinamo uopce igra na pampasu. I da im stvarno treba i da se to treba odlučiti sada. Koji će nam kurac oni tu? Prihvatio bi Rijeku, Istru, Lokomotivu, Inter, Belupo, Goricu i Varaždin. Smradovskim režimskim klubovima ne bi da makar plaćali suhim zlatom
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

EUS
Reactions:

Post by EUS » Thu Dec 05, 2019 4:05 pm

Suri wrote:
Thu Dec 05, 2019 11:40 am
bijelo-plavi1988 wrote:
Thu Dec 05, 2019 11:25 am
"Naravno da je Dinamo dobrodosao u nas novi dom, kao i svi ostali klubovi. Jos se nismo culi, ali hvala Bogu da ce se napokon graditi stadion u Zagrebu"
Meni smeta ušupkavanje našeg predsjednika njihovome. A i Šukeru, kad smo već kod ušupkavanja, jer je i to neki dan radio.
Velika je razlika u tome kako je došlo do toga da dinamo igra kod nas svoje utakmice (naravno, pod uvjetom da ikada dođe do toga). Da je on čekao prvo da se uopće izgradi naš stadion, pa onda počne graditni njihov, pa onda da je čekao da ga oni zamole da odigraju ovjde utakmicu. To bi bio čisto poslovni odnos i logično razmišljanje. Ali ovako je preko medija samoinicijativno počeo zvati dinamo u grad prije nego je to i ovima samima to palo na pamet. To je čisto poltronstvo i provincionalizam. TO mi smeta!

Tom analogijom bih ja mogao reći da je isto kad muškarac i žena vode ljubav, i kad netko siluje ženu. Ionako na kraju i jedna i druga situacija završe seksom (ekstreman je primjer, ali je analogija tu). E pa nije isto...

Edit: ne znam kako je na kraju ispalo da citiram bijelo-plavi1988. Post se odnosi na @EUS
Ne kužim to sa seksom, vjerojatno nije najbolji primjer... Ali i meni smeta "ušupkavanje našeg predsjednika njihovome a i Šukeru", kako ti to kažeš. Nema potrebe Meštrović za tim. Ima svoj Klub, igrače, navijače, svoja postignuća i dosadašnja i buduća, i ne treba se nikome uvlačiti, ništa nuditi unaprijed. Neće ga zato više cijeniti, dapače, time se umanjuje i Klub i on sam.
Veliki i stabilan Klub ne gradi se uvlakaštvom, već unutarnjom snagom, voljom, znanjem... svih internih aktera: igrača, struke, navijača, mlađih kategorija, lobista, skauta, logističara... - svih. SAMO JAKO I NAPRIJED. OSIJEK IZNAD SVIH.
Uvijek na pobjedu! Samo jako! Samo Osijek!

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Thu Dec 05, 2019 4:07 pm

Ko ih ne bi volio :cheer:

"Sigurna sam da Zdravko i u ovom trenutku negdje radi na tome da Dinamo bude ovako dobar i još uspješniji u budućnosti."

https://www.google.com/amp/s/amp.index. ... oje-vizije

Ivan23HR
Reactions:

Post by Ivan23HR » Thu Dec 05, 2019 4:14 pm

Meni nije jasno otkud najednom tolika ljubav prema Dinamu na fejsu.
Nebi trebao nikog prozivati, ali npr. za Sasu M. sam mislio da navija za Osijek, a kad ono on je teski zagovornik Dinama. Jucer se i Miha slozio s Sasinim komentarom (dao je lajk na komentar). Malo malo negdje iskoci Mestroviceva izjava pa citam sve komentare. Za ljude za koje sam mislio da navijaju za Osijek se ispostavi da nemaju nista protiv Dinama.
Sasa takoder izvrce price. "Da Mestar nije prihvatio Dinamo, onda bi se opet pljuvalo po njemu".
Ja stvarno ne znam da li ljudi imaju pileci mozak i "kroz jedno uho uslo, kroz drugo izaslo" i da zaboravljaju svu medijsku pompu oko Mamica, Dinama, njihove sestrice itd.

Ne zelim ulazit u rasprave na fb jer to ce prerast u svadu. Barem se ljudi sami otkrivaju i etiketiraju kao provincijski ljudi...
3.8. 2017. - Osijek 1:0 PSV

Grad na Dravi danas slavi, naprijed naši Bijelo - plavi

Prestali smo sanjati, počeli smo živjeti PAMPAS 2020

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Thu Dec 05, 2019 4:17 pm

Pa ljudi su glupi. Većinu ljudi na izborima kupiš porcijom graha, kemijskom i upaljačem. Ljudi su glupi, nemaju srama ni poštenja.

Eto ti u Lidlu grah na akciji. I to grah iz Zimbabvea jeftiniji 86 lipa nego jučer. Ljudi se doslovno tuku i uzimaju jedni drugima iz vrećica. Ko da su prokleti...
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

monon
Reactions:

Post by monon » Thu Dec 05, 2019 4:34 pm

Nebih htio da Dinamo tu igra kao domaćin ikako, ali ovo njegovo dodvoravanje je još gore od činjenice da bi oni mogli to napraviti. Da je netko iz te kriminalne organizacije dao neku izjavuu smislu da će morati potražiti alternativno rješenje pa tu naveo i Pampas kao potencijalnu opciju, pa da je naš presidente dao izjavu tipa:" NK Osijek ima vlastite planove i ambicjie za igranjem u europi te ce nam biti potreban stadion i travnjak u najboljem stanju, a u koliko ne uspijemo bili bi smo spremni razgovarati o uvijetima korištenja stadiona Pampas. " puno bih lakše probavio činjecu da će oni tu možda doći igrati obilazio bih taj događaj u širokom luku osim ako neka ekipa koja mi je simpaticna iz europe bude u gostima pa budem dobar domaćin i pomognem im.

mariox
Reactions:

Post by mariox » Thu Dec 05, 2019 5:15 pm

Zaboravio je Meštar tko je izašao na ulicu kad mu je privatizacija zapela kad je taj jedan famozni papir zaštekao sami smo se skupili i pokazali šta nam znači klub, nismo izašli zbog Meštra nego zbog kluba a oni što su za Dinamo na Pampasu su isti ti što su gledali sa strane ili iz tramvaja pa ono u stilu šta sad zbog kluba izašli prosvjedovati jesu budale ili šta ometaju tramvajski promet zakasniće u Lidl i sl. nema tu više čestitosti i ponosa to me najviše ljuti ta nemoć i čitam te glupe komentare na Facebooku, baš su ovce .

Post Reply