I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
egoskop
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by egoskop » Wed Dec 18, 2019 7:56 am

Moram se složiti sa Surijevim stavovima jer ih gotovo identično i dijelim. Ja ću mu prvi spomenik podici ako taj stadion ikada bude izgrađen. Ali stvarno. No ove ostale bljuvotine mi se gade. A svi smo se naslusali tih gadarija svake godine i od proslih uprava. Guramo previse govana.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Wed Dec 18, 2019 8:21 am

Ne kužim to rezoniranje ljudi kao ako je on odradio neke stvari da mu se ne smije prigovoriti. Iako mislim da se njegova uloga u svemu preuvelicava. Mi možemo biti zahvalni Mađarima što su nam spasili klub. Meštrović je samo taj kojeg su Mađari postavili. Sve se lijepo može pročitati u Orbanovom interview
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Dec 18, 2019 8:25 am

Najveci je problem taj sto sada, na bilo kakvu njegovu najavu nečega (igračkog pojačanja, trenera, stadiona, aktivnosti), bilo kakvu izjavu, ljudi reagiraju ravnodušno i zdravo za gotovo jer je već puno puta bubnuo i ostao živ i nije ispunio svoja obećanja. Ljudi ga shvaćaju zdravo za gotovo. Primjerice,da danas kaže kako je blizu dogovora s vrhunskim trenerskim imenom, ja bih odmahnuo rukom jer jednostavno nemam više doovljno povjerenja nakon svega. Skidam mu kapu na jako puno stvari ali definitivno ima elemente patološkog laganja i voli se precijeniti i davati (pre)ambiciozne izjave...
KULEŠEVIĆU, ODLAZI!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Dec 18, 2019 8:27 am

egoskop wrote:
Wed Dec 18, 2019 7:56 am
Moram se složiti sa Surijevim stavovima jer ih gotovo identično i dijelim. Ja ću mu prvi spomenik podici ako taj stadion ikada bude izgrađen. Ali stvarno. No ove ostale bljuvotine mi se gade. A svi smo se naslusali tih gadarija svake godine i od proslih uprava. Guramo previse govana.
Ja sam to već sigurno desetak puta napisao na ovom forumu. I opet ću ponoviti sada, a očigledno ću morati i još koji puta u budućnosti - Hvala Meštroviću što je stvorio uvjete koji su doveli do spašavanja kluba od stečaja, i do izgradnje novog stadiona i kampa. Očigledno su mu takve situacije forte i dobro se snalazi u političko-poslovnim vodama.
Sada bih mu bio još više zahvalniji kada bi se, nakon tog svog uspjeha, maknuo sa mjesta predsjednika NK Osijeka i ostavio taj posao nekome kome je forte vođenje nogometnog kluba i tko se dobro snalazi u tim vodama. Stvorio si uvjete i temelje za uspješan Europski klub. Pokušao ga voditi, ali očigledno ti ne ide. Ustupi svoje mjesto nekome kome to ide. Ja zato željno išekujem tog predstavnika iz Mađarske koji bi trebao doći u vodstvo kluba.
Mislim, nikakve ja ultimatume ne postavljam. Kad procijenim da je prošlo dovoljno vremena i da ga nitko nije naslijedio, a u slučaju da se ništa osobito ne promijeni i ja i dalje razmišljam kao i sada, naravno da ću prestati redovno dolaziti na utakmice. Pa neće klub bez mene propasti.
Sve je stvar kompromisa. Ja radim kompromise od kada je mamiću poklonio dres i naslikavao se s njim kao mali od palube. Ali svaki mjesec ja sam prisiljen sve više kompromisa raditi. Ako se tako nastavi sigurno će doći tren kada na to više neću biti spreman.

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Wed Dec 18, 2019 8:32 am

Luka1995 wrote:
Tue Dec 17, 2019 6:55 pm
Isus Krist da u svom drugom dolasku bude predsjednik NK Osijeka, mi bi njemu našli zamjerku u svakoj riječi
prvo što bi prisrali je da želi od nas napraviti farm tim za macabi tel aviv :sm: :sm: :sm:
a zlobnici bi rekli da bolje isus nego juda... hahaha

a što se Meštra tiče... bolje da ništa ne govorim. mislim da zapravo takvim osobama kao što je on najbolnija točka ako se o njima ne govori. i definitivno si daje puno veći značaj nego što ga stvarno ima.

dovoljno je pogledati samo popis sponzora i to je više nego dovoljno
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Dec 18, 2019 8:46 am

egoskop wrote:
Wed Dec 18, 2019 7:56 am
Puno stvari je Meštrović napravio odlično, profesionalno, čak iznenađujuće dobro. Zadovoljan sam sa stadionom, kada bude gotov stvarno će zaslužiti spomenik. Sitnice kao klupski izgled, od dresova do grba su odlično napravljene.
Kozmetički zahvati na Gradskom vrtu su napravljeni kako bi ih i sam predložio (osim semafora :rotfl: ).
Partnerski odnos s Madžarima - iako nemamo pojma kako je to ustvari izvedeno, ovako izvana izgleda dobro, bez njihova direktnog utjecaja na klimu u timu i klubu.
Pojačanja su u skladu s budžetom - od Ejupija i Bobana, preko Marića i Lacike, do Silve i Majstora. Zaustavljena prodaja i podignute izlazne cijene - to je sve odlično.
Video kanal NK Osijeka, instagram, facebook - na najvišoj razini :bravo:

Ali...

Treneri, od trenera prve ekipe, do onog zadnjeg u školi nogometa - oni svi moraju biti pod povećalom i rotirani/smjenjivani redovno. Nije dovoljno da smo 5,6,7,8 u ligama Mladeži, prošla su ta vremena...
Zekić, Skender, Kulešević - ne volim ludo i nepromišljeno mijenjanje trenera, ali baš zbog toga postavljanje istog mora biti odmjereno i stručno. Ako se najavljuje poznato i iskusno ime, onda to treba odraditi do kraja. Osječki trener - DA, ali tek nakon što je skupio iskustvo ne samo u Osijeku II, nego i u nekom našem ili madžarskom prvoligašu.
Izjave - Meštar 90% stvari govori ono što svi želimo ćuti, ali treba skratiti i prorijediti izjave. Ne trebaju mu izjave za SN, za Večernjak i sl. On se treba obraćati nama članovima kluba - na mail svakog člana kluba treba sjedati mjesečni newsletter s novostima kluba. Ali isto tako Meštar nam treba poslati i "poslanicu" o stanju u klubu kada je to potrebno - ja mislim da je to način za komunikaciju s navijačima KOJE OSIJEK IMA. Onda neka novinari to prepišu u svoje novine, ali članovi kluba su broj 1, a ostali broj 2.
Onih 10% izjava koje ne želimo ćuti su povezane s Dinamom i HNS-om. Osijek i Dinamo ne trebaju biti u istoj rečenici, ako za vikend ne igramo s njima.
Nuđenje Pampasa je stvar od koje nam se svima povraća, on to mora znati.
Bilo kakvo šurovanje s njima ne dolazi u obzir, imamo svoj put i ne treba nam nitko, a najmanje oni.

Znači Meštre :bravo: za 90% stvari, a za ovih 10% poslušaj malo šta ti ljudi u Osijeku govore, ne mislim na poltrone, valjda ima do tebe dođe i neki "glas naroda"...
I postavi više novog trenera...

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Dec 18, 2019 9:04 am

Ja ne želim od njega slušati izjave koje on misli da ja želim. To slušam od političara. I muka mi je od toga.
Ja želim da se stvari objasne onako kakve jesu. Samo istina i činjenice. A ne prešućivanje i izbjegavanje odgovora.
Ako je puno to što tražim, onda ovaj klub definitivno više nije za mene.

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Wed Dec 18, 2019 10:05 am

Suri wrote:
Wed Dec 18, 2019 9:04 am
Ja ne želim od njega slušati izjave koje on misli da ja želim. To slušam od političara. I muka mi je od toga.
Ja želim da se stvari objasne onako kakve jesu. Samo istina i činjenice. A ne prešućivanje i izbjegavanje odgovora.
Ako je puno to što tražim, onda ovaj klub definitivno više nije za mene.
Tako je. Ima uspješnih modela u Europi koja moze samo iskopirati, da želi.
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Wed Dec 18, 2019 10:27 am

postali ste ko dalmoši sa turistima i najmom

najbolje da dodju, ostave novac za najam i odma se vrate kuc

tak i vi sa predsjednikom. da dopelja lovu i da šuti u cosku koda ga nema

koda i vi i ja nebi prosipali pamet da smo na njegovom mjestu. da mu to nije interesantno nebi prihvatio taku ulogu u nogometnom klubu

Suri
Reactions:

Post by Suri » Wed Dec 18, 2019 10:33 am

ramzes3 wrote:
Wed Dec 18, 2019 10:27 am
postali ste ko dalmoši sa turistima i najmom

najbolje da dodju, ostave novac za najam i odma se vrate kuc

tak i vi sa predsjednikom. da dopelja lovu i da šuti u cosku koda ga nema

koda i vi i ja nebi prosipali pamet da smo na njegovom mjestu. da mu to nije interesantno nebi prihvatio taku ulogu u nogometnom klubu
Ajd drago mi je da nisam ja taj koji je počeo sa davanjem imena i oznaka. Ali imam i ja jednu za svakoga tko je spreman šutke prihvaćatiti ove bljuvotine koje nam se sve češće serviraju iz kluba - poslušnik.

Post Reply