I. Meštrović - Meštar

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
mariox
Reactions:

Re: I. Meštrović - Meštar

Post by mariox » Thu Dec 26, 2019 11:13 am

Pogledajte komentare ispod članka izgleda da smo mi manjina u biti sve je ok dok se podilazi dinamu sa time se slažu Dinamovi navijači pogotovo sad smo im ispravni mali seljačići koji se bacaju građanskom klubu pod jaja jer je to kao pomoć, ispravno ili ono Dinamo će dovesti elitu u grad , potrošit če se ,od toga mi se najviše sere kako su ovdje ljudi kmetovi,više se i ne trudim objašnjavati ljudima, ne vrijedi.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Thu Dec 26, 2019 11:17 am

na nasu srecu ,nit ce dinamo uskoro gradit novi stadion,niti ce osijekov biti gotov sad do ljeta
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

SectorF
Reactions:

Post by SectorF » Thu Dec 26, 2019 11:40 am

mariox wrote:
Thu Dec 26, 2019 11:13 am
Pogledajte komentare ispod članka izgleda da smo mi manjina u biti sve je ok dok se podilazi dinamu sa time se slažu Dinamovi navijači pogotovo sad smo im ispravni mali seljačići koji se bacaju građanskom klubu pod jaja jer je to kao pomoć, ispravno ili ono Dinamo će dovesti elitu u grad , potrošit če se ,od toga mi se najviše sere kako su ovdje ljudi kmetovi,više se i ne trudim objašnjavati ljudima, ne vrijedi.
Dobro jutro. Pa spomenuo sam jednom da znam solidan broj ljudi koji dolaze na nase tekme a da im je skroz ok Dinamu ustupiti stadion.
Za ne ustupanje je ona najzagrizenija masa, a takvih nas je 500 tinjak, kapija ako i toliko!

No, kao sto rece komentar iznad, mislim da se trebamo malo opustiti po tom pitanju jer nece ovi jos tako brzo gradit stadion..
Ti si ljubav najveća... :k:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Thu Dec 26, 2019 2:08 pm

Ma ne mislim da će se to ikada dogovoriti niti brinem zbog toga. Mene općenito smeta usupkavanje Meštrovića. A smeta im u klubu kad nas zovu filijala...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Dec 30, 2019 12:26 pm

https://m.24sata.hr/sport/bomba-iz-deze ... esi-667755

Sjebali su te mestre,ili si sam sebe sjebo :lol:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Feb 12, 2020 10:15 am

Bravo, o tome pričam već godinama, konačno :bravo:

Nakon susreta od nekih klupskih djelatnika mogle su se čuti i teze kako je Vidulin "masakrirao" Osijek, a o svemu je odlučio progovoriti i klupski predsjednik Ivan Meštrović:

- Ljuti nas što kod hrvatskih sudaca nemamo isti tretman kao naši konkurenti. Baš me zanima bi li igraču Dinama ili Hajduka tako lako i brzo bila pokazana dva žuta kartona. Čisto sumnjam i to je nešto zbog čega nećemo šutjeti. Mislite li da bi Osijeku VAR dosudio tri kaznena udarca? Nisu problem pogreške, one se događaju, ali ako suci nemaju isti kriterij prema svima, onda imamo ozbiljan problem, u dahu je izgovorio prvi klupski čovjek, pa dodao:

- Kada sude Dinamu, suci to čine sa strahom jer pogriješiti na štetu Dinama nosi za njih posljedice. Slično je i u Splitu, samo što je tamo strah izazvan drugim razlozima jer je opće raspoloženje prema arbitrima negativno, a u Rijeci pritisci stižu sa svih strana. I s tribina i s terena. Samo mi u Osijeku, onako ravničarski, pomirljivo reagiramo na neujednačene kriterije sudaca u odnosu prema nama. Smatramo kako smo zaslužili mnogo više respekta kod ljudi u crnom. Pokušali smo te probleme koji nisu od jučer riješiti na institucionalan način, ali to očito ne daje nikakve rezultate.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Wed Feb 12, 2020 10:53 am

Dobro jutro :papa:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Wed Feb 12, 2020 10:58 am

Pa neka napravi nesto u tom HNS-u osim sto podrzava tu mafiju i Sukera koji su i postavili te suce i stite ih godinama, i neka se maknu razni Zebeci, Bebeki, Bruno Maric i ostala govna koja direktno utjecu na rezultate i pogoduju najvise Dinamu, a onda i Hajduku (osim kada igraju Hajduk Dinamo, onda pogoduju samo Dinamu). Nestrucnost sudaca uz otvoreno sudjenje za korist jedne momcadi nije od jucer.

A od ovoga kmecanja nece biti nista, samo ce prouzrociti kontra efekt.
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Terminator
Reactions:

Post by Terminator » Wed Feb 12, 2020 11:28 am

Samo čekam da se sad jave ajdukovci i dinamovci na ovaj komentar.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Wed Feb 12, 2020 11:39 am

Pa kaže: "Pokušali smo te probleme koji nisu od jučer riješiti na institucionalan način, ali to očito ne daje nikakve rezultate."

Valjda je shvatio...

Post Reply