Tribina Istok - Podcast

Organizacija, zanimljivosti, budućnost, stadion
vu80
Reactions:

Re: Tribina Istok - Podcast

Post by vu80 » Sat Apr 11, 2020 10:53 pm

Pogledao pola. Sutra nastavak. No da mi misao ne pobjegne...

Zanimljivo kako je dugo trajao trajalo zanimanje danaca za njega....

I drugo, ovaj stav..."nema veze sto ne igras, ne brini, ti si nama bitan za buducnost..." Kod nas bi bio vec proglašen za propali transfer i popljuvan naveliko....pa i dio nasi navijaca je imao komentare da je dobro sto smo ga prodali, da nista od njega i slicno..

Usput, kao i inace, super odrađeno, opušteno..baš kako treba..

ramzes3
Reactions:

Post by ramzes3 » Sat Apr 11, 2020 11:01 pm

vu80 wrote:
Sat Apr 11, 2020 10:53 pm
Zanimljivo kako je dugo trajao trajalo zanimanje danaca za njega....
i kod nas je slicna situacija kod dovodjenja igraca

kad se sjetim koliko puta su i zekic i skender i petrovic govorili da su pratili igraca i cekali il bolje uvjete ili veci budjet da iskoriste priliku. na prvu mi pada henty i majstorovic kojeg su poprilicno dugo pratili prije neg su potpisali a bilo ih je jos

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Fri Apr 17, 2020 12:57 pm

Podcast Tribina Istok #13 s bivšim igračem bijelo-plavih, članom sjajne generacije 2000. Krešimirom Brkićem možete pogledati u subotu u 18 sati!

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sun Apr 19, 2020 1:03 pm

Još jednom odličan podcast. Super mi je drago da je Brkić bio gost s obzirom kakva je osoba i s obzirom na to da je navijač kluba. Također super mi je to što je on prvi gost iz one generacije, pa smo čuli i poneku priču od onda što nama 'mlađim' generacijama navijača nedostaje.
Ispast će bezveze što uvijek hvalim podcast, ali meni je to vrhunska stvar i nemogu vam opisati koliko mi je drago što, pogotovo u ovo doba izolacije, imam sat vremena ili više vrhunske zanimacije, u kojoj baš uživam... :fan:
Liga 10 četverokružno !! Amen !

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Sun Apr 19, 2020 1:33 pm

Hvala frnjakis. :beer:

Evo najavljujem sljedećeg gosta, a to će biti Zoran Zekić. Vjerujem da imate pitanja hrpetinu za njega, pa ih možete i ovdje pisati do utorka u 18 sati. :sal:
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sun Apr 19, 2020 1:42 pm

Auuuuuuuuu
Je li Marin Skender namjerno kumovao užasnom prijelaznom roku kako bi Zekić prije otišao i na njegovo mjesto došao Dino Skender?
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Sun Apr 19, 2020 1:43 pm

Evo moze od mene nesto za Zeku... Smatra li da mu je Mestar dao pre mali budzet za dovodenje pojacanja sto ga je na neki nacin limitiralo i unazadilo nakon onakve sezone u europi dok je nakon njegovog odlaska taj budzet porastao na 3+mil €. Smatra li se na neki nacin gurnut u kut i potjeran ili figurativno receno da mu je zabijen noz u leda jer bi zasigurno ostvario vise da mu je bilo bolje pruzeno te mozda jos uvijek vodio kormilo BP.

Slobodno preformulirajte ako se nisam dobro izrazio ili negdje pogrijesio. Hvala.

klokan
Reactions:

Post by klokan » Sun Apr 19, 2020 2:20 pm

Evo i od mene za ZZ, dva pitanja:

1) može li onako iskreno opisati zašto je bio toliko mrzovoljan na pressicama. Izgledalo je kao da ide na robiju, smatra li da su naši sportski novinari na tako niskom nivou pa mu je bila muka od toga, ili koji je bio razlog
2) sjeća li se onog perioda kad smo imali mislim pet pobjeda zaredom na gostovanjima - u čemu je zapravo bila tajna, jer sada Osijek teško može spojiti dvije pobjede u nizu, a score u gostima je katastrofalan

vu80
Reactions:

Post by vu80 » Sun Apr 19, 2020 3:32 pm

Od mene samo pohvale:) odlican odabir Brkica kao gosta, super priče s njegove strane i fenomenalan stav o svemu, pozitivac na maksimum te ljubav prema Osijeku i nakon odlaska..

A sad Zekić kao gost, bome jedva cekam.

Kad je Brkic rekao da su imali jedan trening ujutro, jeli "pekaru" prije treninga..sjecam se da su znali "zaružiti" u radicevoj...i onda opet mi djeluje da su doslovno orali po terenu i grizli na svaku loptu....danas kad bi uvjeti za sve trebali biti puno bolji, igraci djeluju bezvoljno, sporo, ne agresivno i slicno...

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Sun Apr 19, 2020 4:43 pm

Bome ne znam tko bi ovoliko pitanja dobio 😀
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Post Reply