izgradnja u gradu

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
tomo
Reactions:

Re: izgradnja u gradu

Post by tomo » Wed Apr 14, 2010 12:49 pm

Harry_Mata_Harry
Reactions:

Post by Harry_Mata_Harry » Wed Apr 14, 2010 2:58 pm

ova vlast nijedan projekt napravila nije, pa neće ni ovaj...jeste stvarno toliko naivni?
Tvoja me pjesma uči da još nisam izgubljen, da se još malo mučim pa ću biti nagrađen... :k: :sal:

Seltik
Reactions:

Post by Seltik » Wed Apr 14, 2010 3:45 pm

tako da će nestati sadašnje pomoćno igralište i speedway staza sa sjeverne strane

ovo mi se ne sviđa.. tamo uvijek nogoš pičimo i tak.. piše da će dobit novo pomočno osijek.. ali pitanje hoće li to biti onda otvoreno za nas ...

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Apr 14, 2010 3:59 pm

RBK wrote:tako da će nestati sadašnje pomoćno igralište i speedway staza sa sjeverne strane

ovo mi se ne sviđa.. tamo uvijek nogoš pičimo i tak.. piše da će dobit novo pomočno osijek.. ali pitanje hoće li to biti onda otvoreno za nas ...

piše da će i cannonsi izgubit i mjesto za treniranje,parkovi grada evo nas :fuckno:

tomo
Reactions:

Post by tomo » Wed Apr 14, 2010 5:10 pm

russell wrote:
RBK wrote:tako da će nestati sadašnje pomoćno igralište i speedway staza sa sjeverne strane

piše da će i cannonsi izgubit i mjesto za treniranje,parkovi grada evo nas :fuckno:
jel vi kao klub nemte pravo dobit od Grada neki teren za treniranje?
po meni je za vas teren uz Dravu,Eektrin pomocni,tamo puno ljudi prolazi i bilo bi ima zanimljivo gledati taj novi sport u gradu pa bi vam mozda doslo jos novih clanova..

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Wed Apr 14, 2010 5:11 pm

russell wrote:

ništa, treba vam graditi stadion!

sve ispod nivoa novog stadiona od dallas cowboysa je sramota! :cheer:

tomo
Reactions:

Post by tomo » Wed Apr 14, 2010 5:12 pm

Harry_Mata_Harry wrote:ova vlast nijedan projekt napravila nije, pa neće ni ovaj...jeste stvarno toliko naivni?
vidjet cemo..ja sam lakovjeran..jednio me đapić nikad nije uspio pridobit da glasam i vjerujem njemu..tolko naivan nisam :off:

russell
Reactions:

Post by russell » Wed Apr 14, 2010 5:57 pm

tomo wrote:
russell wrote:

jel vi kao klub nemte pravo dobit od Grada neki teren za treniranje?
po meni je za vas teren uz Dravu,Eektrin pomocni,tamo puno ljudi prolazi i bilo bi ima zanimljivo gledati taj novi sport u gradu pa bi vam mozda doslo jos novih clanova..

a čuj,koda ne znaš kak to ide,taj teren bi bio odličan tamo smo na početku dok nas je 4,5 bilo znali otići,ja se nadam da ćemo do 9.mjeseca uspjet nešto riješit jer onda bi trebala početi 1. liga u am. nogometu

@nozh to bi bilo najmanje što bi mogli dobit :tongue:

LUDI-OS
Reactions:

Post by LUDI-OS » Wed Apr 14, 2010 7:09 pm

tomo wrote:
Harry_Mata_Harry wrote:ova vlast nijedan projekt napravila nije, pa neće ni ovaj...jeste stvarno toliko naivni?
vidjet cemo..ja sam lakovjeran..jednio me đapić nikad nije uspio pridobit da glasam i vjerujem njemu..tolko naivan nisam :off:
a jedino se za njegove vladavine u gradu gradilo i radilo :ave:

tomo
Reactions:

Post by tomo » Wed Apr 14, 2010 7:20 pm

I ja sam proslih godina kupio stan i zivio ko mladic. Kerio se , isao svuda . Pio i jeo vani. Sad placam kredite , jos 20g. Opet navlacite na off tipic. Izbori su svke 4g.budimo realni

Post Reply