Autogol "Osječke" pivovare

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
muha_osijek
Reactions:

Re: HNL

Post by muha_osijek » Mon Apr 14, 2014 11:01 am

Ekipa, ovo se treba proširiti. Trebaju ljudi bojkotirati to pivo, zamislite da pomažete Hajduku :dknow: Pa meni se gadi to njihovo reklamiranje i plakanje za lovom, a mi smo u daleko većim problemima s financijama, pa to uopće ni ne spominjemo, dok oni svako malo izlaze u medije s nekom novom akcijom i pljačkanjem ljudi. Pa jel do toga došlo, da će stanovnik Osijeka i okolice kupovati pivo kako bi pomagao smrdljivom Hajduku :toilet: Neka Mamić zauvijek ostane u Dinamu, neka kroji ligu na svoju ruku, samo da smradovi iz Splita ne budu prvaci

russell
Reactions:

Post by russell » Mon Apr 14, 2014 11:03 am

ne kontam šta je hajduk tu kriv, pa jebiga valjda su im pružili najbolje uvijete, ljudi se znaju snać, 1,60 kn od svakog piva ide hajduku, pa zamislite kad navale na to jebote, sad će ljeto, popit će ih trilijun, jebiga...

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Mon Apr 14, 2014 11:03 am

gunners wrote:Evo ga:
http://hajduk.hr/vijest/predstavljena-s ... sijek/4566
:crash: :crash: :crash:
Nakon ovoga, jedino se mogu oprati ako budu GENERALNI sponzor NK Osijeka, znači reklama na prsima!
Ma ni to! Upropastili su sve, bili su ONO što nas je činilo legama. Znalo se da uz Osječko dolaze Osječani, to nam je praktički bio brand grada, jedini smo mi pili i branili to pivo kada su drugi srali da je odvratno. Sada su sve to pokopali, a nadam se i sebe i svoje poslovanje tu.

muha_osijek
Reactions:

Post by muha_osijek » Mon Apr 14, 2014 11:04 am

Nozh wrote:Nikad ga više cugat. Mogu se komotno preselit tamo i preimenovat u Splitsko pivo
Najbolje bi bilo da prodaju "Osječko pivo", a na njemu grb Hajduka s kojim bi apelirali na kupnju dotičnog piva kako bi se pomoglo posrnulom morskom vuku. Idemo, građanke i građani Osijeka, kupujte pivo, jer tako ćete pomoći Hajduku iz Splita :crash:

malta
Reactions:

Post by malta » Mon Apr 14, 2014 11:06 am

kaže u video da će to biti posebno pivo. neće ići na osječko etiketa nego će to biti pivo s posebnom etiketom, ali svejedno...

Nozh
Reactions:

Post by Nozh » Mon Apr 14, 2014 11:11 am

malta wrote:kaže u video da će to biti posebno pivo. neće ići na osječko etiketa nego će to biti pivo s posebnom etiketom, ali svejedno...
Baš to, svejedno, svi znaju tko ga puni...

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Apr 14, 2014 11:13 am

ma nabijem ih, ovo je već drugi puta da su nam se narugali, prvo ono s vinkovcima i sad ovo...fuj!!
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

egoskop
Reactions:

Post by egoskop » Mon Apr 14, 2014 11:19 am

Osječko pivo sve manje možeš naći u ponudama osječkih kafića, a i šire jer zagrebačke pivovare, karlovačka i ostale nude masu puta bolje uvjete i više para, dok ovi ne nude apsolutno ništa,a i njihovo osoblje je više manje smiješno! Sad nakon ovog uvjeren sam barem za neke kafiće da će ih izbaciti iz ponude! Neka se malo zamisle, ne samo zbog ovog već općenito kako posluju i kakav im je marketing. Imaju sreću što se dosad pilo jako dobro to Osječko prvenstveno zbog našeg lokalpatriotizma, ali sada nakon ovog....ne znam!

Samo jedan primjer, kad smo igrali s Lokomotivom, tekmu smo gledali u Barci, nas 10-15 je tu večer popilo oko 4 gajbe Osječkog, možda koje pivo manje...sada kako će to bit, ne znam! Uglavnom je tamo prvo puklo Osječko pa sva ostala piva..
On je iznad svih i svakoga! NKOS!

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Apr 14, 2014 11:23 am

muha_osijek wrote:
Nozh wrote:Nikad ga više cugat. Mogu se komotno preselit tamo i preimenovat u Splitsko pivo
Najbolje bi bilo da prodaju "Osječko pivo", a na njemu grb Hajduka s kojim bi apelirali na kupnju dotičnog piva kako bi se pomoglo posrnulom morskom vuku. Idemo, građanke i građani Osijeka, kupujte pivo, jer tako ćete pomoći Hajduku iz Splita :crash:
Spustimo loptu na zemlju. :cool:
Od svake litre piva kuna ide Hajduku - ali samo njihovog HAJDUČKOG piva, to je sve. Dignit će si prodaju u Dalmaciji i to jaaako. Dalmatinci nemaju pojma o pivu, ali blagog pojma. Oni će to gutati koliko se proizvede. S te strane to je marketinški potez.
Ali, zaboravljaju svoju bazu, koja je Osijek, najviše navijači NK Osijeka koji piju pivo prvo zbog lokalpatriotizma, sigurno ne zbog kvalitete (iako je i kvalitetom ok, s obzirom na konkurenciju).
Zato kažem neka ulože u NK Osijek i začepit će nam usta. SVAKI DAN ČEKANJA, GUBE NOVCE.

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Mon Apr 14, 2014 11:24 am

Lova će ići samo od Hajdučkog piva, koje će se vjerojatno prodavati samo u Dalmaciji, znači vi ne pomažete Hajduku ako pijete obično Osječko. Ja ga ionako ne pijem već par godina, osim crnog radlera jer mu ne mogu odoliti...

Bio sam u dovoljno profesionalnih priča koje su imale pregovore s njima, pa sam vidio da su to nevjerojatno nesposobnjakovići... No, eto... Ipak su si uspjeli riješiti jedan job...

Hvala Bogu što ih više nemamo na UFO-u

Post Reply