Autogol "Osječke" pivovare

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
Delmat
Reactions:

Re: HNL

Post by Delmat » Mon Apr 14, 2014 11:24 am

Kempes wrote:problem leži u tome što je teško dokazivo koliko osječkog piva popiju navijači osijeka, a koliko ostali.
90% valjda jbt?? :sm:

Glupavi marketing glupave pivovare...

Iako samog kupnjom osječkog ne ide "direktno" kuna za hajduk, svejedno kupovinom osječkog pomažemo tim parazitima s mora. Moraju od nečega početi. Et pa sad ajmo popit što više piva da imaju više para za bolji marketing parazitskog...

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Mon Apr 14, 2014 11:25 am

Ja od 24.6. pa do rujna radim u Dućama kraj Omiša, 100% hajdukovačko mjesto... Pa jebemu mater, valjda neću morati prodavati Hajdučko pivo :tongue:

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Apr 14, 2014 11:32 am

Ja konj pored bavarskih piva dovozim sebi osjecko u Austriju da mogu gostima ponudit nase pivo... Koji su to konji, al na najjace. Mislim da ovo navijaci moraju izbojkotirati zbog tih konja, ali i zbog svi ostalih da im to ne pada na pamet.

Nego ljudi sto cu ja pit u Palasu u subotu? Sto se jos nudi?
Last edited by Rajnus on Mon Apr 14, 2014 11:33 am, edited 1 time in total.
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Suri
Reactions:

Post by Suri » Mon Apr 14, 2014 11:33 am

gunners wrote:Ponavljam, samo GENERALNO sponzorstvo NK Osijeka može ovo oprati, očekujem pressicu s Osječkom pivovarom u roku tjedan dana.
Naravno, do daljnjeg obustavljam kupovinu bilo kojeg njihovog proizvoda.
ahaha, koji su to debili. nemaju pojma sto su si napravili. nikakvo crno sponzorstvo ovo ne moze promijeniti. nikakvo. ja od danas pijem pan

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Apr 14, 2014 11:34 am

Pa poklanjali su majice "Osječko" uz godišnju ulaznicu i sada ovakav autogol?
:crash:

3vilP
Reactions:

Post by 3vilP » Mon Apr 14, 2014 11:36 am

Palace ima ekskluzivu s Osječkim valjda... ali dobro, osječko ima ugovor da dozvoljavaju jedno strano, pa valjda imaju neki Heineken ili nešto tako

Rajnus
Reactions:

Post by Rajnus » Mon Apr 14, 2014 11:36 am

Suri wrote:
gunners wrote:Ponavljam, samo GENERALNO sponzorstvo NK Osijeka može ovo oprati, očekujem pressicu s Osječkom pivovarom u roku tjedan dana.
ahaha, koji su to debili. nemaju pojma sto su si napravili. nikakvo crno sponzorstvo ovo ne moze promijeniti. nikakvo. ja od danas pijem pan
Slazem se, nikakvo sponzorstvo... Prodali se za za nesto love, a tovari kada dobiju 3 negativna komentara od svojih kmecavaca
otkazat ce ugovor nagodinu... Bilo im je pametnije da malo vise truda, volje i ideje uloze u svoje trziste koje im se godinama samo raspisa i drzi ih samo nasa ljubav prema lokalnom pivu. Od rata proizvodnja piva samo opada i nismo ni blizu prijeratene proizvodnje...
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Mon Apr 14, 2014 11:37 am

Imamo reklame po stadionu "volim osijek - pijem osječko" tj "volim osijek pijem hajdučko" :fan: :rotfl:
Još da jbt i ta majca, kud sreće pa ju ne mogu naći. Valjda se sama sakrila pred marketingom koji očarava :(

klokan
Reactions:

Post by klokan » Mon Apr 14, 2014 11:41 am

Dečki, da vas nešto pitam.

Od svake boce 1 kn ide Hajduku, i to samo za to hajdučko pivo, ne za osječko. Znači 1 kn po boci hajdučkog piva, ostalo ostaje ovdje.

Ovo znači da tovari financiraju osječko gospodarstvo, jer zarada od svake boce piva je ohoho veća od 1 kn. Ovo znači da "Dalmacija radi, Osijek se gradi". Ovo znači da u svakom sponzorstvu NK Osijeka, Kohorte itd. od strane osječke pivovare ima i nešto tovarskih novaca.

Kratko i jasno - uzimamo im lovu.

Prvo sam i ja bio popizdio, ali sad kad malo razmislim, ne vidim u ovome ništa loše.

gunners
Site Admin
Reactions:

Post by gunners » Mon Apr 14, 2014 11:42 am

Suri wrote:
Ja na to gledam kao na pakiranje piva za Dalmatinsko tržište. Njima je totalno svejedno kakvo je pivo, samo neka ima grb Ajduka, a ovi nesretnici su to skužili.
Ali zato moraju smiriti lokalce koji su ih održali na životu - to se radi s generalnim sponzorstvom. Dok toga nema, od mene nema ni kune za "Osječku" pivovaru.
Pan? :toilet:

Post Reply