Grad i Županija

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
gunners
Site Admin
Reactions:

Grad i Županija

Post by gunners » Mon Jun 01, 2009 11:28 pm

su sada pod istom vlašću. Što se tiče NK Osijeka ovo je s jedne strane dobro jer iz tih redova ima interesa za našim klubom i vjerojatno će se provesti skupština/izabiranje nove uprave/privatizacija.
S druge strane i dalje ćemo biti u nemilosti državnih poduzeća, pa ću punjenje godišnjeg proračuna NK Osijeka biti teško kao i do sada.
Uglavnom, možemo očekivati potporu Grada&Županije i nekog gradskog čelnika u upravi (Bubalo? Matković?)
Koliko će sve pomoći u vraćanju Bjelice, Vranješa, Babića, vidjet ćemo vrlo brzo.
Ovaj će lipanj biti važniji za ovu sezonu od priprema prvog tima, jer ako se ne napravi jaka uprava, ostaju nam isti igrači bez dvojice najboljih :(

nemesis
Reactions:

Re: Grad i Županija

Post by nemesis » Wed Jun 03, 2009 11:50 am

...ma sumljivo mi je sve to,znamo svi ko je bio na vlasti u klubu protekle 4 godine,kakva su sve obecanja bila a sta su napravili od kluba,kada jedan pojedinac koji je predsjednik te stranke krade iz vlastitog kluba za vlastiti bijeg i obranu a klub se sroza na prosjecnost hnl-a!!! :evil: :evil: :evil:
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Wed Jun 03, 2009 1:42 pm

...ma sumljivo mi je sve to,znamo svi ko je bio na vlasti u klubu protekle 4 godine,kakva su sve obecanja bila a sta su napravili od kluba,kada jedan pojedinac koji je predsjednik te stranke krade iz vlastitog kluba za vlastiti bijeg i obranu a klub se sroza na prosjecnost hnl-a!!!
Hvala Bogu pa smo prije Glavaša bili nevjerojatno jak klub pa bar imam neke lijepe uspomene vezane uz NK Osijek :)

A ovo boldano je nešto najgluplje napisano na ovom forumu. Osijek je klub koji na računu ima milijarde evra i svi se tuku da se dokopaju tog zlatnog rudnika. JBG, Glavaš je imao sreće pa se obogatio tako što je ispraznio krcati sef kluba. Mamicu mu lopovsku!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Jun 03, 2009 3:43 pm

wlatz wrote:
...ma sumljivo mi je sve to,znamo svi ko je bio na vlasti u klubu protekle 4 godine,kakva su sve obecanja bila a sta su napravili od kluba,kada jedan pojedinac koji je predsjednik te stranke krade iz vlastitog kluba za vlastiti bijeg i obranu a klub se sroza na prosjecnost hnl-a!!!
Hvala Bogu pa smo prije Glavaša bili nevjerojatno jak klub pa bar imam neke lijepe uspomene vezane uz NK Osijek :)

A ovo boldano je nešto najgluplje napisano na ovom forumu. Osijek je klub koji na računu ima milijarde evra i svi se tuku da se dokopaju tog zlatnog rudnika. JBG, Glavaš je imao sreće pa se obogatio tako što je ispraznio krcati sef kluba. Mamicu mu lopovsku!
Obagatio??...ti se pravis blesav?...znas ti dobro kako i kada se on obogatio!!!jebo te on u guzicu...a to kako ti kazes intelektualno "boldano" je metaforicki napisano idiote :!: ...pa jebote maršić i bučević su vise napravili od njega za klub :shock: ...to sve govori sta je bilo i kako je bilo u tom glavaševom razdoblju ovih proteklih godina,koliko ja znam taj licemjer je reko da ce se klub borit za prvaka u zadnjoj godini njegova mandata a vidi kako klub stoji na tablici,na kakve igrace se srozo i u kakvoj je gabuli...Vidim na naslovnoj na anketi ima opcija za glasovanje da su vratili dugove :mrgreen:

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Wed Jun 03, 2009 3:45 pm

I da još nesto MAMICU MU LOPOVSKU ! ! !

frnja
Reactions:

Post by frnja » Thu Jun 04, 2009 10:05 am

Nikome nije drago što nam je klub pao na niske grane, ali nemožemo okrivit Glavaša za to... Koje je on novce trebao uložit u klub... Pa ti novci nepostoje... Jedini je problem vezan uz njega što nije imao tu moć da dovuče jake sponzore...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Thu Jun 04, 2009 12:13 pm

Obagatio??...ti se pravis blesav?...znas ti dobro kako i kada se on obogatio!!!jebo te on u guzicu...a to kako ti kazes intelektualno "boldano" je metaforicki napisano idiote :!: ...pa jebote maršić i bučević su vise napravili od njega za klub :shock: ...to sve govori sta je bilo i kako je bilo u tom glavaševom razdoblju ovih proteklih godina,koliko ja znam taj licemjer je reko da ce se klub borit za prvaka u zadnjoj godini njegova mandata a vidi kako klub stoji na tablici,na kakve igrace se srozo i u kakvoj je gabuli...Vidim na naslovnoj na anketi ima opcija za glasovanje da su vratili dugove :mrgreen:
I dalje je ono intelektualno "boldano" najgluplje. Ali sada ima ozbiljnu konkurenciju, pokušaj ponovo, možda se nadmašiš?

A Bučeviću skidam kapu za sve što je napravio za osječki sport. U prvom redu odbojku. Eh, da nam je sada opet stari dobri Bučko.

Onaj tko je vjerovao Glavašu da će se Osijek za 4 godine boriti za naslov nema pojma sa životom i tu zapravo nije problem Glavaš nego oni koji mu vjeruju.

I da, politici i tome tko je gdje i što ukrao i tko je koga ubijao nije mjesto ovdje. Ako imaš nešto protiv Glavaša ili ti nije baš nešto drag svoje frustracije liječi na drugim mjestima/forumima, ovdje je riječ "samo" o sportu.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Thu Jun 04, 2009 12:38 pm

Koliko ja vidim tema je grad i županija a i da nije to sto sam ja napiso odnosi se na nas klub !!!

Marko
Reactions:

Post by Marko » Wed Jun 10, 2009 10:57 am

Evo jedne zanimljive vijesti vezane uz naš grad:

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=20061

Iskreno mi je drago sto je grad u kurcu. Ni ne zasluŽuje bolje pošto ovce u gradu pokazuju svake godine mentalitet brdjana koji redovito pucaju na listićima za 'adeze ili neke "čiste" ili "prave"... seljacima seljo. Tako je i ove godine.. glasali za stranku čovjeka koji je bio u prvim redovima 'adezea kad se krala i uništavala ta Slavonija koju toliko jebeno voli. :lol: :lol:

Uostalom.. jebeš ovaj naš Osijek...čeka se proglašenje bankrota države. E tad će biti bal i janko na svakom koraku! A možda bude i neka nova autocesta spasa :lol: :rotfl:

wlatz
Reactions:

Post by wlatz » Fri Jun 12, 2009 12:54 pm

Marko wrote:Evo jedne zanimljive vijesti vezane uz naš grad:

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=20061

Iskreno mi je drago sto je grad u kurcu. Ni ne zasluŽuje bolje pošto ovce u gradu pokazuju svake godine mentalitet brdjana koji redovito pucaju na listićima za 'adeze ili neke "čiste" ili "prave"... seljacima seljo. Tako je i ove godine.. glasali za stranku čovjeka koji je bio u prvim redovima 'adezea kad se krala i uništavala ta Slavonija koju toliko jebeno voli. :lol: :lol:

Uostalom.. jebeš ovaj naš Osijek...čeka se proglašenje bankrota države. E tad će biti bal i janko na svakom koraku! A možda bude i neka nova autocesta spasa :lol: :rotfl:
A za koga se to treba glasati? Tko je to "ispravan"? Jel mi možeš dati barem jedno ili dva imena?

Jednog dana ćeš možda shvatiti kako svijet funkcionira. Da su i "ovi drugi" isto što i "ovi prvi", da nema "lijevih" i "desnih", da nama ne vladaju izabrani nego odabrani, da nema države na ovom svijetu koja nije pred bankrotom.

Post Reply