Grad i Županija

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
LUDI-OS
Reactions:

Re: Grad i Županija

Post by LUDI-OS » Sat Jan 04, 2020 3:23 pm

hihmih wrote:
Sat Jan 04, 2020 2:15 pm
Evo ovaj nije tatin sin, rezultat nazalost isti. Jos i gori? Kakve veze ima sto je prethodnom tata policajac? Kakve? Aute voze vozaci a ne tate, mame.
Velike.

Od pokusaja prikrivanja, prijasnjih prekrsaja i sl...a ocito sve uz dozvolu tatice

Nabijem na K i njega i taticu

monon
Reactions:

Post by monon » Sat Jan 04, 2020 3:41 pm

Ocito kazne njih ne plase. Mozda da se organizirano u srednjim skolama rade obilasci patologije nakon toga bi neki razmislili sta rade, uz napomene da su i oni mislili da se njima to nece dogoditi. Pare izgleda nisu dovoljan motivator.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sat Jan 04, 2020 4:57 pm

Al ono klasika. Cuga, jak auto, velika brzina, zaleđena cesta. Koju pičku mile matere imaš sjedat u auto pijan? Jebeni taxi je 20 kuna.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Sat Jan 04, 2020 5:19 pm

Luka1995 wrote:
Sat Jan 04, 2020 4:57 pm
Al ono klasika. Cuga, jak auto, velika brzina, zaleđena cesta. Koju pičku mile matere imaš sjedat u auto pijan? Jebeni taxi je 20 kuna.
Edukacija mladih. Đabe kazne ako pijani dvadesetogodišnjaci jure cestama jer misle da sve mogu. Treba se ozbiljno raditi na tome da se mlade educira.

Luka1995
Reactions:

Post by Luka1995 » Sat Jan 04, 2020 5:47 pm

Delmat wrote:
Sat Jan 04, 2020 5:19 pm
Luka1995 wrote:
Sat Jan 04, 2020 4:57 pm
Edukacija mladih. Đabe kazne ako pijani dvadesetogodišnjaci jure cestama jer misle da sve mogu. Treba se ozbiljno raditi na tome da se mlade educira.
Educira se. Samo možeš ti kretenu sto puta reć kad on neće poslušat. Ja imam 24 godine i vozačku 6 godina. Nikad nisam sjeo pijan za volan i ne planiram. Mislim koliko mogu bit neinteligentni. Znas kad ces pit, a kad neces. Ako ides van u petak navecer, pit ces i nemoj ic autom. Kraj.
Osijek, Bog i mi nepobijedivi!

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Sat Jan 04, 2020 6:17 pm

Brat djevojke koja je prezivjela je objavio na fb da je ona trenutno u stabilnom stanju sa par napuknuca kostiju te manjim hematomom na glavi. Doktor je rekao da se dobro drzi, napuknuca ce se zakrpat a hematom rjesit. Dakle nemojte se igrat pokvarenih telefona i vjerovat svaku rijec koju mediji prenose. Kao i svaki put oni ce napumpat i napisat sve najcrnje samo da se klika. Djevojci zelim da sto prije ozdravi i stane na noge, a pljuvanja prema preminulima doista ne zelim vise gledat. Ako zelite pomolite se ako ne, vodite svoje brige i postupke.

k_u_k_a
Reactions:

Post by k_u_k_a » Sat Jan 04, 2020 6:53 pm

Ne vidim da itko ovdje pljuje njih kao osobe.
Kritizira se (opravdano) razlog njihove tragedije i sreca u nesreci je da nisu naletili na neki drugi auto ili pjesaka.
Pogledao sam Instagram story od te veceri jednog od preminulih i ne mogu shvatiti da nakon toliko alkohola netko ide sjesti za volan.
Obiteljima iskrena sucut i nadam se da ce njihova tuzna prica biti pouka drugima da ne sjedaju pijani za volan.
Kupujem dresove (stare i nove) i šalove NK Osijek!

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Jan 06, 2020 11:01 am

https://www.geotech.hr/duboko-temeljenj ... HIGK9fhaj8

Duboko temeljenje 1. gimnazije u Osijeku

S obzirom na postojeće karakteristike terena potrebno je izvršiti prijenos opterećenja građevine u dublje i povoljnije slojeve temeljnog tla s ciljem umanjenja diferencijalnih slijeganja.
Nakon provedenih geotehničkih istražnih radova odabrali smo poboljšanje temeljnog tla šljunčanim stupnjacima i duboko temeljenje u vidu mlazno injektiranih (Jet grouting) stupnjaka.

znaci ekipa iz nk osijeka je imala jos vecih sranja za stadion, jer su jos nize i blize dravi,nitko nije zavlacio i lagao.
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Mon Jan 06, 2020 3:44 pm

frnja wrote:
Sat Jan 04, 2020 2:52 pm
hihmih wrote:
Sat Jan 04, 2020 2:15 pm
Evo ovaj nije tatin sin, rezultat nazalost isti. Jos i gori? Kakve veze ima sto je prethodnom tata policajac? Kakve? Aute voze vozaci a ne tate, mame.
Te iste vozače su te tate i mame odgojili, a vjerojatno im i omogućili upravljanje automobilom. Tako da su apsolutno neposredno, ali ipak jesu, i mame i tate vozači tih automobila...
Upravo tako. Odgoj je sve.
Pa meni ne bi ni došla ideja da probam vozit auto bez vozačke jer znam da bi me moji ubili da saznaju. Pa i sad čisto zbog sebe neću voziti ako sam popio par piva, a ne nakon cijele noći udaranja po žesti. Makar ja pješačio iz Josipovca do Juga nema šanse da vozim u tom stanju. Nije vrijedno riskiranja.

Također mali inside; znam da su drugi iz auta imali preko 2.0 promila, da su pili likvi (da, uz alkohol su pili deterdžent i to se čak vidi na snimkama), vozač stvarno nije imao vozačku i na snimkama se vidi kako ga zalijevaju viskijem, auto je udario drvo u visini 1,5 metar, dakle taj auto je jebeno letio. Također da je s njima vani bio i 5 lik koji se prebio od cuge, ali odlučio ići doma pješke. Mislim da on neće nikada zaboraviti taj dan i tu odluku koja mu je zasigurno spasila život.

U svakom slučaju tragedija što su tako mlade osobe poginule. Izbjegnuta je još veća tragedija tako što nije nikoga bilo da cesti ili na stazi. U gradu gdje je taxi 20 kn zaista nema smisla riskirati svoj i tuđi život tako da pijan voziš. Kultura vožnje u Osijeku je svakim danom sve gora, sve češće vidim prometne i to nerijetko s jako lošim ishodom.

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Jan 06, 2020 4:08 pm

Rocky031 wrote:
Mon Jan 06, 2020 3:44 pm

Također mali inside; znam da su drugi iz auta imali preko 2.0 promila, da su pili likvi (da, uz alkohol su pili deterdžent i to se čak vidi na snimkama),
Ne kuzim ovo, uz tolike godine alkoholiziranja nije mi palo na pamet piti likvi, kakav je efekt od toga osim sto vjerojatno tjera na povracanje?
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

Post Reply