Grad i Županija

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
VESP031
Reactions:

Re: Grad i Županija

Post by VESP031 » Mon Dec 23, 2019 11:56 am

Moram se pozaliti! Toliko je grad prazan da se u nedjelju 45 min nisam MRDNIJO 3m na parkingu Portanove gdje,uzgred budi receno,nitko nista ne kupuje nego se samo ljudi šeću bez veze, i odustao! Ostavio auto na parkingu i otisao pjeske kuci! Ahh da, to su ljudi iz inozemstva napravili guzvu!

Rocky031
Reactions:

Post by Rocky031 » Mon Dec 23, 2019 2:04 pm

Tko ti kriv što si sad odlučio u shopping :D

Ja sam barem polovicu poklona naručio s neta još u 10. mjesecu da budem siguran da će doći (a i jeftinije me ispadne), a za ostale sitnice sam se jedno popodne zaletio do centra. Čak sam u Avenue Mall svratio i tamo je bila milina. Šteta što je on pao na niske grane, puno mi je ugodnija zgrada od Porte koja je nekako zbijena.

Nemam više živaca ići do Porte pred sniženja/blagdane jer je previše ljudi, parking teško nađem i onda još kad završim sa svime shvatim da mi je netko oribao auto na parkingu. Do Porte idem samo ako mi treba nešto iz određene trgovine koje nema negdje dalje u gradu.

lokal88
Reactions:

Post by lokal88 » Fri Dec 27, 2019 3:06 pm

Ma nabijem ja tog inzinjera koji je odredio prilaz porti...nez sta se ono tocno radi iza porte, pomislio sam da ce mozda napravit uz taj objekt jos jedan prilaz sa same obilaznice medutim kazu mi neki da nece od tog nista bit...pa eto ako je to toliki jebeni trosak 50m ceste asfaltirat pored tog da se rijese te guzve i malo malo neka saobracajka na krizanju onda nek ide sve u pm.
I ono raskrizje kod emezzete gdje je semafor, necu rec da je uzas al nekad stvarno bude sranje od prometa koje ti uzme sve zivce koje si smirio preko vikenda. Po meni je problem bas u semaforima, jednostavno koda nisu popraceni sa onima na raskrizju kod strose. Oni koji iz te ulice zele skrenit prema visnjevcu dakle lijevo, ne mogu proc ako je kolona od lidla cc 5-10 auta i dok oni produ veliko ako 2-3 auta stignu proc s ove strane a u isto vrijeme se napravi cep na raskrizju prije jer je jednostavno pre kratko zeleno na toj relaciji. Tko je to postavljo vjv je mislio rasteretit strosu no medutim ja nepamtim kad je guzva bila na strosi, tako da mislim da bi se to trebalo bolje izregulirat. Samim time ce se smanjit guzva kod porte jer ljudi nece toliko bjezat na obilaznicu i radit cep na kruznom.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Jan 04, 2020 12:27 pm

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Sat Jan 04, 2020 1:06 pm

Čitam komentare na FB, taj što je vozio je očito bio sklon takvoj vožnji, bio upozoren, a s 19 godina i BMW 5icom sa zadnjim pogonom na zaleđenoj cesti....šteta ovih ostalih što su sjeli s njime u auto.

Centarhalf
Reactions:

Post by Centarhalf » Sat Jan 04, 2020 1:20 pm

Maverick wrote:
Sat Jan 04, 2020 1:06 pm
Čitam komentare na FB, taj što je vozio je očito bio sklon takvoj vožnji, bio upozoren, a s 19 godina i BMW 5icom sa zadnjim pogonom na zaleđenoj cesti....šteta ovih ostalih što su sjeli s njime u auto.
+ izgleda da uopće nije imao vozačku. Jos ako su mu roditelji dali da vozi ...
Prije Bozica tatin sin iz Tenja bez vozacke ubio covjeka na pjesackom, sad ovo ...

I uopce nije bitno koji je auto vozio, nego kako je vozio, a po slikama je jasno da je vozio vjerovatno 150+ u zoni 50 ak se ne varam. Njega ne zalim uopce, ali ubio je jos dvoje ljudi, a po prici lege vatrogasca koji je bio na mjestu tesko da ce i prezivjela cura prezivjeti :(

hihmih
Reactions:

Post by hihmih » Sat Jan 04, 2020 2:15 pm

Evo ovaj nije tatin sin, rezultat nazalost isti. Jos i gori? Kakve veze ima sto je prethodnom tata policajac? Kakve? Aute voze vozaci a ne tate, mame.

Delmat
Reactions:

Post by Delmat » Sat Jan 04, 2020 2:19 pm

Grozno... Treba pod hitno naći rješenje za ovakve mlade vozače koji su skloni divljanju.

frnja
Reactions:

Post by frnja » Sat Jan 04, 2020 2:52 pm

hihmih wrote:
Sat Jan 04, 2020 2:15 pm
Evo ovaj nije tatin sin, rezultat nazalost isti. Jos i gori? Kakve veze ima sto je prethodnom tata policajac? Kakve? Aute voze vozaci a ne tate, mame.
Te iste vozače su te tate i mame odgojili, a vjerojatno im i omogućili upravljanje automobilom. Tako da su apsolutno neposredno, ali ipak jesu, i mame i tate vozači tih automobila...
Liga 10 četverokružno !! Amen !

mariox
Reactions:

Post by mariox » Sat Jan 04, 2020 3:12 pm

Klasika uvijek ista priča cajke,krkani koji glumi frajera uz pjesmu nemože nam nitko ništa ide impresionirati cure nekakav stereotip koji se uvijek više manje u sličnom obliku ponavlja ,nadajmo se da če sad likovi koji su u tim filmovima naučit nešto iz toga pa spasit sebe i druge.

Post Reply