Grad i Županija

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
Rajnus
Reactions:

Re: Grad i Županija

Post by Rajnus » Mon Mar 02, 2020 10:48 am

http://dijaspora.tv/trzni-centri-u-becu ... JSkhGkJ6xg

Čisto da vidite koji su trendovi....
Bis dass der Tod uns scheidetUltras ticken anders, ultras leben anders!

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Mon Mar 02, 2020 11:35 am

Rajnus wrote:
Mon Mar 02, 2020 10:48 am
http://dijaspora.tv/trzni-centri-u-becu ... JSkhGkJ6xg

Čisto da vidite koji su trendovi....
Kad to dođe kod nas, kako će onda dušebriznici plakat o pustom centru? Hoće onda cvilit "prazna je Porta, nema nikog u ovom gradu"?

VESP031
Reactions:

Post by VESP031 » Mon Mar 02, 2020 7:59 pm

Vec vidjeno?Placeni oglasi? Ljudi odlaze: Državljanstva BiH se odriču čitave porodice Iz BiH odlaze mladi, obrazovani i najsposobniji Ljudi odlaze, jer ne vjeruju da će biti bolje | Iseljavanje, BiH Mladi iz BiH odlaze zauvijek.

Jsp88
Reactions:

Post by Jsp88 » Sat May 23, 2020 1:09 am

Petak popodne, grad prepun ljudi. Navečer prošao pored Merlona i Magisa, terase pune, doslovce do zadnjeg mjesta.

VESP031
Reactions:

Post by VESP031 » Sat May 23, 2020 5:11 pm

Jsp88 wrote:
Sat May 23, 2020 1:09 am
Petak popodne, grad prepun ljudi. Navečer prošao pored Merlona i Magisa, terase pune, doslovce do zadnjeg mjesta.
Hologrami!

laskedemaki
Reactions:

Post by laskedemaki » Sun May 31, 2020 4:10 pm

Grad je neusporedivo življi nego prije, ne znam sto se tice nekog sadrzaja jer nazalost nisam tamo ali mogu prosuditi po mojoj okolini i ono sto uspijem skontat kad dođem na godišnji ili na tih par dana nekad za dušu. Kad sam odlazio tamo negdje 2014 mislim ljudi su bili bas dosta depresivni, svi su se zalili nesto i sveopca atmosfera je bila bas sivilo tesko. Danas kada dođem ti isti ljudi su danas jednim dijelom potpuno druge osobe jer vise nemaju taj financijski pritisak kao prije, posla ima i moze ga se nac, oni koji seru da ga nema su kolko sam.skonto oni koji ga "traze" a mole.boga da ga ne nađu. Naravno da.je to jednim dijelom jer je masa ljudi otisla i radna mjesta su se ispraznila ali opet s druge strane kolko sam vidio otvara se dosta (iako i dalje ne dovoljno) novih firmi, objekata sta vec i grad se polako ajmo rec urbanizira. Ono sto bi nam u ovom trenutku kontam najvise pomoglo je da iduci gradonacelnik bude neko ko ce stvarno imat volje i zelje za napravit nesto i kom je i samom pun kurac ovakvog ne rada. Atmosfera se bas hrpu popravila kao i sto.sam napomenuio i to ce potaknuti ljude na povratak, evo samo pocevsi od moje kuce, ja se vracam iduce godine, a ostatak obitelji vec na kraju ove skolske godine jer smo zakljucili da je grad postao opet sposoban za zivot, a ne da smo jebeni Cernobil kao do prije godinu otprilike
Svuda ćemo pšenicu posijat! :k:

VESP031
Reactions:

Post by VESP031 » Fri Aug 14, 2020 1:20 pm

Došli mi neki likovi iz njemačke i pričaju kkkkaaaakkkooo jjjeeee praaazzzaannn ggrraaaddd!! a ono nedjelja 15h, 35 stupnjeva, 8.mjesec! kako oni u njemačkoj rade mini đobove i tamo imaju posla koliko hoćeš! ja pitam čemu mini đob ako je posao koji radiš dobar? šutnja i ne slušanje! opet ispočetka da onaj koji hoće raditi tamo ima posla! ja: onaj koji hoće raditi i tu zaradi!! tišnjak!!! opet: ....ma ne da mi seeee....

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Aug 14, 2020 3:06 pm

Rade minijob jer su si nabili troskove iznad mogucnosti :mrgreen:

A i u njemi je nedjeljom po zegi pustos, mozda cak i veca nego u os
ria ria hungaria.
:love:

laskedemaki
Reactions:

Post by laskedemaki » Fri Aug 14, 2020 3:16 pm

marioart wrote:
Fri Aug 14, 2020 3:06 pm

Ne mora bit, ja ga isto radim iako mi nije nužda ali lako zarađen ok novac, zašto da ne. Kad je žega sve je još punije jer je vrijeme općenito užas i čim izađe sunce svi lete van da ga iskoriste što više mogu
Svuda ćemo pšenicu posijat! :k:

marioart
Reactions:

Post by marioart » Fri Aug 14, 2020 3:27 pm

laskedemaki wrote:
Fri Aug 14, 2020 3:16 pm
marioart wrote:
Fri Aug 14, 2020 3:06 pm

Ne mora bit, ja ga isto radim iako mi nije nužda ali lako zarađen ok novac, zašto da ne. Kad je žega sve je još punije jer je vrijeme općenito užas i čim izađe sunce svi lete van da ga iskoriste što više mogu
Mozda da otvore trgovacke centre i nedjeljom pa da se narod ne przi na suncu :mrgreen:

u mom krugu poznanika, ja osobno ne znam nikog da radi, vecinom trose vikende na izlete i uzivanja... ja isto radije biram da serem protiv orbana i lorinca tu po forumu nego da idem na minijob. :roll:

Al i dalje me zivcira kad neko dodje dole i tako serenda... samo da ispadne ne znam sta

Dok nisam dosao mislio sam po pricama da je tu raj na zemlji, a vidim da je to isto sranje drugo pakovanje... nesto je bolje, nesto je gore ... ko zna i hoce raditi, moze svuda zaraditi i lijepo zivjeti
ria ria hungaria.
:love:

Post Reply