Grad i Županija

Teme vezane uz bijelo-plavi grad
Rajnus
Reactions:

Re: Grad i Županija

Post by Rajnus » Mon Jan 14, 2019 4:36 pm

Maverick wrote:
Mon Jan 14, 2019 4:25 pm
Nije, ali ni to nije na odmet. Zapravo, lokacija koja je igri je dalje nego što sam sada....ali u Retfali ima sve, mini centar i uopće nemam potrebu ići u centar.
Ali imas potrebu ici u bilo koji shopping centar jer nemas sve u Retfali kao niti u jednom dijelu grada :)
Stoga u Osijeku je tako svejedno gdje zivis...samo stvar navike...
Bis dass der Tod uns scheidet

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Jan 14, 2019 5:16 pm

Maverick wrote:
Mon Jan 14, 2019 4:27 pm
Nemoj poslije reći da te nisam upozorio.
Disclaimer: moguće da su admini nešto pobrisali, bilo je gadno sprdanje na njen račun.
Spoiler: Grokan & Mia Fan su njeni alter egoi, te svaki profil koji ima "klik na link" poveznicu. :D A i prepoznat ćeš osebujan stil pisanja.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1001495
uf. pročitao prvu stranu, pola druge, preletio još par i dosta mi za cijeli život...
ova je na teškom egotripu...
trebica ne shvaća da je bolje pustiti stvari da imaju svoj tok, bez nekog forsiranja... ovako neutralni promatrači kao npr. ja, koji zna za tamo neku curku iz Os koja ima neke pjesmuljke, pa ju ne doživljavam kao nešto super vau, ali nemam niti loše mišljenje dapače... okrene takve protiv sebe zbog napirenog stava, tko sam, što sam...
⚽⚽⚽⚽⚽ SAMO OSIJEK!!! ⚽⚽⚽⚽⚽

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Mon Jan 14, 2019 5:17 pm

Pa ako ćemo tako, jedino Portanova, a to je u Retfali. :)

Maverick
Reactions:

Post by Maverick » Mon Jan 14, 2019 5:18 pm

Kempes wrote:
Mon Jan 14, 2019 5:16 pm
Maverick wrote:
Disclaimer: moguće da su admini nešto pobrisali, bilo je gadno sprdanje na njen račun.
Spoiler: Grokan & Mia Fan su njeni alter egoi, te svaki profil koji ima "klik na link" poveznicu. :D A i prepoznat ćeš osebujan stil pisanja.

uf. pročitao prvu stranu, pola druge, preletio još par i dosta mi za cijeli život...
trebica ne shvaća da je bolje pustiti stvari da imaju svoj tok, bez nekog forsiranja... ovako neutralni promatrači kao npr. ja, koji zna za tamo neku curku iz Os koja ima neke pjesmuljke, pa ju ne doživljavam kao nešto super vau, ali nemam niti loše mišljenje dapače... okrene takve protiv sebe zbog napirenog stava, tko sam, što sam...

Samo da ponovim:
Maverick wrote:
:party:

bijelo-plavi1988
Reactions:

Post by bijelo-plavi1988 » Mon Jan 14, 2019 5:19 pm

russell wrote:
Mon Jan 14, 2019 3:06 pm
Pa okej, ali zasto se ne bi stvarala pozitivna slika pa i malo iskrivljenja, ako s druge strane imamo medij koji govori da je ovdje jedino plodno za jahace apokalipse
Zasto se ne stvara pozitivna slika oko NK Osijeka pa makar i iskrivljena kada se izgubi i dva puta odigra 1:1? :mrgreen:

Uglavnom je lakse kritizirati i istaknuti negativnosti nego ukazati ili napraviti neki pozitivan primjer. Da otprilike ima 50%-50% negativnih i pozitivnih dojmova, u komentarima ce biti 80% negativnih, a 20% pozitivnih, jer to je jednostavno tako ;)
Obranit ćemo čast Osijeka,
prolit krv ako zatreba
pa nek znaju sve, duše prodane,
u našem gradu jedno ime je!

bushwacker
Reactions:

Post by bushwacker » Mon Jan 14, 2019 5:23 pm

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=75928

Ma to je izgleda snimao onaj mali iz podcasta "Kužimo svijet" na osijek031 tako da me uopće ne čudi što je napravio takav crni video o gradu.
I ovako mu je sve pljuvačina.
A tek kakve likove dovode da pričaju o gradu, kada sam vidio da mu onaj bloger ZliHadžo priča odmah sam ugasio.
Ovo je inače jedan od njegovih gadljivijih citata na svom blogu na kojem vječno pizdi na grad:
" Ja inače djecu ne mogu očima vidjeti, osim eventualno na osmrtnici, ali ovaj put mi nisu smetala."

A evo ga i link onome tko ima želudac za to pročitati.
https://zlihadzoponovojase.wordpress.co ... 2-12-2018/

Jebote ako to nije onaj najprizemniji govor mržnje neznam što je.
Da umjesto riječi djeca staviš bilo koju drugu riječ bio bi po svim mogućim portalima ali ovako nikome ništa.
Sramota je takve likove uopće promovirati.
Kad svijetla gasnu, i mjesec se pojavi mlad,
na obali Drave umoran odmara grad!

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Jan 14, 2019 5:33 pm

Maverick wrote:
Mon Jan 14, 2019 5:18 pm
Samo da ponovim:
Maverick wrote:
pazi ovo:
Ne razumijem koja vam je satisfakcija u tome da dajete pjesmi dislajkove. Ionako ne možete protiv ukusa javnosti koja podržava Miju i njezin pjevački smjer što ga kontinuirano njegujem još od prvoga singla. Broj pregleda te omjer slaganja i neslaganja na svim objavljenim videozapisima na službenom Mijinom kanalu dokaz je naklonosti sveopće javnosti. Forumski dislajkovi na lyric videu samo su kratkotrajna anomalija. Šteta što to činite iz niskih pobuda ne obazirući se na Mijinu poruku koju prenosi svojim pjesmama. Niste objektivni kritičari i zato ne treba prihvatiti vaš sud. Vjerujem da bi Mia prihvatila objektivnu kritiku kojoj je cilj da konačan proizvod (pjesma) bude još bolji i uspješniji, no ove kritike nisu takve. Zato - dislajkam ja vas!
znači kao ta mia je jedna osoba, a forumašica koja piše je druga osoba. a ta druga osoba, forumašica, njeguje mijin stil pjevanja od njenog prvog singla...

:sm: :sm:

a što se svega ostalog tiče... cijeli garnizon nakon mjesec dana vojničkog graha nije toliko napiren kao ta treba.

nemesis
Reactions:

Post by nemesis » Mon Jan 14, 2019 5:49 pm

Maverick wrote:
Mon Jan 14, 2019 5:18 pm
Kempes wrote:
Mon Jan 14, 2019 5:16 pm
Maverick wrote:

Samo da ponovim:
Maverick wrote:
nemora znaciti da je ona,mozda joj je mama,tata,sestra, brat ...
skviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
ptičica mala tek na noge stala s drveta je pala

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Jan 14, 2019 5:53 pm

nemesis wrote:
Mon Jan 14, 2019 5:49 pm
nemora znaciti da je ona,mozda joj je mama,tata,sestra, brat ...
jedino razumno objašnjenje da ima sestru od nekih 12-13 godina koja to piše... :tongue:

Kempes
Reactions:

Post by Kempes » Mon Jan 14, 2019 6:03 pm

inače kada vi kupujete npr. eksterni HD, memorijske kartice, stickove, vi plaćate te žalopojke tih razno raznih mija, razno raznih šuputica, tom'nsona, graši koji revaju kao da im je netko stavio jajca u škrip i stegnuo.

tako da su i ti pjevači u neku ruku uhljebi i paraziti.

a to možete zahvaliti onoj komunjarskoj kuhanoj nozi yusipoviću (a realno, da nije on, neko drugi bi to smislio) koji preko zampa rješio da svi koji kupuju bilo kakve medije, jer se na njih može spremiti glazba, moraju platiti dodatan porez, pa onda svi ti što revaju, nariču i žalopojkaju mogu živjeti od lovorika.

(al, ništa zato. ima nas koji kartice i ostalo kupujemo vani, tako da mi yusipović i narikače iz zampa mogu lagano oglodati)

Post Reply